Osiedle Bruzdowa 158

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Bruzdowa, oferowane bezpośrednio przez

Bruzdowa 158

Warszawa, Wilanów, Zawady, ul. Bruzdowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 17 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Bruzdowa 158

4 zdjęcia

Osiedle Bruzdowa 158
Osiedle Bruzdowa 158
Osiedle Bruzdowa 158
Osiedle Bruzdowa 158

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 6 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Bruzdowa 158 - nowa inwestycja na wilanowskich Zawadach, w zielonej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy domów jednorodzinnych. To kameralne osiedle 6 domów, w formie dwóch nowoczesnych budynków szeregowych. Inwestycję tę charakteryzują wysmakowana architektura, komfortowy rozkład wnętrz, wysoka jakość użytych materiałów oraz dbałość o szczegóły.

Domy zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie użytkowników. Sercem domu jest przestronny salon z kominkiem oraz panoramicznymi, rozsuwanymi oknami, które otwierają wnętrze na ogród. Na parterze, obok kuchni i jadalni jest również miejsce na domowe biuro lub pokój dla gości. Pierwsze piętro to 3 wygodne sypialnie z tarasami, 2 łazienki oraz garderoby. Niezwykłą częścią domu jest poddasze z przeszkloną ścianą szczytową, w którym można urządzić pracownię, pokój rodzinny czy dodatkową sypialnię. Każdy dom posiada dwustanowiskowy garaż.

Plan osiedla:

Dostępne są już tylko dwa domy:

Dom C (skrajny): 281m2, działka 663m2. Oddanie 2 kwartał 2020

Dom E (środkowy): 256m2, działka 577 m2. Gotowy do zamieszkania

Zapraszamy do domu pokazowego na terenie inwestycji.

*Niniejszy dokument nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 k.c. Nie zobowiązuje do świadczenia usług lub dostawy produktu. Informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie mogą być ujawniane, a ponadto nie mogą być powielane, wykorzystywane - w części bądź całości - w jakimkolwiek celu innym niż dokonanie oceny niniejszej propozycji.

Inwestycja Osiedle Bruzdowa 158 znajduje się na Zawadach, ul. Bruzdowa (8.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Bruzdowa 158.

Inwestycja Osiedle Bruzdowa 158 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bruzdowa 158 nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Bruzdowa 158 przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja inwestycji: Osiedle znajduje się w zielonej okolicy, w niewielkiej odległości od szkół, przedszkoli, obiektów medycznych, restauracji, klubów fitness oraz punktów handlowo-usługowych (m.in. centrum handlowe 'Plac Vogla').

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Bruzdowa 158?

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Bruzdowa 158 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Osiedle Bruzdowa 158 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Siedliskowa 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Bruzdowa 158 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bruzdowa 158 znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: JoyPrimarySchool w odległości 410 m.

Data publikacji: 08.01.2020
Data aktualizacji: 13.12.2022
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: