Osiedle Przylesie Marcelin etap I C

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jeleniogórska 1/, oferowane bezpośrednio przez art.Locum S.A.

Poznań, Grunwald, Junikowo, ul. Jeleniogórska 1/ 3

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 301 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Przylesie Marcelin etap I C

5 zdjęć

Osiedle Przylesie Marcelin etap I C
Osiedle Przylesie Marcelin etap I C
Osiedle Przylesie Marcelin etap I C
Osiedle Przylesie Marcelin etap I C

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Osiedle Przylesie Marcelin: powstaje na otoczonej zielenią działce w poznańskiej dzielnicy Grunwald, znanej między innymi z Parku Wilsona, Palmiarni Poznańskiej, Międzynarodowych Targów Poznańskich, a także z największej obecnie polskiej areny rozgrywek Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w 2012 roku – Stadionu Lecha Poznań.

Lokalizacja nieopodal Lasku Marcelińskiego, cenionego przez mieszkańców Poznania miejsca wypoczynku z 5-kilometrową ścieżką dydaktyczno-przyrodniczą oraz specjalnym torem rowerowym pozwala mieszkańcom na aktywne spędzanie wolnego czasu, a bliskość komunikacji miejskiej umożliwia wygodne i szybkie dotarcie do centrum. Dotychczas na osiedlu powstały czteromieszkaniowe budynki o charakterze willi miejskich i dwa budynki wielorodzinne.

W 2009 roku rozpoczęliśmy budowę kolejnego etapu naszej inwestycji – Osiedla Przylesie Marcelin – obejmującego budynek oznaczony nr 7, będący kontynuacją powstałej zabudowy. Budynek został zaprojektowany jako pięciokondygnacyjny, z windami, ze 138 mieszkaniami (o powierzchniach 33 – 70 m2), usytuowanymi w czterech klatkach schodowych.

W kondygnacji podziemnej przewidziano halę garażową i komórki lokatorskie.

Na zewnątrz usytuowano dodatkowe miejsca postojowe dla mieszkańców budynku.

Teren wokół budynku zostanie kompleksowo zagospodarowany w zakresie małej architektury (alejki spacerowe, plac zabaw dla dzieci) oraz zieleni.

Każde mieszkanie posiadać będzie taras lub balkon.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców okna mieszkań parterowych zabezpieczone zostaną żaluzjami zewnętrznymi.

Planowany termin zakończenia budowy określony został na 2011 rok. Całość osiedla jest ogrodzona i przystosowana do monitoringu i ochrony.

Wydzielona na terenie Osiedla część rekreacyjna z oczkiem wodnym i nowoczesnym placem zabaw dla dzieci to dodatkowe atuty Osiedla Przylesie Marcelin.

Inwestycja Osiedle Przylesie Marcelin etap I C znajduje się na Junikowie, ul. Jeleniogórska 1/ 3 (5.5 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez art.Locum S.A.

Inwestycja Osiedle Przylesie Marcelin etap I C została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 138 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Przylesie Marcelin etap I C nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców art.Locum S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 138 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Cena: 27725 zł.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, ochrona całodobowa
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Przylesie Marcelin etap I C?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Przylesie Marcelin etap I C mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Osiedle Przylesie Marcelin etap I C znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Budziszyńska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Przylesie Marcelin etap I C znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przylesie Marcelin etap I C znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkola Wszystkie Skarby Mamy w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Przylesie Marcelin etap I C składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Żabka, w odległości 290 m znajduje się ABC, w odległości 320 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przylesie Marcelin etap I C w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: