Apartamenty Sienkiewicza

1 zdjęcie

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Sienkiewicza dostępne są 22 oferty

  • 11 pokój
  • 22 pokoje
  • 33 pokoje
  • 44 pokoje
  • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 9 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 30 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 22 mieszkania.

Powierzchnie mieszkań:

od 32 do 68 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Apartamenty Sienkiewicza to inwestycja skierowana dla osób chcących w pełni korzystać z miejskich udogodnień, bliskość galerii, rozwinięta komunikacja miejska, centrum opieki zdrowotnej, kościół, znane dyskonty to nie lada gratka dla nowych właścicieli.

Atutem inwestycji jest doskonała lokalizacja oraz wyjątkowy projekt prezentujący wysoki standard. Budynek wielorodzinny składa się z 6 kondygnacji i będzie miał w ofercie mieszkania od 32 m² do 67 m².

Inwestycja Apartamenty Sienkiewicza znajduje się w Białymstoku, ul. Sienkiewicza Henryka (0.6 km od centrum Białegostoku), jest realizowana przez Birkbud.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 30 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Sienkiewicza w sprzedaży są 22 nowe mieszkania o powierzchni od 32 do 68 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Birkbud nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki, takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast - przeważają tu osiedla mieszkaniowe, a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się wiele parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawą, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które obsługuje zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Sienkiewicza?

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym liczne linie dzienne oraz kilka linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Sienkiewicza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Apartamenty Sienkiewicza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sienkiewicza/Ogrodowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Sienkiewicza znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Sienkiewicza znajduje się 49 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Branżowa Szkoła I stopnia Nr 7 w odległości 100 m, Liceum Ogólnokształcące Integracyjne w Białymstoku w odległości 100 m, Technikum Zawodowe z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku w odległości 100 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Sienkiewicza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Biedronka, w odległości 250 m znajduje się Galeria Jurowiecka, w odległości 270 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Sienkiewicza w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Calypso.

Data publikacji: 15.12.2022
Data aktualizacji: 07.03.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Białymstoku

Oferty w Białymstoku

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: