Matejki

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Matejki, oferowane bezpośrednio przez Arche S.A.

Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód, ul. Matejki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 478 ofert w najbliższej okolicy!

Matejki

1 zdjęcie

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

APARTAMENTY MATEJKI ETAP II

to nowoczesna jednostka mieszkalna o zróżnicowanej wysokości od 5 do 11 kondygnacji w kształcie litery H z usługami w parterze, dwupoziomowym parkingiem, miejscami postojowymi na poziomie terenu i komórkami lokatorskimi do dyspozycji mieszkańców.

183 MIESZKANIA

1-, 2-, 3-, i 4- pokojowe o pow. od 29 do 82 m2 do własnej aranżacji. Mieszkania zostały wzbogacone balkonami, loggiami oraz tarasami. Cichobieżne windy zapewniają bezpośredni dojazd z mieszkania do hali garażowej.

Inwestycja Matejki znajduje się w Sródmieściu-Wschód, ul. Matejki (3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Arche S.A.

Inwestycja Matejki została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 183 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 5 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Matejki nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Arche S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 5 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 183 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

LOKALIZACJA Inwestycja powstaje na słonecznej, doskonale skomunikowanej ze wszystkimi częściami miasta działce, między ulicami Jana Matejki, Pomorskiej i Grzegorza Palki; w niedalekiej odległości od największego centrum handlowo-usługowo-rozrywkowego Manufaktura i zaledwie 10 min od jednego z najnowocześniejszych dworców kolejowych w Europie – Łódź Fabryczna.

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Matejki?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Matejki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Matejki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pomorska - Matejki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Matejki znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Matejki znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole KIDS&Co. w odległości 110 m, Punkt Przedszkolny British International School of the University of Łódź w odległości 180 m, Społeczne Technikum Optyczne w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Matejki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Venomed w odległości 170 m, Fragmat-Med w odległości 190 m, Prima-Med w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Matejki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Piekarenka, w odległości 100 m znajduje się Jaś i Małgosia, w odległości 100 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Matejki w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.04.2020
Data aktualizacji: 01.12.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: