Marii Skłodowskiej-Curie

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezArt-Bud Firma Budowlano-Inwestycyjna

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 275 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Sosnowiec Przechodnia(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Sosnowiec, ul. Przechodnia (2.3 km od centrum Sosnowca)
  Ceny od: 5 500 brutto/m2
  Sosnowiec Przechodnia
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 20
  Powierzchnia: 27 - 63 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Musiał Group
 • Sielec Renarda etap I(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Sosnowiec, ul. Browarna (3 km od centrum Sosnowca)
  Sielec Renarda etap I
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 32
  Powierzchnia: 43 - 85 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  PBO Śląsk Sp. z o.o.
 • HELLO ZAGÓRZE! Etap III(2.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Sosnowiec, ul. Zaruskiego (4.7 km od centrum Sosnowca)
  Ceny od: 5 400 brutto/m2
  HELLO ZAGÓRZE! Etap III
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 39
  Powierzchnia: 39 - 81 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  GrupaHELLO

Opis Inwestycji

Budynek o pięciu kondygnacjach nadziemnych i jednej podziemnej. Na parterze znajdować się będzie główne wejście do budynku, prowadzące do klatki schodowej i windy, Budynek wyposażony będzie w wysokiej klasy windę, obsługującą wszystkie kondygnacje, również poziom garażu podziemnegoW budynku nie będą znajdować się lokale użytkowe. W celu poprawy jakości zamieszkania, zaprojektowano wyłącznie lokale mieszkalne.Atuty inwestycji to:- Atrakcyjne ceny mieszkań już od 4100 zł/m² – Zielona aranżacja trenów wspólnych – Mieszkania w atrakcyjnych metrażach – od 44,5 m² do 76,6 m² – Mieszkania o atrakcyjnym układzie funkcjonalno-przestrzennym – Parking podziemny – Harmonogram wpłat uzależniony od postępu prac budowlanych, – Atrakcyjna lokalizacja w pobliży ważnych arterii drogowych – Zewnętrzne miejsca postojowe – Przestronne balkony w każdym mieszkaniu

Inwestycja Marii Skłodowskiej-Curie znajduje się w Sosnowcu, ul. Marii Skłodowskiej Curie (1.8 km od centrum Sosnowca), została zrealizowana przez dewelopera Art-Bud Firma Budowlano-Inwestycyjna.

Inwestycja Marii Skłodowskiej-Curie została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 28 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Marii Skłodowskiej-Curie pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Art-Bud Firma Budowlano-Inwestycyjna nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 28 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Marii Skłodowskiej-Curie

Sosnowiec to miasto położone w południowo-zachodniej części Polski, w województwie śląskim. Usytuowany na Wyżynie Śląskiej, w skład której wchodzi Wyżyna Krakowsko-Częstochowska. Miasto to znajduje się w pobliżu licznych zbiorników wodnych. Leży nad rzekami: Białą Przemszą, Bobrkiem czy Brynicą. Mieszkańcy chętnie korzystają z okolicznych atrakcji, a mnogość zabytków nadaje charakter miasta. Sosnowiec składa się z wielu dzielnic takich jak: Środula, Niwka, Pogoń, Milowice, Modrzejów, Nowe Zawodzie czy Klimontów. Rozciągają się one po obu stronach rzeki- Czarna Przemsza. Co roku powstają tu nowe inwestycje, które charakteryzują się dużą różnorodnością. Dla mieszkańców, jak i inwestorów jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja. Występują tu zarówno wysokie zabudowy wielorodzinne, jak i również nowoczesne dzielnice niskiej zabudowy jednorodzinnej i apartamentowej. Największe skupisko mieszkańców to Śródmieście i Środula, gdzie mieszczą się głównie bloki z wielkiej płyty. Nie brakuje tu zabytków, a na uwagę zasługują budynki w stylu barokowym. Zamek Sielecki w Sosnowcu to najstarszy, a zarazem najcenniejszy zabytek miasta. Sosnowiec ma ogromną infrastrukturę społeczną. Bogaty w pełną ofertę edukacyjną, w skład której wchodzi aż 117 publicznych jednostek, działających w ramach zespołów szkół, jak i samodzielnych jednostek. Znajduje się tutaj: 76 szkół podstawowych, 80 szkół ponadpodstawowych oraz 52 przedszkoli. Sosnowiec ma również dostęp do rozbudowanej infrastruktury zdrowotnej. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji dysponuje bogatym zapleczem sportowym, m.in. dwoma stadionami i dwoma kortami tenisowymi. W mieście sport można uprawiać także zimą, na stoku narciarskim. Na obszarze miasta funkcjonuje wiele instytucji i placówek kulturalnych m.in. kina, centrum sztuki czy teatr. Rozbudowana została również infrastruktura usługowo-handlowa. Mieszkańcy Sosnowca mają do wyboru dwie duże galerie handlowe i cztery nieco mniejsze.

Komunikacja

Miasto jest ważnym węzłem drogowym, a przecinające go drogi łączą północ i południe oraz wschód i zachód Europy. Przez Sosnowiec przebiegają drogi ekspresowe S1 i S86 oraz drogi krajowe nr 79 i 94. Niespełna 5 km od południowej granicy miasta biegnie autostrada A4. Ze względu na lokalizację, funkcjonują tu autobusy strefowe GOP-u. W Sosnowcu kursują też autobusy PKS i pociągi PKP, przy czym miasto ma 7 stacji kolejowych. Znajduje się tu lądowisko sanitarne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Marii Skłodowskiej-Curie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 350 metrów od inwestycji Marii Skłodowskiej-Curie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pogoń Kościół.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Marii Skłodowskiej-Curie znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Calineczka w odległości 130 m, Przedszkole Miejskie nr 25 w Sosnowcu w odległości 160 m, Zespół Szkół ATENA w odległości 220 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Marii Skłodowskiej-Curie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 440 m, Przychodnia nr 4 w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Marii Skłodowskiej-Curie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 260 m znajduje się Mięta i miód, w odległości 290 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Marii Skłodowskiej-Curie w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 530 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.07.2013

Data aktualizacji: 18.01.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie