Apartamenty 600m do morza z widokiem na port jachtowy

Apartament wakacyjny

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezApartments4u24

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 445 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Navigator(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż kołobrzeski, Kołobrzeg, ul. Rybacka 12 (1.4 km od centrum Kołobrzegu)
  Osiedle Navigator
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 10
  Powierzchnia: 35 - 41 m2
  Liczba pokoi: 2
  FHU Adam Prajwocki
 • Navigator D(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż kołobrzeski, Kołobrzeg, ul. Jedności Narodowej 22B (1.5 km od centrum Kołobrzegu)
  Navigator D
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 29
  Powierzchnia: 42 - 140 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Adpra Sp. z o.o. Sp. k.
 • Kapitański Mostek(0.4 km dalej)
  Apartament wakacyjny

  Nowe mieszkania na sprzedaż kołobrzeski, Kołobrzeg, ul. Bałtycka 7 (1.1 km od centrum Kołobrzegu)
  Ceny od: 8 000 brutto/m2
  Kapitański Mostek
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 26
  Powierzchnia: 33 - 117 m2
  Liczba pokoi: 2 - 6
  Adam Wasilewski

Opis Inwestycji

Apartamenty z ogródkami, balkonami i tarasami już w sprzedaży !Osiedle to nowoczesne apartamenty w bloku pięciokondygnacyjnym + kondygnacja podziemna.Apartamenty charakteryzują się wysokim komfortem, a ich usytuowanie jest tak pomyślane, aby zapewnić jak największe nasłonecznienie. W związku tym, że w Kołobrzegu jest brak terenów w tak atrakcyjnym miejscu, blok z widokiem na panoramę portu rybackiego, portu jachtowego oraz wejście z główkami do portu wraz z latarnią, stał się jednym z ostatnich miejsc w kurorcie. W budynku znajdzie się również sala do ćwiczeń oraz S-PA. Podziemna hala garażowa zapewnia bezproblemowe i bezpieczne garażowanie aut, a dla bezpieczeństwa mieszkańców przewidziano monitoring. Na terenie znajdzie się również pierwsza w Kołobrzegu stacja szybkiego ładowania samochodów elektrycznych. Windy ułatwią wygodne przemieszczanie się. Apartamenty mogą służyć jako dobra inwestycja na przyszłość, znacznie szybciej zwracając kapitał niż oprocentowanie bankowe.

Inwestycja Apartamenty 600m do morza z widokiem na port jachtowy znajduje się w Kołobrzegu, Kołobrzeg (1.4 km od centrum Kołobrzegu), sprzedaż prowadzi Apartments4u24

Inwestycja Apartamenty 600m do morza z widokiem na port jachtowy została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 70 nowych apartamentów w tym 1 lokal typu penthouse, 54 lokale typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty 600m do morza z widokiem na port jachtowy pozostało na sprzedaż 0 apartamentów o powierzchniach od 32 do 117 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 70 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, klub fitness, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, morze.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Lokalizacja inwestycji Apartamenty 600m do morza z widokiem na port jachtowy

Budynek znajdzie się w strefie "B" Uzdrowiska, w dzielnicy portowej, ściślej w okolicy portów: rybackiego i jachtowego. Od strony południowej jest bezpośredni dostęp do ścieżki rowerowej, łączącej miejscowości letniskowe: Dźwirzyno i Ustronie Morskie, oraz połączonej ze wszystkimi ścieżkami miejskimi. W odległości około 400 m znajduje się duże centrum basenów i lodowisko, ale największą zaletą jest plaża ze złotym czystym piaskiem, otoczona przepięknym parkiem o unikalnym drzewostanie, znajdującym się około 600 m od Twojego domu.

Kołobrzeg jest miastem nadmorskim, przez które przepływa rzeka Parsęta. Jego terytorium wynosi 25,67 km2, a mieszka tu ok. 47 000 osób. To miasto uzdrowiskowe, obfitujące w tereny zielone i obiekty turystyczne. Znajdują się tu trzy rozległe parki, a jednym z ważniejszych obszarów zielonych jest Dolina Parsęty o niezwykłych walorach przyrodniczych. Pod względem architektonicznym Kołobrzeg jest ciekawą mieszanką gotyku, neogotyku i modernizmu. Na obrzeżach widać współczesną zabudowę mieszkalną, tworzone są osiedla domów jednorodzinnych. Miasto wyróżnia się długim molo i Bulwarem J. Szymańskiego rozciągającym się wzdłuż plaży. Infrastruktura społeczna celuje w potrzeby mieszkańców. Działa tu ponad 10 szkół różnego szczebla. W mieście jest szpital, ponad 10 przychodni lekarskich i 30 aptek. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewnia dostęp do szeregu obiektów sportowych. Jest tu galeria handlowa, amfiteatr, dwa kina.

Komunikacja

Kołobrzeg leży na drodze krajowej nr 11, ale przechodzą przez nie także drogi wojewódzkie nr 102 i 163. Znajduje się tu port jachtowy z 67 miejscami cumowniczymi. W sezonie letnim z Kołobrzegu odbywają się rejsy na Bornholm. Działa tu komunikacja miejska – jeździ ponad 20 linii autobusowych. Funkcjonuje również przewóz pasażerski PKS, czynne są także dwie linie kolejowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty 600m do morza z widokiem na port jachtowy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Apartamenty 600m do morza z widokiem na port jachtowy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bałtycka przy Wylotowej.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty 600m do morza z widokiem na port jachtowy znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Technikum Informatyki Edukacji Innowacyjnej w Kołobrzegu w odległości 370 m, Kołobrzeskie Centrum Kształcenia w odległości 370 m, Zespół Szkół Społecznych nr 1 w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty 600m do morza z widokiem na port jachtowy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Żabka, w odległości 260 m znajduje się Żabka, w odległości 310 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty 600m do morza z widokiem na port jachtowy w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Basen, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.08.2018

Data aktualizacji: 26.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie