Apartamenty Sienkiewicza

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Sienkiewicza, oferowane bezpośrednio przez

Birkbud

Białystok, ul. Sienkiewicza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 266 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Sienkiewicza

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 9 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 30 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Apartamenty Sienkiewicza to inwestycja skierowana dla osób chcących w pełni korzystać z miejskich udogodnień, bliskość galerii, rozwinięta komunikacja miejska, centrum opieki zdrowotnej, kościół, znane dyskonty to nie lada gratka dla nowych właścicieli.

Atutem inwestycji jest doskonała lokalizacja oraz wyjątkowy projekt prezentujący wysoki standard. Budynek wielorodzinny składa się z 6 kondygnacji i będzie miał w ofercie mieszkania od 32 m² do 67 m².

Inwestycja Apartamenty Sienkiewicza znajduje się w Białymstoku, ul. Sienkiewicza (0.6 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez Birkbud.

Inwestycja Apartamenty Sienkiewicza została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 30 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Sienkiewicza nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Birkbud nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki, takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast - przeważają tu osiedla mieszkaniowe, a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się wiele parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawą, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które obsługuje zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Sienkiewicza?

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym liczne linie dzienne oraz kilka linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Sienkiewicza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1249 metrów od inwestycji Apartamenty Sienkiewicza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Białystok Fabryczny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Sienkiewicza znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Sienkiewicza znajduje się 67 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 84 m, Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z oddziałami integracyjnymi w odległości 89 m, szkoła w odległości 111 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Sienkiewicza jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dziecięca Przychodnia Chirurgiczno-Ortopedyczna w odległości 50 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 84 m, SP ZOZ MSWiA im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego w odległości 198 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Sienkiewicza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 47 m znajduje się Żabka, w odległości 115 m znajduje się Biedronka, w odległości 136 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Sienkiewicza w odległości 148 m znajduje się boisko / kort, w odległości 151 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 194 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 15.12.2022
Data aktualizacji: 07.02.2024

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: