Vilda Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Droga Dębińska, oferowane bezpośrednio przez

BPI Real Estate Poland sp. z o.o.

Poznań, Wilda, Osiedle Wilda, ul. Droga Dębińska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 107 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Vilda Park

3 zdjęcia

Vilda Park
Vilda Park
Vilda Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw
  • korty tenisowe

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 230 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Vilda Park to nowoczesne osiedle, które powstaje w malowniczym otoczeniu Warty przy ul. Droga Dębińska w samym centrum Poznania. Inwestycja została zaprojektowana z myślą o osobach, które poszukują wygodnego mieszkania w miejscu, które połączy komfort życia w mieście z sąsiedztwem natury.

Dzięki tej wyjątkowej lokalizacji przyszli mieszkańcy Vilda Park będą mieli wszędzie po drodze.

Zaledwie kilka minut drogi od inwestycji znajdują się najważniejsze obiekty Poznania – biurowy plac Andersa, Stary Rynek, Dworzec PKP czy słynny Stary Browar. W najbliższej okolicy osiedla nie brakuje też licznych atrakcji do aktywnego spędzania wolnego czasu i wypoczynku.

Inwestycja Vilda Park znajduje się na Wildzie, ul. Droga Dębińska (1.3 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez BPI Real Estate Poland sp. z o.o.

Inwestycja Vilda Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 230 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Vilda Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców BPI Real Estate Poland sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Wilda to poznańska dzielnica ograniczona od wschodu rzeką Wartą, od północy ul. Królowej Jadwigi, od zachodu linią kolejową a od południa granicą ogrodów działkowych. Dzielnicę przecina z zachodu na wschód ul. Hetmańska a z północy na południe droga wojewódzka nr 430, krzyżująca się na południu z Autostradą Wolności. Na powierzchni 7 km kw żyje tu ok.6,8 tys. osób. Na zabudowę Wildy składają się w większości stare, poprzemysłowe kamienice, z których wiele wpisanych jest na listę zabytków. Po Wildzie kursuje 6 linii tramwajowych i 12 autobusowych. Na terenie dzielnicy działają liczne przedszkola, szkoły i szkoły wyższe, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Wyższa Szkoła Zarządzania, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości i Poznańska Wyższa Szkoła Biznesu. Ma tu siedzibę również Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego. Do największych parków dzielnicy należy Las Dębiński i Park im. Jana Pawła II a zieleń uzupełniają też ogródki działkowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Vilda Park?

Przy północnej granicy dzielnicy działa główna stacja kolejowa poznania Poznań Główny, poza tym na terenie dzielnicy znajduje się stacja Poznań Dębiec. Główne drogi dzielnicy to ul. Hetmańska i Autostrada Wolności, umożliwiająca dojazd do zachodnich granic kraju. Na terenie dzielnicy kursuje 6 tramwajów, 10 autobusów dziennych i 2 nocne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Vilda Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1610 metrów od inwestycji Vilda Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Vilda Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Vilda Park znajduje się 51 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w odległości 80 m, Akademia Wychowania Fizycznego w odległości 330 m, szkoła w odległości 450 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Vilda Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Platinum Medical Centre w odległości 510 m, Credus Clinic w odległości 580 m, Wielkopolskie Centrum Onkologii w odległości 620 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Vilda Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 410 m znajduje się Żabka, w odległości 530 m znajduje się Biedronka, w odległości 610 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Vilda Park w odległości 100 m znajduje się CITYZEN, w odległości 130 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 140 m znajduje się AWF Poznań.

Data aktualizacji: 09.06.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: