Osiedle Eldorado

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż al. Jana Pawła II, oferowane bezpośrednio przez

Awim Grupa Inwestycyjna

Kraków, Nowa Huta, al. Jana Pawła II 31

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 87 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Eldorado

4 zdjęcia

Osiedle Eldorado
Osiedle Eldorado
Osiedle Eldorado
Osiedle Eldorado

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 10 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

- strop wygłuszony

Stolarka okienna

- szyby P4 (antywłamaniowe),

Instalacje

- częściowo rozprowadzona instalacja elektryczna, - instalacje sanitarne bez białego montażu, - oświetlenie sufitowe z osprzętem.

Ogrzewanie

- ogrzewanie MPEC.

Wentylacja

- mechaniczna, - klimatyzacja ścienna.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Parter Budynku 1 zajmują lokale użytkowe. Jest ich dziesięć, o powierzchniach od 26 do 160 m kw, łącznie 950 m kw. Konstrukcja budynku oparta jest na słupach, co umożliwia łączenie lokali w zależności od potrzeb.

Budynek 1 ze wszystkich budynków Osiedla położony jest najbliżej Al. Jan Pawła II. Jego południowy narożnik widoczny jest bezpośrednio z ulicy.

Osiedle z kilkuset mieszkaniami z jednej i Krakowski Park Technologiczny z drugiej strony, a także główna ulica i doskonałe połączenia komunikacyjne sprawiają, że lokale usługowe w Budynku 1 Osiedla Eldorado będą doskonałym miejscem na prowadzenie działalności usługowej, handlowej i biurowej.

Wysokość lokali to 300 cm do sufitu podwieszanego. Każdy z lokali wyposażony jest w indywidualny węzeł sanitarny i zaplecze. Wszystkie lokale są bardzo dobrze doświetlone – większą część powierzchni ścian zewnętrznych zajmują przeszklenia na całą wysokość. Istnieje możliwość zakupu wraz z lokalem indywidualnego garażu lub miejsca postojowego pod budynkiem. Dla klientów lokali przewidziane są ogólnodostępne miejsca postojowe wzdłuż ulicy – 5 sztuk, a właściciele lokali będą mogli korzystać z miejsc postojowych na terenie Budynku za szlabanem.

Inwestycja Osiedle Eldorado znajduje się w Nowej Hucie, al. Jana Pawła II 31 (7.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Awim Grupa Inwestycyjna.

Inwestycja Osiedle Eldorado została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Eldorado nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Awim Grupa Inwestycyjna przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Nowa Huta, czyli dzielnica XVIII Krakowa zajmuje teren o powierzchni 6540,99 ha, co czyni ją największą z dzielnic tego miasta. Mieszka w niej 54 588 osób. Leży w północno-wschodniej części Krakowa i jest bardzo zróżnicowana. Choć w większości spotykane są tu tereny uprzemysłowione, to jednak pojawiają się także rejony upraw rolnych, a w niektórych okolicach spotykana jest nawet zabudowa wiejska. Większość budynków została postawiona na początku II połowy XXw. W ostatnich latach zaczęło przybywać również nowoczesnych nieruchomości wielorodzinnych, co dodatkowo urozmaica krajobraz Nowej Huty.

Choć dzielnica nie obfituje w tereny zielone, to na otoczenie przyrody można liczyć na Łąkach Nowohuckich i w Lasku Mogilskim, który dodatkowo zaskoczy znajdującymi się w nim ruiny amfiteatru. Uwagę zwraca także rozwinięta infrastruktura społeczna. Działa tu łącznie ponad 30 szkół i przedszkoli. W Nowej Hucie znajduje się też Szpital Specjalistyczny im. Rydygiera i 4 centra zdrowia. Rozwija się tu również życie kulturalne, o czym świadczą m.in. 3 teatry i 2 muzea. Ciekawostką jest istnienie Yacht Klubu mającego przystań żeglarską i wioślarską. Przez dzielnicę przebiegają drogi krajowe nr 75 i 79 oraz droga wojewódzka nr 776. Kursuje tu 10 linii tramwajów i autobusów miejskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Eldorado?

Dzielnicę przecina wszerz droga krajowa nr 79. We wschodniej części biegnie też droga krajowa nr 75, a fragment zachodniej granicy stanowi droga wojewódzka nr 776. Dobra komunikacja z pozostałymi częściami miasta to także zasługa 10 linii autobusowych i tramwajowych kursujących na terenie Nowej Huty.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Eldorado mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 10 metrów od inwestycji Osiedle Eldorado znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Klasztorna 04.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Eldorado znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Eldorado znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Specjalnych Nr 6 w odległości 250 m, Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 79 w odległości 250 m, Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy Nr 7 w odległości 250 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Eldorado w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 05.11.2018
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: