Osiedle Podniebne Ogrody

Mieszkania na sprzedaż ul. Żwirki i Wigury, oferowane bezpośrednio przez Apro Investment Sp. z o.o.

Bydgoszcz, ul. Żwirki i Wigury
Osiedle Podniebne Ogrody

2 zdjęcia

Osiedle Podniebne Ogrody

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Podniebne Ogrody dostępne są 24 oferty

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
E.24
1
31,09 m²
3
E.25
1
29,82 m²
3
E.28
2
41,54 m²
3
D.32
3
55,69 m²
3
E.27
3
57,35 m²
3
E.1
3
53,77 m²
Parter
D.30
3
52,72 m²
2
J.4
3
50,57 m²
Parter
J.1
3
57,92 m²
Parter
E.11
3
56,73 m²
1
D.21
3
55,71 m²
2
D.41
3
53,2 m²
3
D.42
3
51,26 m²
3
E.19
3
56,73 m²
2
E.14
3
61,82 m²
2
J.6
3
57,92 m²
1
J.9
3
50,57 m²
1
D.22
4
76,57 m²
2
J.19
4
79,48 m²
2
D.28
4
67,76 m²
2

Opis Inwestycji

Osiedle Podniebne Ogrody to projekt kompleksowego osiedla, które każdego dnia ma oferować swoim Mieszkańcom komfort życia. Pracując nad koncepcją osiedla, zespół projektowy sięgał do innowacyjnych rozwiązań proekologicznych. W efekcie powstało osiedle, które charakteryzuje się niską zabudową, z zachowanymi odległościami między budynkami. Zaprojektowane bryły, w zaproponowanym układzie pozwolą minimalizować hałasy z otoczenia przy jednoczesnym umożliwieniu wymiany powietrza.

Przez osiedle biegnie droga osiedlowa, dedykowana wyłącznie dla aut parkujących w halach garażowych. W takcie tworzenia rozwiązań komunikacyjnych przyznaliśmy priorytet ruchu pieszego na terenie całego osiedla dlatego w ramach szykan w jezdni planujemy nasadzić drzewa, które utrudnią pojazdom rozwinięcie większych prędkości.

Jednym z najistotniejszych elementów osiedla jest projekt zagospodarowania terenu. Zgodnie z najnowszymi trendami i wymogami, zastosowane zostały takie rozwiązania jak zielone dachy, ogrody deszczowe (pozwalające na czasowe akumulowanie wód opadowych) oraz łąki kwietne. Dodatkowo tereny zielone zostaną zróżnicowane nasypami i skarpami, podkreślonymi odpowiednimi nasadzeniami krzewów i bylin.

Aby wykorzystać atuty Osiedla Podniebne Ogrody, mieszkania wyposażone zostały w możliwie duże przeszklenia. Jednocześnie, chcąc zadbać o najwyższy komfort użytkowania, zaproponowane okna są trzyszybowe, o podwyższonym profilu akustycznym. Dodatkowo w ramach standardu oferujemy rolety w każdym oknie.

Pod każdym budynkiem znajdują się hale garażowe z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Zewnętrzne miejsca parkingowe usytuowane są wokół terenu osiedla.

W parterze budynków, zlokalizowanych od strony ulicy Żwirki i Wigury, zlokalizowane będą lokale handlowo-usługowe, które odpowiadać mają na potrzeby Mieszkańców osiedla.

Inwestycja Osiedle Podniebne Ogrody znajduje się w Bydgoszczy, ul. Żwirki i Wigury (2.9 km od centrum Bydgoszczy), jest realizowana przez Apro Investment Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 70 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Podniebne Ogrody w sprzedaży 24 nowe mieszkania o powierzchni od 30 do 86 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 30 do 31 m2 (2 mieszkania)
  • 2-pokojowe o powierzchni 42 m2 (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 51 do 62 m2 (14 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 68 do 86 m2 (7 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Apro Investment Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (65 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (78 miejsc)

W inwestycji znajduje się 99 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 70 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (99)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (65 miejsc).
  • miejsca postojowe podziemne (78 miejsc).
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon, wózkarnia, patio / dziedziniec
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 24 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:
od 30 do 86 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Podniebne Ogrody?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Podniebne Ogrody mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Osiedle Podniebne Ogrody znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Żwirki i Wigury / Jaskółcza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Podniebne Ogrody znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Podniebne Ogrody znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna ''Sensis'' w Bydgoszczy w odległości 520 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Podniebne Ogrody jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Byczyńska Danuta ,lekarz medycyny psychiatra w odległości 350 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Podniebne Ogrody w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Basen, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.06.2020
Data aktualizacji: 06.10.2021
Apro Investment Sp. z o.o. logo

Apro Investment Sp. z o.o.

Martyna Kamrowska

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Dworcowa 13/U4, Bydgoszcz

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: