Konstancin Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Długa, oferowane bezpośrednio przez Budizol Sp z o.o. S.K.A

Konstancin-Jeziorna, ul. Długa 72

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Konstancin Park

6 zdjęć

Konstancin Park
Konstancin Park
Konstancin Park
Konstancin Park

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Budizol Sp z o.o. S.K.A zakończył realizacje projektu budowy willi miejskiej z czterema luksusowymi apartamentami w malowniczych okolicach Warszawy w Konstancinie-Jeziornie. Ta miejscowość, położona na Równinie Mazowieckiej, nad rzeką Jeziorką oraz jej dopływem, Małą, otoczona jest kompleksem lasów Chojnowsko-Słomczyńskich, a od północy styka się z Lasem Kabackim. Konstancin posiada wybitne walory uzdrowiskowe i jest jedynym uzdrowiskiem w okolicach Warszawy. W mieście funkcjonuje kilka sanatoriów, Stołeczne Centrum Rehabilitacji oraz Centrum Kształcenia i Rehabilitacji. W mieście przeważa zabudowa jednorodzinna, częściowo o charakterze rezydencjonalnym.     W uzdrowiskowej strefie A przy ulicy Długiej powstał kameralny zespół czterech luksusowych, dwupoziomowych apartamentów. Działka usytuowana jest wśród zieleni w reprezentacyjnej dzielnicy Konstancina-Jeziorny a jej powierzchnia to 3.319 m2. Na tak rozległym terenie powstał tylko jeden budynek, w skład którego wchodzą będą cztery dwupoziomowe apartamenty. Tereny zielone stanowić będą około 86% powierzchni działki co zapewnia niesamowite walory klimatyczne.     Tak jak zakładał niekonwencjonalny projekt forma architektoniczna budynku jest prosta, a jednocześnie bardzo interesująca. Budowla jest symetrycznie podzielona na dwie części. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskano niezwykle atrakcyjny wygląd oraz wyeksponowano główne wejście do obiektu. Każdy z apartamentów będzie miał powierzchnię około 136 m2. Na parterze zaprojektowano kuchnię, do której przylega pomieszczenie gospodarcze, dużą jadalnię, salon z kominkiem oraz toaletę dla gości. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie, w tym jedna z osobną łazienką i oddzielna łazienka dla pozostałych pomieszczeń. Pod budynkiem zaprojektowano parking podziemny na 8 samochodów, do każdego lokalu przewidziano 2 miejsca parkingowe oraz dużą komórkę lokatorską. Dodatkowym atutem jest to, że do każdego lokalu będzie należał przydomowy ogródek.     Dużą zaletą inwestycji w Konstancinie-Jeziornie jest malownicze położenie tej miejscowości oraz atrakcyjna lokalizacja. Szybko i łatwo można dojechać stamtąd do Warszawy, a jednocześnie w pobliżu znajduje się wiele atrakcyjnych miejsc wypoczynku, np. pole golfowe w pobliskim Wilanowie.

Inwestycja Konstancin Park znajduje się w Konstancinie-Jeziornie, ul. Długa 72 (2.4 km od Warszawy), została zrealizowana przez Budizol Sp z o.o. S.K.A.

Inwestycja Konstancin Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2009 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Konstancin Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Budizol Sp z o.o. S.K.A przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (4 miejsca)
  • miejsca postojowe podziemne (8 miejsc)

W inwestycji znajdują się 4 komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2007 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2009 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (4)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (4 miejsca).
  • miejsca postojowe podziemne (8 miejsc).
Udogodnienia:
plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Lokalizacja inwestycji

Konstancin-Jeziorna to miasto i zarazem uzdrowisko, położone w województwie mazowieckim, w odległości ok. 20 km od centrum Warszawy. Na terenie o powierzchni prawie 18 km2 występuje niejednorodna architektura. Usytuowane pośród ogrodów wille i rezydencje wraz z zabytkami, np. wille: Świt, La Fleur, Natemi czy Pallas Athene, znajdują się w rejonach Konstancina, Skolimowa i Klarysewa. Zabudowa miejska występuje na obszarze Jeziorny, zaś Mirków to tereny postindustrialne z zabytkowymi lub nowoczesnymi blokami, skoncentrowanymi wokół Centrum Handlowego Stara Papiernia. Nowe bloki i budynki wielorodzinne usytuowane są na osiedlu Grapa, a obiekty handlowo-usługowe − przy Al. Wojska Polskiego. Walorem lokalizacji są otaczające tereny zielone: Chojnowski Park Krajobrazowy oraz 5 rezerwatów, a także położone w obrębie miasta parki, zwłaszcza Park Zdrojowy z tężnią solną.

Komunikacja

Na terenie Konstancina-Jeziorny krzyżują się drogi wojewódzkie: nr 721 (Duchnów – Nadarzyn) oraz nr 724 (Warszawa – Góra Kalwaria). W obrębie miasta kursuje 5 strefowych oraz 4 lokalne linie autobusowe komunikacji miejskiej dla aglomeracji warszawskiej. Odległość do portu lotniczego Warszawa/Okęcie wynosi zaledwie 16 km.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Konstancin Park?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Konstancin Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Konstancin Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kazimierzowska 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Konstancin Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Konstancin Park znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 1 "Zielony zakątek" w odległości 310 m, Przedszkole Niepubliczne "Bimbo" w odległości 370 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Konstancin Park w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: