Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Mieszkaj Żyrardów - etap V

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Parkingowa, oferowane bezpośrednio przez

Budomex

Żyrardów, ul. Parkingowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 26 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Mieszkaj Żyrardów - etap VMieszkaj Żyrardów - etap V

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja Mieszkaj Żyrardów - etap V znajduje się w Żyrardowie, ul. Parkingowa (19.7 km od Sochaczewa), została zrealizowana przez Budomex.

Inwestycja Mieszkaj Żyrardów - etap V została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Aktualnie w inwestycji Mieszkaj Żyrardów - etap V nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Budomex przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Żyrardów to miasto położone w zachodniej części Mazowsza, w odległości 45 km od Warszawy. Miasto zajmuje obszar o powierzchni ok. 14 km2 i jest miejscem zamieszkania dla ponad 41 tys. osób. Centralną część Żyrardowa stanowi zabytkowa osada fabryczna z XIX w. oraz doskonale zachowane obiekty postindustrialne, jak: pozostałości zakładów lniarskich, budynki mieszkalne dla robotników, osiedle willowe czy budynki użyteczności publicznej. Dawne obiekty są obecnie adaptowane do celów usługowo-mieszkaniowych, zaś nowsze budynki mieszkalne to: wille, domy jednorodzinne i niskie bloki. Największym obszarem zieleni jest Park Krajobrazowy im. K. Dittricha, zaś strefami rekreacji: Aqua Żyrardów i Zalew Żyrardowski. Zlokalizowane są tutaj takie zakłady produkcyjne jak: montownia telewizorów LCD czy Polmos Żyrardów, zaś kompleksy handlowo-usługowe to 2 galerie handlowe: Dekada i Stara Garbarnia.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mieszkaj Żyrardów - etap V?

W pobliżu zachodniego krańca Żyrardowa przebiega droga krajowa nr 50 (Ciechanów – Ostrów Mazowiecka), zaś ważną arterią w obrębie miasta jest droga wojewódzka nr 719, która łączy Warszawę z powiatami: pruszkowskim, grodziskim i żyrardowskim. Do Warszawy można dojechać również autostradą A2 (40 minut samochodem) oraz drogą expresową S8. Z Żyrardowa do stolicy kursują pociągi, np. linie Kolei Mazowieckich, Regio, InterCity (25 minut do stacji Dworzec Centralny) oraz autobusy PKS, zaś komunikacja miejska to 11 lokalnych linii autobusowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mieszkaj Żyrardów - etap V mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2311 metrów od inwestycji Mieszkaj Żyrardów - etap V znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Żyrardów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mieszkaj Żyrardów - etap V znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkaj Żyrardów - etap V znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 270 m, Przedszkole Miejskie nr 2 w odległości 276 m, szkoła w odległości 284 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mieszkaj Żyrardów - etap V jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika Life-Med Bis w odległości 623 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mieszkaj Żyrardów - etap V składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 414 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 434 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkaj Żyrardów - etap V w odległości 328 m znajduje się boisko / kort, w odległości 343 m znajduje się Klub Kultury Fizycznej "Koliber", w odległości 393 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 04.07.2022
Data aktualizacji: 23.02.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023