Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 503 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Azyllium

7 zdjęć

Azyllium
Azyllium
Azyllium
Azyllium

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • recepcja
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych
  • pompa ciepła

Rekreacja

  • basen
  • sauna

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 40 apartamentów.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : w garażu podziemnym.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się jezioro

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Podmiejska enklawa natury

Azyllium swoją nazwę zawdzięcza niezwykłemu położeniu – przytulonemu do miasta zielonemu azylowi, w którym o brzasku budzi Cię cisza i łopot żagli, a twoje zmysły koi zapach lasu oraz widok jeziornej tafli połyskującej złotem słońca.

Jeśli wolisz, aby usypiał Cię szum drzew zamiast zgiełk ulicy, a jednocześnie chcesz mieć na wyciągnięcie ręki miejskie atrakcje, zdobądź klucz do apartamentu w Azyllium.

Azyl dla aktywnych

Azyllium dba o Twoje dobre samopoczucie. Osiadając na miejscu, nie musisz już nigdzie jechać, aby spędzać aktywnie czas lub odprężyć się w SPA. W każdej chwili możesz korzystać z basenu, strefy Wellness, ścieżek rowerowych i do joggingu, a zimą z trasy do narciarstwa biegowego. Z plaży, która znajduje się tuż przy wyjściu z apartamentów, możesz wypłynąć jachtem czy motorówką na obiad do jednej z kilku restauracji położonych na przeciwległym brzegu, a gdy jezioro pokryje się lodem, jeździć na łyżwach lub ślizgać na bojerach. W bliskim promieniu znajduje się świetnie wyposażona wypożyczalnia sprzętu wodnego oraz sportowego, a leżąca nieopodal starówka oferuje centrum handlowe, wachlarz kulinariów z różnych zakątków świata, atrakcje kulturalne i rozrywki klubowe.

Harmonijna architektura

Zaprojektowane tak, aby wkomponować się w pejzaż nabrzeża jeziora Ukiel w harmonii z przyrodą i w szacunku do natury. Energooszczędne oświetlenie led w częściach wspólnych, pompy ciepła i rozwiązania budownictwa ekologicznego sprawiają, że Azyllium to kojące miejsce zrodzone z miłości do Warmii i Mazur.

Intymność

Azyllium to trzy dwukondygnacyjne budynki połączone szklanym lobby. Części wspólne zaprojektowano tak, aby mogły się w nich odbywać kameralne spotkania towarzyskie czy popołudniowe koktajle. To doskonała przestrzeń do integracji lokalnej społeczności.

Z kolei tarasy z widokiem na jezioro Ukiel zapewniają intymność miłośnikom solowych poranków z kawą albo romantycznego czasu we dwoje.

Strefa SPA przeznaczona tylko dla mieszkańców, znajduje się w kondygnacji podziemnej, pod segmentem A. To kompleks ze strefą relaksacyjną, z basenem, sauny, jacuzzi, a także szatni, toalet i natrysków oraz pomieszczeń, w których mieszkańcy mogą przechowywać swój sprzęt wodny. Wielkopowierzchniowe przeszklenia pozwalają podczas relaksu podziwiać panoramę jeziora Ukiel – malowniczą o każdej porze roku.

Szeroki wachlarz metraży

W Azyllium liczy się Twój komfort i Twoje indywidualne potrzeby – dlatego wśród dostępnych wariantów apartamentów – od 28 do 100 metrów kwadratowych – wybierz metraż, który najbardziej Tobie odpowiada. Pragnąc większej przestrzeni, możesz na wiele sposobów łączyć dostępne metraże. W garażach podziemnych poza miejscami parkingowymi znajdziesz również stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych.

Inwestycja Azyllium znajduje się w Olsztynie, ul. Żurawia (0.1 km od Olsztyna), jest realizowana przez Azyllium.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 40 nowych apartamentów znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Azyllium nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Azyllium przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Azyllium leży zaledwie 3 minuty od obwodnicy Olsztyna – pozwalając na błyskawiczny wyjazd zarówno w kierunku Warszawy, jak i Trójmiasta. Mimo tak bliskiego sąsiedztwa głównej trasy i miasta, mieści się w dzikim i cichym zakątku natury, nad najpiękniejszym jeziorem Ukiel – w malowniczej zatoce Łabędzia Szyja. Jedyna droga, jaka prowadzi do posesji, to rekreacyjna trasa wiodąca na lotnisko, do aeroklubu i portu Słoneczna Polana. Niedaleko znajduje się również pole golfowe w Naterkach, a niewiele dalej olsztyńska starówka i centrum miasta.

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Azyllium?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Azyllium mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 350 metrów od inwestycji Azyllium znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łupstych.

Data publikacji: 10.08.2022
Data aktualizacji: 11.08.2022

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Olsztynie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: