Osiedle parkowe – mieszkania z ogrodami

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Parkowa, oferowane bezpośrednio przez

BudNest Sp. z o.o.

Wrocław, Śródmieście, Zalesie, ul. Parkowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 105 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle parkowe – mieszkania z ogrodamiOsiedle parkowe – mieszkania z ogrodami

10 zdjęć

Osiedle parkowe – mieszkania z ogrodami
Osiedle parkowe – mieszkania z ogrodami
Osiedle parkowe – mieszkania z ogrodami
Osiedle parkowe – mieszkania z ogrodami

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

!!! PROMOCJA !!! nawet 20.000 zł RABATU na mieszkanie z ogrodem i kominkiem !!!Osiedle Parkowe obejmuje tylko 12 bezczynszowych mieszkań mieszczących się w trzech budynkach w niskiej zabudowie willowej. W sprzedaży posiadamy 2 lub 3 pokojowe lokale parterowe z bezpośrednimi wyjściami na taras i ogród oraz lokale położone na pierwszym piętrze, z balkonami , 3 lub nawet 4 i 5 pokojowe ( w przypadku adaptacji poddasza ). Każdy lokal posiada przynależny ogródek, taras lub balkon, miejsce postojowe w cenie, instalacje kominkową oraz indywidualne wejście/klatkę schodowa.Teren osiedla i poszczególne ogródki zostaną ogrodzone. Wykonane zostanie oświetlenie osiedla, droga oraz chodniki.Aktualnie w ofercie posiadamy 2 mieszkania parterowe o pow. 50 m2 oraz 3 mieszkania dwupoziomowe na 1 piętrze o powierzchniach od 75 – 112 m2.LokalizacjaNasza inwestycja powstaje kilometr od granicy miasta i tylko 8 km od rynku. Wybudowana w ostatnim czasie infrastruktura drogowa sprawia , że dojazd do centrum trwa o wiele krócej niż z większości dzielnic Wrocławia. Wyremontowana niedawno ul.Kamińskiego pozwala dostać się z centrum przez Krzyżanowice do Psar w kilka minut. Dodatkowo obwodnica autostradowa pozwala bezproblemowo dojechać np. na autostradę A4,w inne części miasta czy też do okolicznych podwrocławskich miejscowości. Oprócz dogodnego dojazdu, lokalizacja Osiedla Parkowego dodatkowo posiada tak prozaiczne zalety, jak:- cichą i zieloną okolice,- niską zabudowę jednorodzinną,- dojazd do posesji drogą asfaltową,- komunikacja autobusowa (przystanek – 350 m),- szkoła podstawowa (350m)- park z placem zabaw dla dzieci (250m)- sklepy i centra handlowe,- szlaki rowerowe, stadnina koni, tereny rekreacyjne.Standard wykończeniaPodstawową zaletą oferowanego przez standardu wykończenia jest możliwość wprowadzenia w nim zmian. Układ lokalu jak i rozmieszczenie poszczególnych instalacji może zostać ustalone indywidualnie, tak aby nabywany lokal w pełni spełnił oczekiwania. Zlew pod oknem? Oświetlenie tarasu? Miejsce na szafę? Nie widzimy przeszkód!Zapytaj nas również o opcje wykończenia “pod klucz”.FinansowaniePomagamy w uzyskaniu kredytu, co więcej – jesteśmy skuteczni!!!Więcej informacji dotyczących finansowania znajdą Państwo naszej stronie w sekcji “Pomoc w finansowaniu”.

Inwestycja Osiedle parkowe – mieszkania z ogrodami znajduje się na Zalesiu, ul. Parkowa (2.5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez BudNest Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle parkowe – mieszkania z ogrodami została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle parkowe – mieszkania z ogrodami nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców BudNest Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W planach jest również uruchomienie Wrocławskiego Tramwaju Wodnego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle parkowe – mieszkania z ogrodami?

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle parkowe – mieszkania z ogrodami mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2921 metrów od inwestycji Osiedle parkowe – mieszkania z ogrodami znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle parkowe – mieszkania z ogrodami znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle parkowe – mieszkania z ogrodami znajduje się 67 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące nr II w odległości 11 m, Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w odległości 20 m, szkoła w odległości 66 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle parkowe – mieszkania z ogrodami jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Scanmed Multimedis w odległości 267 m, Klinika Psychiatrii w odległości 269 m, C2 w odległości 295 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle parkowe – mieszkania z ogrodami składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 312 m znajduje się Orlen, w odległości 420 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 462 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle parkowe – mieszkania z ogrodami w odległości 22 m znajduje się boisko / kort, w odległości 81 m znajduje się Hala Sportowa, w odległości 96 m znajduje się centrum sportowe.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: