Apartamenty Forsycji

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Apartamenty Forsycji

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Forsycji dostępnych jest 12 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
3
53 m2
Parter
3
58 m2
Parter
3
57 m2
Parter
3
59 m2
Parter
3
45 m2
Parter
3
76 m2
1
4
74 m2
Parter
4
73 m2
1
4
74 m2
1
4
78 m2
1
4
57 m2
1
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
4
83 m2
1
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży

Opis Inwestycji

Komfort mieszkania to wypadkowa funkcjonalności wnętrz, jakości zastosowanych rozwiązań oraz przyjaznego otoczenia. Apartamenty Forsycji to inwestycja stanowiąca doskonałe połączenie współczesnej architektury i nowoczesnej technologii, które spójnie wpisały się w naturalne, zielone otoczenie.Apartamenty Forsycji to kameralny kompleks mieszkalny w niskiej zabudowie. Składa się z 8 nowoczesnych segmentów jednorodzinnych – jeden segment stanowią tylko dwa mieszkania. Mieszkania o różnorodnym układzie i zróżnicowanej powierzchni – od 44,78 m2 do 82,60 m2.Już od wejścia przestrzeń zaaranżowano tak, aby zachować maksimum prywatności – osobne wejścia do każdego z mieszkań zniwelowały potrzebę staromodnej klatki schodowej.Nowoczesne spojrzenie na przestrzeń mieszkalnąApartamenty zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej użyteczności otwartych przestrzeni, bez strat metrażu na niefunkcjonalne pomieszczenia.Wielkoformatowe przeszklenia i funkcjonalne tarasy uwalniają dodatkową przestrzeń, pozwalają na nasłonecznienie wnętrz i kumulację energii – dobrej energii. Z zewnątrz nadają bryle apartamentów lekkości i tworzą harmonijną, minimalistyczną całość z otoczeniem.Dowolna aranżacja i pełna modułowośćPrzyszłym nabywcom umożliwiamy pełną personalizację wnętrz i rozkładu mieszkania dzięki współpracy z architektami i projektantami związanymi z inwestycją – to nowość na rynku nowych mieszkań w Rzeszowie. Opcja dostępna jest na etapie budowy.W STANDARDZIE INWESTYCJI:miejsce parkingowe dla każdego z mieszkań,ogrodzone ogródki przynależne do mieszkań na parterze,tarasy balkonowe w mieszkaniach na piętrze.DODATKOWE MOŻLIWOŚCI DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH NABYWCÓW:opcja instalacji kominka opalanego drewnem w wybranych mieszkaniach parterowychstrychy do adaptacji w cenie wybranych mieszkań na piętrachdodatkowe antresole nad wybranymi mieszkaniami – z możliwością instalacji schodów drewnianych

Inwestycja Apartamenty Forsycji znajduje się w Rzeszowie, ul. Forsycja 2 (3.9 km od centrum Rzeszowa), jest realizowana przez dewelopera Apartamenty Forsycji.

Inwestycja Apartamenty Forsycji jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań w tym 12 lokali typu apartament, znajdujących się w 8 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Forsycji pozostało na sprzedaż 12 mieszkań o powierzchniach od 45 do 83 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 45 do 76 m2 (6 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 57 do 83 m2 (6 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Apartamenty Forsycji przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 9 komórek lokatorskich Przypisane do wybranych mieszkań.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, ogródek, taras.
Komórki lokatorskie:posiada (9): Przypisane do wybranych mieszkań.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 12 mieszkań w tym 12 lokali typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:od 45 do 83 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:w inwestycji znajdują się mieszkania bezczynszowe.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Forsycji

W zacisznej, zielonej części Rzeszowa Apartamenty Forsycji spełniają pragnienie prywatności i łączą je z praktycznym, czyli niedalekim, a niemęczącym sąsiedztwem centrum miasta. Tworzymy zupełnie nową tkankę miejską – kameralną i spokojną, bezpieczną i rodzinną, ale również nowoczesną, wygodną i aktywną. Kompleks mieszkalny położony jest nieopodal Parku Papieskiego oraz przyległego do niego nowoczesnego placu zabaw. W pobliżu znajdują się m.in. placówka edukacyjna, kulturalna, punkty gastronomiczne, sklep spożywczy, stacja benzynowa, przystanek autobusowy. Bardzo szybki dojazd do ścisłego centrum miasta oraz hipermarketów spożywczych i meblowych.

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

W odległości 650 metrów od inwestycji Apartamenty Forsycji znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Łukasiewicza skrzyż. z Krokusową (67A).

Data publikacji: 28.06.2019

Data aktualizacji: 17.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie