Osiedle parkowe – mieszkania z ogrodami

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudNest Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 991 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Miasto Marina(1.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, ul. Na Grobli 20 - 24 (1.5 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 9 954 brutto/m2
  Miasto Marina
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 12
  Powierzchnia: 43 - 61 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 8 ofert
  Ronson Development Sp. z o.o.
 • Angel City Wrocław(1.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. Walońska (1 km od centrum Wrocławia)
  Angel City Wrocław
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 146
  Powierzchnia: 28 - 112 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 112 ofert
  Angel Poland Group
 • Lofty, Soft Lofty Nowa Papiernia(2.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. T. Kościuszki 130 a-c (1.1 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 8 500 brutto/m2
  Lofty, Soft Lofty Nowa Papiernia
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 33 - 78 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 2 oferty
  RED Real Estate Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

!!! PROMOCJA !!! nawet 20.000 zł RABATU na mieszkanie z ogrodem i kominkiem !!!Osiedle Parkowe obejmuje tylko 12 bezczynszowych mieszkań mieszczących się w trzech budynkach w niskiej zabudowie willowej. W sprzedaży posiadamy 2 lub 3 pokojowe lokale parterowe z bezpośrednimi wyjściami na taras i ogród oraz lokale położone na pierwszym piętrze, z balkonami , 3 lub nawet 4 i 5 pokojowe ( w przypadku adaptacji poddasza ). Każdy lokal posiada przynależny ogródek, taras lub balkon, miejsce postojowe w cenie, instalacje kominkową oraz indywidualne wejście/klatkę schodowa.Teren osiedla i poszczególne ogródki zostaną ogrodzone. Wykonane zostanie oświetlenie osiedla, droga oraz chodniki.Aktualnie w ofercie posiadamy 2 mieszkania parterowe o pow. 50 m2 oraz 3 mieszkania dwupoziomowe na 1 piętrze o powierzchniach od 75 – 112 m2.LokalizacjaNasza inwestycja powstaje kilometr od granicy miasta i tylko 8 km od rynku. Wybudowana w ostatnim czasie infrastruktura drogowa sprawia , że dojazd do centrum trwa o wiele krócej niż z większości dzielnic Wrocławia. Wyremontowana niedawno ul.Kamińskiego pozwala dostać się z centrum przez Krzyżanowice do Psar w kilka minut. Dodatkowo obwodnica autostradowa pozwala bezproblemowo dojechać np. na autostradę A4,w inne części miasta czy też do okolicznych podwrocławskich miejscowości. Oprócz dogodnego dojazdu, lokalizacja Osiedla Parkowego dodatkowo posiada tak prozaiczne zalety, jak:- cichą i zieloną okolice,- niską zabudowę jednorodzinną,- dojazd do posesji drogą asfaltową,- komunikacja autobusowa (przystanek – 350 m),- szkoła podstawowa (350m)- park z placem zabaw dla dzieci (250m)- sklepy i centra handlowe,- szlaki rowerowe, stadnina koni, tereny rekreacyjne.Standard wykończeniaPodstawową zaletą oferowanego przez standardu wykończenia jest możliwość wprowadzenia w nim zmian. Układ lokalu jak i rozmieszczenie poszczególnych instalacji może zostać ustalone indywidualnie, tak aby nabywany lokal w pełni spełnił oczekiwania. Zlew pod oknem? Oświetlenie tarasu? Miejsce na szafę? Nie widzimy przeszkód!Zapytaj nas również o opcje wykończenia “pod klucz”.FinansowaniePomagamy w uzyskaniu kredytu, co więcej – jesteśmy skuteczni!!!Więcej informacji dotyczących finansowania znajdą Państwo naszej stronie w sekcji “Pomoc w finansowaniu”.

Inwestycja Osiedle parkowe – mieszkania z ogrodami znajduje się na Zalesiu, ul. Parkowa (2.5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera BudNest Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle parkowe – mieszkania z ogrodami została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle parkowe – mieszkania z ogrodami pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BudNest Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle parkowe – mieszkania z ogrodami

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W sezonie letnim po Odrze przepływa również tramwaj wodny.

Komunikacja

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle parkowe – mieszkania z ogrodami mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Osiedle parkowe – mieszkania z ogrodami znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mickiewicza.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle parkowe – mieszkania z ogrodami znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PROFESJA SZKOŁA PODSTAWOWA DLA DOROSŁYCH WE WROCŁAWIU w odległości 90 m, Liceum Ogólnokształcące nr II im. Piastów Śląskich z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w odległości 90 m, PROFESJA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH WE WROCŁAWIU w odległości 90 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle parkowe – mieszkania z ogrodami jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Scanmed Multimedis w odległości 270 m, Klinika Psychiatrii w odległości 320 m, Klinika Endokrynologii, Diabetologii i Leczenia Izotopami w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle parkowe – mieszkania z ogrodami składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 430 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 460 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle parkowe – mieszkania z ogrodami w odległości 50 m znajduje się Boisko, w odległości 100 m znajduje się Hala Sportowa, w odległości 110 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie