Polanki Aqua

GOTOWE APARTAMENTY W SYSTEMIE 30/70*

Apartamenty na sprzedaż ul. Wydmowa, oferowane bezpośrednio przez ABADES Strojny Sp. K.

Kołobrzeg, ul. Wydmowa 1
Polanki Aqua

21 zdjęć

Polanki Aqua
Polanki Aqua
Polanki Aqua
Polanki Aqua

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Polanki Aqua dostępnych jest 98 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Piętra
Filtruj listę

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • recepcja
 • winda
 • Wykończenie pod klucz

Rekreacja

 • własny akwen
 • plac zabaw
 • basen
 • sauna
 • sala fitness

Przyroda w okolicy

 • las

Opis Inwestycji

Odpowiednika powstającego w Kołobrzegu kompleksu Polanki Aqua nie znajdziemy na całym polskim wybrzeżu. Zaprojektowany głównie z myślą o rodzinach z dziećmi, oferuje komfortowe warunki do zamieszkania i wypoczynku o każdej porze roku. Wszystkie zaplanowane atrakcje mają związek z wodą i naturą, prowokując do aktywnego spędzania czasu. Kompleks ulokowany na działce o powierzchni około 2,5 hektara gwarantuje komfort przestrzenny oraz niezakłócony niczym widok na zieleń. Od plaży, do której w linii prostej jest zaledwie 300 metrów, Polanki Aqua oddziela nadmorski las i wilgotna łąka będąca obszarem chronionym w ramach programu Natura 2000. Tym samym od strony północnej nikt nigdy niczego nie wybuduje. Plaża na wysokości Polanki Aqua jest szeroka i naturalna, czysta, z drobnym jasnym piaskiem. Przez nadmorski park przebiega ścieżka rowerowa R10, będąca częścią trasy Via Baltica, którą można wygodnie dojechać do centrum oraz do sąsiednich, urokliwych miejscowości. To wszystko sprawia, że powstaje idealne miejsce do aktywnego odpoczynku wśród dziewiczego otoczenia.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na:

• 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania Etapu I (Budynek A i B)

• 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania Etapu II (Budynek C i D)

Wszystkie apartamenty oferujemy w standardzie wykończenia pełnego, a to oznacza, że będą one od razu gotowe do zamieszkania lub do zarabiania przy zakupie w celu komercyjnym. Pełne wyposażenie oznacza kompletne umeblowanie, zaopatrzenie we wszystkie sprzęty RTV, AGD, ale również w drobne elementy jak naczynia kuchenne, talerze, sztućce. Apartamenty będą dostępne w trzech wariantach aranżacji wnętrza: CLASSIC,NATURE, INDUSTRIAL.

Dla potrzeb właścicieli przygotowaliśmy również ofertę garaży i miejsc postojowych

w halach podziemnych budynku oraz miejsc postojowych zewnętrznych.

Polanki Aqua powstają z wykorzystaniem doświadczeń czerpanych ze wszystkich poprzednich

realizacji oraz z uwzględnieniem inspiracji płynących ze strony nabywców i gości wynajmujących apartamenty. W ramach sekcji „Atrakcje pod dachem” do dyspozycji właścicieli będzie całoroczny aqua-park obejmujący basen sportowy, basen rekreacyjny, jacuzzi, wodny plac zabaw dla dzieci, strefę relaksu i saun z wodospadem lodowym, strefa fitness, strefa SPA, restauracja z tarasem, salą klubową i bawialnią dla dzieci.

Sekcja „Atrakcje pod niebem” oferuje basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą, pool-bar, fontannę, plażę zewnętrzną, strefy spontanicznej aktywności, strefę relaksu i plac zabaw.

Inwestycja Polanki Aqua znajduje się w Kołobrzegu, ul. Wydmowa 1 (3.2 km od centrum Kołobrzegu), została zrealizowana przez ABADES Strojny Sp. K.

Inwestycja Polanki Aqua została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 437 nowych apartamentów znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Polanki Aqua w sprzedaży jest 98 nowych apartamentów o powierzchni od 38 do 84 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 39 do 40 m2 (11 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 38 do 49 m2 (69 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 55 do 63 m2 (12 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 81 do 84 m2 (6 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców ABADES Strojny Sp. K. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:
cała inwestycja składa się z 437 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
wykończenie pod klucz
wraz z wyposażeniem
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne: oraz garaże podziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, morze
Typ nieruchomości:

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:
aktualnie dostępnych jest 98 apartamentów w tym.
Powierzchnie apartamentów:
od 38 do 84 m².
Liczba pokoi:
dostępne są apartamenty 1, 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny apartamentów:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Budowane w ostatnich latach nad morzem apartamentowce, na przykład te w centralnej części Kołobrzegu, powstają zazwyczaj na niewielkich działkach, wśród istniejącej po sąsiedzku zabudowy. Na tym tle Polanki Aqua to ewenement. Kompleks ulokowany na działce o powierzchni około 2,5 hektara gwarantuje komfort przestrzenny oraz niezakłócony niczym widok na zieleń. Warto podkreślić: mowa o miejscu, które od centrum Kołobrzegu oddalone jest zaledwie 2 km! Od plaży, do której w linii prostej jest zaledwie 300 metrów, Polanki Aqua oddziela nadmorski las i wilgotna łąka będąca obszarem chronionym w ramach programu Natura 2000 (stanowi ona tzw. użytek ekologiczny). Tym samym od strony północnej nikt nigdy niczego nie wybuduje. Plaża na wysokości Polanki Aqua jest szeroka i naturalna (nigdy w jakikolwiek sposób jej stan nie był zmieniany), czysta, z drobnym jasnym piaskiem. Miejsca na niej jest tyle, że jednocześnie mogłoby w tym miejscu plażować kilka razy więcej osób, niż zamieszka w obiekcie. Jednocześnie woda w Bałtyku jest w tym miejscu latem średnio o 2 stopnie cieplejsza niż w części wschodniej kurortu, na przykład w okolicach molo i latarni morskiej. Z czego wynika to zjawisko, dokładnie nie wiadomo. Być może ma na nie wpływ ukształtowanie dna morskiego: na obszarze płytkim woda szybciej się nagrzewa. Znakomity widok na zieleń otaczającą Polanki Aqua zapewni nowość – ogólnodostępny taras nad czwartym piętrem jednego z budynków, na który docierać będzie winda. Zobaczymy z niego morze ponad wierzchołkami drzew nadmorskiego lasu oraz rozległy, wspomniany już, użytek ekologiczny w postaci łąki, w lokalnej tradycji nazywanej Owczym Bagnem.

Kołobrzeg jest miastem nadmorskim, przez które przepływa rzeka Parsęta. Jego terytorium wynosi 25,67 km2, a mieszka tu ok. 47 000 osób. To miasto uzdrowiskowe, obfitujące w tereny zielone i obiekty turystyczne. Znajdują się tu trzy rozległe parki, a jednym z ważniejszych obszarów zielonych jest Dolina Parsęty o niezwykłych walorach przyrodniczych. Pod względem architektonicznym Kołobrzeg jest ciekawą mieszanką gotyku, neogotyku i modernizmu. Na obrzeżach widać współczesną zabudowę mieszkalną, tworzone są osiedla domów jednorodzinnych. Miasto wyróżnia się długim molo i Bulwarem J. Szymańskiego rozciągającym się wzdłuż plaży. Infrastruktura społeczna celuje w potrzeby mieszkańców. Działa tu ponad 10 szkół różnego szczebla. W mieście jest szpital, ponad 10 przychodni lekarskich i 30 aptek. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewnia dostęp do szeregu obiektów sportowych. Jest tu galeria handlowa, amfiteatr, dwa kina.

Komunikacja

Kołobrzeg leży na drodze krajowej nr 11, ale przechodzą przez nie także drogi wojewódzkie nr 102 i 163. Znajduje się tu port jachtowy z 67 miejscami cumowniczymi. W sezonie letnim z Kołobrzegu odbywają się rejsy na Bornholm. Działa tu komunikacja miejska – jeździ ponad 20 linii autobusowych. Funkcjonuje również przewóz pasażerski PKS, czynne są także dwie linie kolejowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Polanki Aqua?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Polanki Aqua mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Polanki Aqua znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Data publikacji: 20.05.2021
Data aktualizacji: 29.07.2022
ABADES Strojny Sp. K. logo

ABADES Strojny Sp. K.

Biuro Sprzedaży

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Ul. Wydmowa 1 (przy inwestycji - wjazd od ul. Plażowej), 78-100 Kołobrzeg

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: