Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Nowe Flisy

Ta oferta bierze udział w konkursie

MIESZKAJ NOWOCZEŚNIE W ZIELONEJ CZĘŚCI BYDGOSZCZY

Mieszkania na sprzedaż ul. Flisacka, oferowane bezpośrednio przez

Arkada Invest

Bydgoszcz, ul. Flisacka 17

Nowe FlisyNowe Flisy

5 zdjęć

Nowe Flisy
Nowe Flisy
Nowe Flisy
Nowe Flisy
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

2 kw. 2025

Powierzchnie

36 - 99/m2

Przedział pokoi

2 - 5

Kondygnacje

4

Budynki

8

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Bydgoszcz Zachód - 539 m

Przystanek Tramwajowy - 657 m

Przystanek Autobusowy - 115 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 placówka medyczna, 4 placówki edukacyjne, 8 kawiarni i restauracji, 10 sklepów, 24 obiekty sportowe, 14 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • instalacja fotowoltaiczna

Rekreacja

 • plac zabaw

Usługi na terenie osiedla

 • paczkomat

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 44 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 266 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, balkon, taras

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 34 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 36 do 99 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

transze

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nowe Flisy to najnowsza inwestycja renomowanego dewelopera Arkada Invest, która powstaje w urokliwej części Bydgoszczy, tuż nad Kanałem Bydgoskim. Miejsce to podoba się szczególnie rodzinom oraz każdemu, kto poszukuje komfortowego mieszkania w przyjemnym otoczeniu zieleni, mieszkając zaledwie 7 minut od centrum Bydgoszczy. Deweloper oferuje mieszkania 2-, 3-, 4-, i 5-pokojowe w przystępnych cenach. Mieszkania są także dostępne w programie „Bezpieczny Kredyt 2%”.

Bliskość centrum, otaczająca zieleń, wyjątkowa architektura i liczne udogodnienia dla mieszkańców sprawiają, że inwestycja Nowe Flisy doskonale wpisuje się w charakter nowoczesnego i kameralnego osiedla, na którym warto zamieszkać. Nowe Flisy to nowa jakość życia i wygoda, dzięki bliskości miasta i natury. Komfortowe położenie osiedla pozwoli zaoszczędzić czas, by spędzić go z rodziną i przeznaczyć na realizację pasji.

Nowe Flisy znajdują się zaledwie 7 minut do Starego Miasta, 5 minut do Galerii Miedzyń i Stadionu Gwiazda oraz 3 minuty do Biznes Park Okole. Ta dokonała lokalizacja pozwala cieszyć się także bliskością terenów rekreacyjnych – bezpośrednim sąsiedztwem Kanału Bydgoskiego oraz zielonymi alejami nad bulwarami. To idealne miejsce na wspólne spacery, jogging i wycieczki rowerowe.

Deweloper postawił na elegancką architekturę, nie zapominając o zapewnieniu ponadczasowych potrzeb poczucia bezpieczeństwa, komfortu i radości z mieszkania. Dlatego też osiedle Nowe Flisy będzie ogrodzone, a budynki, pomimo niewysokiej 3-piętrowej zabudowy będą wyposażone w windy, a także podziemną halę garażową. Otoczenie kameralnych budynków wypełni bogata zieleń i strefy relaksu umożliwiające wypoczynek bezpośrednio na terenie osiedla. Tutaj powstanie też atrakcyjny plac zabaw, który sprawi dużo radości najmłodszym. Nie zabraknie też nowoczesnych technologii, które umilą codzienne życie. Całość stworzy nową przestrzeń, która będzie atrakcyjna estetycznie, ale też kompleksowo odpowie na wszystkie potrzeby mieszkańców.

Inwestycja Nowe Flisy znajduje się w Bydgoszczy, ul. Flisacka 17 (3.3 km od centrum Bydgoszczy), jest realizowana przez Arkada Invest.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 44 nowych mieszkań znajdujących się w 8 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Flisy w sprzedaży są 34 nowe mieszkania o powierzchni od 36 do 99 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Arkada Invest przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się kilkanaście szkół wyższych, teatr, filharmonia i opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu kilkanaście szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowany z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a liczne drogi wojewódzkie i krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Flisy?

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzi kilka dróg krajowych (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegną także liczne drogi wojewódzkie (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Flisy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 539 metrów od inwestycji Nowe Flisy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bydgoszcz Zachód.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowe Flisy znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Flisy znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne "IGUŚ" w Bydgoszczy w odległości 443 m, przedszkole w odległości 448 m, PRZEDSZKOLE PUBLICZNE "IGUŚ" w BYDGOSZCZY w odległości 452 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowe Flisy jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne "Zachód" w odległości 492 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Flisy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 136 m znajduje się Biedronka, w odległości 269 m znajduje się Żabka, w odległości 310 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Flisy w odległości 502 m znajduje się KS Gwiazda, w odległości 516 m znajduje się boisko / kort, w odległości 564 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 04.05.2023
Data aktualizacji: 12.06.2024
Arkada Invest logo

Arkada Invest

Adres biura sprzedaży:

ul. Fordońska 2, 85-085 Bydgoszcz

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023