Przylesie Marcelin Etap II A

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jeleniogórska 1/, oferowane bezpośrednio przez art.Locum S.A.

Poznań, Grunwald, Junikowo, ul. Jeleniogórska 1/ 3

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 293 oferty w najbliższej okolicy!

Przylesie Marcelin Etap II A

9 zdjęć

Przylesie Marcelin Etap II A
Przylesie Marcelin Etap II A
Przylesie Marcelin Etap II A
Przylesie Marcelin Etap II A

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Przylesie Marcelin Etap II A logo

Poznań - OSIEDLE 'PRZYLESIE MARCELIN' (ETAP II A)

Lokalizacja: Poznań - ul. Jeleniogórska 1/3F

Termin realizacji: III kwartał 2015 r. - INWESTYCJA ZAKOŃCZONA

Przylesie Marcelin to kameralne osiedle które powstaje na poznańskim Grunwaldzie - nieopodal Lasku Marcelińskiego,

miejsca wypoczynku i aktywnego spędzania czasu – dla Ciebie i Twojej rodziny. Jednocześnie łatwy dostęp do komunikacji miejskiej umożliwia wygodne i szybkie dotarcie do centrum.

Całość inwestycji wykonywana jest z najwyższej jakości materiałów, w nowoczesnym i eleganckim stylu tak, aby zapewnić przyszłym mieszkańcom komfort i zadowolenie na długie lata. Starannie zaplanowana i wykonana mała architektura ciekawie organizuje przestrzeń, nadając jej funkcjonalny charakter. Do wyłącznej dyspozycji mieszkańców oddajemy przepełnione zielenią tereny ozdobione kwietnikami oraz ławeczkami dla spacerujących, a dla najmłodszych przygotowaliśmy bezpieczny i nowoczesny plac zabaw.

W ramach etapu II A powstaŁ pięciokondygnacyjny budynek ze 133 mieszkaniami o powierzchniach od 25 do 104 m2. Wszystkie lokale posiadają balkony lub tarasy a dla komfortu przyszłych mieszkańców budynek obsługiwany jest przez 5 wind. W kondygnacji podziemnej znajduje się: hala garażowa, boksy lokatorskie oraz komórki lokatorskie. Wybrane mieszkania spełniają kryteria rządowego programu Mieszkanie Dla Młodych.

W SPRZEDAZY RÓWNIEŻ OSTATNIE MIESZKANIA Z I ETAPU

MIESZKANIA GOTOWE DO ODBIORU

W ramach etapu I zrealizowane zostały:

- APARTAMENTY PRZYLESIE MARCELIN: 4 budynki o trzech kondygnacja naziemnych (16 mieszkań, w sprzedaży ostatnie 3 mieszkania)

- 2 budynki o czterech kondygnacjach naziemnych (82 mieszkania, całość sprzedana)

- 1 budynek o pięciu kondygnacjach naziemnych (138 mieszkań, w sprzedaży ostatnie mieszkanie)

ZAPRASZAMY DO BIURA OBSŁUGI KLIENTA

mLocum S.A.

ul. Jeleniogórska 1/3

poniedziałek - czwartek: od 9.00 do 17.00

piątek: od 8:00 do 16:00

Inwestycja Przylesie Marcelin Etap II A znajduje się na Junikowie, ul. Jeleniogórska 1/ 3 (5.6 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez art.Locum S.A.

Inwestycja Przylesie Marcelin Etap II A została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 133 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Przylesie Marcelin Etap II A nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców art.Locum S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (100 miejsc)

W inwestycji znajdują się 132 komórki lokatorskie - komórki lokatorskie w cenie 2.000 zł / m2 - przypisane do wybranych mieszkań jako lokal przynależny, wliczona w cenę mieszkania - boksy lokatorskie w cenie 3.000 - 5.000 zł brutto za sztukę w zależności od powierzchni - na osobnej księdze wieczystej jako udział w hali garażowej.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 133 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (132): - komórki lokatorskie w cenie 2.000 zł / m2 - przypisane do wybranych mieszkań jako lokal przynależny, wliczona w cenę mieszkania - boksy lokatorskie w cenie 3.000 - 5.000 zł brutto za sztukę w zależności od powierzchni - na osobnej księdze wieczystej jako udział w hali garażowej
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (100 miejsc): Możliwość wykupienia miejsca w hali garażowej w kwocie 24.000-26.000 zł brutto - na osobnej księdze wieczystej jako udział w hali garażowej..
Udogodnienia:
plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Lokalizacja inwestycji

Grunwald, ul. Jeleniogórska 1/3 F

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Przylesie Marcelin Etap II A?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przylesie Marcelin Etap II A mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Przylesie Marcelin Etap II A znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Budziszyńska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Przylesie Marcelin Etap II A znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przylesie Marcelin Etap II A znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkola Wszystkie Skarby Mamy w odległości 290 m, Przedszkole nr 38 w odległości 550 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przylesie Marcelin Etap II A składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się ABC, w odległości 340 m znajduje się Społem, w odległości 350 m znajduje się Warzywa, owoce, zdrowa żywność.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przylesie Marcelin Etap II A w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: