Matejki

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Matejki, oferowane bezpośrednio przez

Arche S.A.

Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód, ul. Matejki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1022 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Matejki

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 5 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 183 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

APARTAMENTY MATEJKI ETAP II

to nowoczesna jednostka mieszkalna o zróżnicowanej wysokości od 5 do 11 kondygnacji w kształcie litery H z usługami w parterze, dwupoziomowym parkingiem, miejscami postojowymi na poziomie terenu i komórkami lokatorskimi do dyspozycji mieszkańców.

183 MIESZKANIA

1-, 2-, 3-, i 4- pokojowe o pow. od 29 do 82 m2 do własnej aranżacji. Mieszkania zostały wzbogacone balkonami, loggiami oraz tarasami. Cichobieżne windy zapewniają bezpośredni dojazd z mieszkania do hali garażowej.

Inwestycja Matejki znajduje się w Sródmieściu-Wschód, ul. Matejki (3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Arche S.A.

Inwestycja Matejki została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 183 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 5 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Matejki nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Arche S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

LOKALIZACJA

Inwestycja powstaje na słonecznej, doskonale skomunikowanej ze wszystkimi częściami miasta działce, między ulicami Jana Matejki, Pomorskiej i Grzegorza Palki; w niedalekiej odległości od największego centrum handlowo-usługowo-rozrywkowego Manufaktura i zaledwie 10 min od jednego z najnowocześniejszych dworców kolejowych w Europie – Łódź Fabryczna.

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Matejki?

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Matejki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1446 metrów od inwestycji Matejki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Fabryczna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Matejki znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Matejki znajduje się 78 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego w odległości 50 m, Zakład Mikrobiologii Farmaceutycznej i Diagnostyki Mikrobiologicznej Uniwersytetu Medycznego w odległości 59 m, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego w odległości 100 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Matejki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Venomed w odległości 173 m, Fragmat-Med w odległości 187 m, Prima-Med w odległości 226 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Matejki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 68 m znajduje się Piekarenka, w odległości 97 m znajduje się Jaś i Małgosia, w odległości 167 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Matejki w odległości 221 m znajduje się boisko / kort, w odległości 250 m znajduje się boisko / kort, w odległości 279 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 01.12.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: