Budopol Sp. z o.o. logo

Budopol Sp. z o.o.

Kraków, Al. Słowackiego 39
O nas
Kontakt

Informacje o nas

15 Marca 1945 roku rozpoczęło swoją działalność Państwowe Zjednoczenie Przedsiębiorstw Budowlanych w Krakowie , które zapoczątkowało rozwój firmy znanej dziś jako Budopol.W następnych latach wraz z rozwojem firmy zmieniała się także jego nazwa:

Państwowe Zjednoczenie Przedsiębiorstw Budowlanych

Państwowe Przedsiębiorstwo Budowlane – Kraków I

Państwowe Przedsiębiorstwo Budowlane – Zjednoczenie Krakowskie

Zjednoczenie Budownictwa Miejskiego – Kraków

Krakowskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Miejskiego “ZETBEEM”

Przedsiębiorstwo Budowy Obiektów Użyteczności Publicznej Budopol – Kraków, które w roku 1993 przekształciło się w Budopol Sp.z o.o.

W swojej 55-letniej tradycji nasza firma może się poszczycić wznoszeniem różnego rodzaju obiektów: zaczynając od budownictwa mieszkaniowego, na budownictwie przemysłowym kończąc.Wznosiliśmy obiekty o różnej skali trudności: od tradycyjnych po monolityczne, w różnych strefach klimatycznych.W ciągu 55 lat istnienia firmy byliśmy obecni w dawnym ZSRR, na Ukrainie, w Niemczech, na Węgrzech, Iraku, Libii, oraz Kongo.O jakości naszych usług świadczą liczne wyróżnienia i nagrody włącznie z tytułem “Mister Budownictwa” oraz nagrodą Ministra Budownictwa Ukrainy “Za jakość i terminowość usług” nadaną w 1991 roku.15 marca 2000, w dniu 55-lecia firmy, została nam wręczona odznaka “zasłużony dla budownictwa”.W 2002 roku dziennik “Puls Biznesu” zaliczył naszą firmę do elitarnego klubu “Gazel Biznesu”, tj. grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm.

Zakończyliśmy sprzedaż 6 inwestycji

Kontakt

Budopol Sp. z o.o. logo
Budopol Sp. z o.o.
Kraków, Al. Słowackiego 39
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: