Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 63 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Zacisze Strzeszyn

6 zdjęć

Zacisze Strzeszyn
Zacisze Strzeszyn
Zacisze Strzeszyn
Zacisze Strzeszyn

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 117 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada: Cena komórki lokatorskiej 4 000 zł/m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne w cenie 35 000 zł: m. postojowe w hali garażowej.
  • miejsca postojowe naziemne w cenie 15 000 zł.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro

Opis inwestycji

Zacisze Strzeszyn to zespół zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej położonej w spokojnej dzielnicy Strzeszyn pomiędzy ulicami Żołnierzy Wyklętych, Tadeusza Mikke, Stanisława Jakiela, Augusta Emila Fieldorfa.

Z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców wszystkie mieszkania zostały starannie zaprojektowane według indywidualnego projektu, które charakteryzuje przede wszystkim przemyślana architektura oraz funkcjonalność każdego z pomieszczeń zapewniająca komfort i wygodę mieszkania.

Oferujemy wysoki standard wykończenia mieszkań w połączeniu z wysoką jakością materiałów budowlanych oraz zastosowaniem nowoczesnych technologii zapewniający naszej inwestycji piękny, estetyczny i niepowtarzalny wygląd.

Zakończenie budowy: IV kwartał 2021r.

Zakup tutaj mieszkania to najlepszy wybór!

Inwestycja Zacisze Strzeszyn znajduje się na Strzeszynie (5.8 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez ART-BUD sp. z o. o.

Inwestycja Zacisze Strzeszyn została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 117 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zacisze Strzeszyn nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ART-BUD sp. z o. o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne w cenie 35 000 zł
  • miejsca postojowe naziemne w cenie 15 000 zł

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Cena komórki lokatorskiej 4 000 zł/m2.

Lokalizacja inwestycji

Zacisze Strzeszyn to urokliwe miejsce, w otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych, pozwalających na kontakt z przyrodą i aktywny wypoczynek, które zapewni nabywcom wysoki komfort mieszkania. Idealne dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój, a jednocześnie potrzebują mieć w zasięgu ręki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. Dodatkowym atutem jest bliskość lasów i jezior: Jezioro Strzeszyńskie, Jezioro Rusałka, do których dotarcie zajmuje rowerem parę minut.

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zacisze Strzeszyn?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zacisze Strzeszyn mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 430 metrów od inwestycji Zacisze Strzeszyn znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Hezjoda.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zacisze Strzeszyn składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Biedronka, w odległości 470 m znajduje się Delikatesy Centrum.

Data publikacji: 10.11.2020
Data aktualizacji: 23.09.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Strzeszynie

Oferty na Strzeszynie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: