Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 56,96 m² - numer Z3.70

Ta oferta bierze udział w konkursie

Bydgoszcz, ul. Powstańców Warszawy/Zaświat

Enklawa Apartament Z3

8 zdjęć

Enklawa Apartament Z3
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Ilość pokoi

2 pokoje

Metraż

56,96 m²

Piętro

5 piętro

Kuchnia

zamknięta kuchnia

Wysokość pomieszczeń

od 270 do 300 cm wysokości

Ilość poziomów

1 poziom

Oznaczenie oferty

Z3.70

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Komórki lokatorskie

dostępne

Standard wykończenia

standard deweloperski

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Udogodnienia

plac zabaw, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, inteligentny dom, wózkarnia

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, rezerwat przyrody

Charakterystyka energetyczna nieruchomości

informacja u dewelopera

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

Odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

Informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji

Stacja kolejowa - Rynkowo Wiadukt - 857 m

Przystanek Tramwajowy - 903 m

Przystanek Autobusowy - 167 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

6 placówek medycznych, 3 placówki edukacyjne, 2 kawiarnie i restauracje, 5 sklepów, 32 obiekty sportowe, 6 placów zabaw

Przeczytaj więcej o lokalizacji

Bydgoszcz to miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się kilkanaście szkół wyższych, teatr, filharmonia i opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu kilkanaście szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowany z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a liczne drogi wojewódzkie i krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 1 pokój
  • 2 pokoje
  • 3 pokoje
  • 4 pokoje
  • 5 pokoi i więcej

Opis oferty

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 57 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Enklawa Apartament Z3 w Bydgoszczy, ul. Powstańców Warszawy/Zaświat (2.1 km od centrum Bydgoszczy).

Inwestycja jest realizowana przez Budlex Sp. z o.o.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 128 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostają 43 oferty o powierzchni od 49 do 83 m².

W budynku jest 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Enklawa Apartament Z3 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu Z3.70 znajduje się na 5 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 270 do 300 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców Budlex Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

W północnej części Bydgoszczy, na skraju największego obszarowo parku miejskiego powstaje osiedle Enklawa – kompleks pięciu budynków mieszkalnych, których wyróżnikiem mają być nowoczesne rozwiązania ułatwiające codzienne funkcjonowanie.

Projekt odnosi się do 4 ważnych dla każdego człowieka obszarów: bezpieczeństwa, komfortu mieszkania, nowoczesności oraz aktywności na świeżym powietrzu .

Co w Enklawie oznacza nowoczesność? To m.in. nowatorskie rozwiązanie, jakiego nie ma żadne bydgoskie osiedle – system inteligentnych skrzynek na paczki, ustawiony w wyznaczonym punkcie. Dzięki temu mieszkańcy nie będą musieli czekać na kuriera, czy też odbierać przesyłek na poczcie. Po wprowadzeniu unikalnych, elektronicznych systemów kodowania skrzynek paczki będą mogły być dostarczone do mieszkańców o dowolnej porze i czekać na odbiór w dogodnym terminie.

Kolejną nowością będą pojemniki do segregacji odpadów schowane pod powierzchnią ziemi, dzięki czemu łatwiej będzie o utrzymanie porządku oraz eliminację niechcianych zapachów. To estetyczne, praktyczne, przyjazne dla środowiska rozwiązanie, pozwalające na zoptymalizowaną gospodarkę odpadami oraz zmniejszenie zajmowanej przestrzeni.

Na terenie osiedla znajdą się również ekologiczne ławki z panelem solarnym, czerpiącym energię ze słońca pozwalające na doładowanie telefonu, posłuchanie muzyki, stworzenie strefy WiFi z szybkim internetem. Ławki będące częścią małej architektury osiedla mają łączyć klasyczny wygląd z koncepcją smart jaka ma być wyróżnikiem Enklawy.

W koncepcję smart wpisywać się będzie też dedykowana aplikacja na telefony, która po zakupie mieszkania i zalogowaniu do sieci pozwoli na ciągły monitoring zużycia wody oraz ciepła. Narzędzie umożliwi szybki podgląd stanu liczników, kontrolę zużycia mediów, szybką reakcję w przypadku wahań poboru wody czy ciepła. Świadoma kontrola mediów pomóc może w planowaniu domowego budżetu.

Enklawa to także bezpieczeństwo zakupu możliwe dzięki solidnej, sprawdzonej marce dewelopera ale także indywidualnym rachunkom powierniczym stanowiącym najlepsze zabezpieczenie środków klienta. To też oferowana możliwość wykończenia pod klucz przez doświadczonych wykonawców – bardzo przydatna zwłaszcza wtedy, kiedy nie ma się czasu i pomysłu na aranżację przestrzeni. Wystarczy wybór pakietu a resztą zajmą się fachowcy. Dopełnieniem takiej możliwości jest również strefa korzyści tj. możliwość zakupu w promocyjnych cenach wielu różnych materiałów wykończeniowych u partnerów współpracujących z Budleksem.

Wszystkie elementy związane z nowoczesnością, smart rozwiązaniami, bezpieczeństwem przekładać się mają na komfort mieszkania w funkcjonalnych, pełnych słońca przestrzeniach, na monitorowanym osiedlu. Warto nadmienić, że wygodę podnosić będą także duże balkony, przestronne ogródki w parterze oraz urokliwe tarasy na ostatnim piętrze. Do atutów zaliczyć należy także jakość wykończenia klatek schodowych, zastosowanych materiałów i nietuzinkową aranżację wnętrza.

Ostatnim czwartym aspektem budującym wartość osiedla jest zielone otoczenie, bliskie sąsiedztwo największego parku miejskiego z bogatą gamą możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu. Ruch na świeżym powietrzu stymuluje, rozwija umiejętności, wzmacnia odporność, pozwala rozładować emocje. Buduje też rodzinne więzi i przynosi radość ze współdziałania, które potęgować będzie poczucie tworzonej enklawy.

Koncepcja osiedla zakłada budowę 5 budynków o łącznej liczbie prawie 400 mieszkań. W każdym znajdą się podziemne garaże z podgrzewanym wjazdem, rowerownie, komórki lokatorskie, ciche windy przywoływane z mieszkania.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Enklawa Apartament Z3, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 29 podobnych nowych mieszkań.

Budlex Sp. z o.o. logo

W sprzedaży 316 nieruchomości w 7 inwestycjach

10 nagród i wyróżnień

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 23 inwestycjach

Data publikacji: 25.10.2021
Data aktualizacji: 21.09.2023
Budlex Sp. z o.o. logo

Budlex Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

ul. Jatki 4 Bydgoszcz

Ta oferta bierze udział w konkursie. 

Dowiedz się więcej.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: