Apartamenty Przylesie Marcelin

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Dziewińska, oferowane bezpośrednio przez art.Locum S.A.

Poznań, Grunwald, Junikowo, ul. Dziewińska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 301 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Przylesie Marcelin

8 zdjęć

Apartamenty Przylesie Marcelin
Apartamenty Przylesie Marcelin
Apartamenty Przylesie Marcelin
Apartamenty Przylesie Marcelin

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Apartamenty Przylesie Marcelin to nawiązujące do tradycji willi miejskich kameralne budynki usytuowane na terenie nowoczesnego kompleksu mieszkaniowego. Dwupoziomowe apartamenty o powierzchni ok.150 m2 gwarantują komfort mieszkania i dają świetne możliwości aranżacyjne.

Budynki wykonane są z najwyższej jakości materiałów, w nowoczesnym i eleganckim stylu tak, aby zapewnić przyszłym mieszkańcom komfort i zadowolenie na długie lata. Na terenie osiedla znajdują się specjalnie zaprojektowane tereny zielone i rekreacyjne. Mieszkańcy mają do dyspozycji place zabaw dla dzieci, oczko wodne z miejscem odpoczynku oraz elementy małej architektury. Osiedle jest ogrodzone i przystosowane do monitoringu i ochrony

Blisko do lasu i doskonała komunikacja z Centrum

Lasek Marceliński, którego atrakcją jest 5-kilometrowa ścieżka dydaktyczno-przyrodnicza z ośmioma przystankami oraz specjalny tor rowerowy to świetne miejsce do wypoczynku i aktywnego spędzania czasu.

Inwestycja Apartamenty Przylesie Marcelin znajduje się na Junikowie, ul. Dziewińska (5.7 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez art.Locum S.A.

Inwestycja Apartamenty Przylesie Marcelin została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Przylesie Marcelin nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców art.Locum S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Przylesie Marcelin?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Przylesie Marcelin mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Apartamenty Przylesie Marcelin znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Budziszyńska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Przylesie Marcelin znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Przylesie Marcelin znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkola Wszystkie Skarby Mamy w odległości 320 m, Przedszkole nr 38 w odległości 520 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Przylesie Marcelin składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Społem, w odległości 290 m znajduje się Warzywa, owoce, zdrowa żywność, w odległości 290 m znajduje się ABC.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Przylesie Marcelin w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 220 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.03.2015
Data aktualizacji: 05.02.2018

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: