Apartamenty Jagiellońskie Etap IV

Nowe Centrum Miasta

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezApartamenty Jagiellońskie Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 409 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Centrum(1.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Białystok, ul. Św. Rocha 29 (1.9 km od centrum Białegostoku)
  Apartamenty Centrum
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 40
  Powierzchnia: 56 - 86 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Apartamenty Jagiellońskie Sp. z o.o.
 • Moja Młynowa(1.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Białystok, ul. Młynowa (1.7 km od centrum Białegostoku)
  Moja Młynowa
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 14
  Powierzchnia: 63 - 72 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Kalter Nieruchomości Sp. z o.o.
 • Prowiantowa 15(2.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Białystok, ul. Prowiantowa 15 (2.7 km od centrum Białegostoku)
  Ceny od: 5 899 brutto/m2
  Prowiantowa 15
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 86
  Powierzchnia: 44 - 88 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  PPUH Kombinat Budowlany Sp. z o.o.

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Projekt Apartamenty Jagiellońskie powstał po to, aby dać przyszłym mieszkańcom komfort codziennego życia i stworzyć przyjazne rodzinom miejsce, w doskonałej lokalizacji.Przedsięwzięcia deweloperskie obejmuje obejmuje w tej chwili 2 budynki wielorodzinne z usługami i handlem zlokalizowane w samym centrum Białegostoku pomiędzy ulicą Jurowiecką a rzeką Białą. Usytuowane jest w pobliżu najważniejszych szlaków komunikacyjnych – tuż przy głównym Centrum Przesiadkowym u zbiegu ulicy Sienkiewicza i Al. Piłsudskiego, obwodnicy śródmiejskiej, w okolicy Galerii Jurowieckiej i nieopodal od Rynku Kościuszki.Apartamenty Jagiellońskie powstają z myślą o osobach ceniących wygodę zamieszkania w bliskim sąsiedztwie centrum (12 min do deptaku na Rynku Kościuszki) a jednocześnie oczekujących spokoju i chwili wytchnienia poprzez dostęp do terenów zielonych. Budynek mieszkalny zostanie usytuowany w spokojnej części ulicy Jurowieckiej z drugiej strony w bezpośrednim sąsiedztwie Bulwarów Rzeki Białej, będących w planach zagospodarowania miasta. Od strony południowo – zachodniej najbliższe budynki znajdują się na ul. Włókienniczej a w związku z tym niezmiernym atutem apartamentów jest przestrzeń i widok na panoramę miasta. Przedsięwzięcie przy ul. Jurowieckiej to niepowtarzalne połączenie wybornej lokalizacji, projektu stworzonego przez najlepszych architektów, oraz doskonale zaprojektowanych mieszkań.Apartamenty Jagiellońskie zostały zaprojektowane z myślą o wymagających mieszkańcach ceniących nowoczesną elegancję. Stonowana kolorystyka materiałów zastosowanych do wykończenia elewacji, szklane balustrady, niebanalna zieleń na terenie inwestycji oraz mała architektura – wszystkie te elementy mają za zadanie sprawić prawdziwą przyjemność każdemu, kto tu zamieszka.

Inwestycja Apartamenty Jagiellońskie Etap IV znajduje się w Białymstoku, ul. Jurowiecka 17 (0.8 km od centrum Białegostoku), jest realizowana przez dewelopera Apartamenty Jagiellońskie Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Jagiellońskie Etap IV jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 115 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Jagiellońskie Etap IV pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 47 do 92 metrów kwadratowych w cenie od 6 290 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Apartamenty Jagiellońskie Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 115 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: usługi w budynku, plac zabaw, monitoring, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Jagiellońskie Etap IV

W sercu Białegostoku pozostało już niewiele miejsca na nowe inwestycje mieszkaniowe. Wolne działki są nieliczne i rzadko nadają się na zabudowę mieszkaniową. Inwestycja przy ul. Jurowieckiej 23 jest jedną z niewielu o tak dobrej lokalizacji. Położenie blisko centrum gwarantuje dostęp do wielu atrakcji miasta. W pobliżu znajduje się kręgielnia i bilard, pływalnia BOSiR, Centrum Handlowe Galerii Jurowieckiej a w nim m.in. kino, siłownia i restauracje. Innymi atutami jest bliskość do przedszkoli, szkół, przychodni i szpitala MSWiA Możliwość korzystania z luksusu życia w centrum miasta, w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych, stanowi również silny bodziec dla potencjalnych najemców. Zwiększa to niewątpliwie popyt na oferowane w Apartamentach Jagiellońskich mieszkania i tym samym gwarantuje inwestorom zysk z ich wynajmu lub ewentualnej sprzedaży w dalszej perspektywie.

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Miasto liczy 295 742 mieszkańców, zajmuję 102,12 km2. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast, przeważają tu osiedla mieszkaniowe a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się 9 parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawa, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które utrzymuję zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada 48 linii autobusowych: 43 linie dzienne oraz 6 linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Jagiellońskie Etap IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Apartamenty Jagiellońskie Etap IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jurowiecka/Ciepła.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Jagiellońskie Etap IV znajdują się się 43 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Ciepłej w odległości 210 m, NOVA SZKOŁA PODSTAWOWA DLA DOROSŁYCH W BIAŁYMSTOKU w odległości 240 m, NOVA GIMNAZJUM DLA DOROSŁYCH W BIAŁYMSTOKU w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Jagiellońskie Etap IV jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Artemida w odległości 300 m, Dziecięca Przychodnia Chirurgiczno-Ortopedyczna w odległości 310 m, Szpital MSWiA w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Jagiellońskie Etap IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Stokrotka, w odległości 120 m znajduje się Krakowski Kredens, w odległości 160 m znajduje się Galeria Jurowiecka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Jagiellońskie Etap IV w odległości 130 m znajduje się Calypso, w odległości 190 m znajduje się Pływalnia Sportowa BOSiR, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.08.2019

Data aktualizacji: 20.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie