Apartamenty Forsycji

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezApartamenty Forsycji

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1179 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Urocza4(1.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Rzeszów, ul. Urocza 4a (2.9 km od centrum Rzeszowa)
  Urocza4
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 55 - 90 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Invest Development Sp. z o.o.
 • Dzielnica Parkowa etap IV(1.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Rzeszów, ul. Paderewskiego (1.9 km od centrum Rzeszowa)
  Ceny od: 5 200/m2
  Dzielnica Parkowa etap IV
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 92
  Powierzchnia: 29 - 96 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  NG Dzielnica Parkowa 3 Sp. z o.o.
 • Dzielnica Parkowa etap III(1.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Rzeszów, ul. Paderewskiego (1.9 km od centrum Rzeszowa)
  Dzielnica Parkowa etap III
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 18
  Powierzchnia: 48 - 143 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  NG Dzielnica Parkowa 3 Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Komfort mieszkania to wypadkowa funkcjonalności wnętrz, jakości zastosowanych rozwiązań oraz przyjaznego otoczenia. Apartamenty Forsycji to inwestycja stanowiąca doskonałe połączenie współczesnej architektury i nowoczesnej technologii, które spójnie wpisały się w naturalne, zielone otoczenie.Apartamenty Forsycji to kameralny kompleks mieszkalny w niskiej zabudowie. Składa się z 8 nowoczesnych segmentów jednorodzinnych – jeden segment stanowią tylko dwa mieszkania. Mieszkania o różnorodnym układzie i zróżnicowanej powierzchni – od 44,78 m2 do 82,60 m2.Już od wejścia przestrzeń zaaranżowano tak, aby zachować maksimum prywatności – osobne wejścia do każdego z mieszkań zniwelowały potrzebę staromodnej klatki schodowej.Nowoczesne spojrzenie na przestrzeń mieszkalnąApartamenty zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej użyteczności otwartych przestrzeni, bez strat metrażu na niefunkcjonalne pomieszczenia.Wielkoformatowe przeszklenia i funkcjonalne tarasy uwalniają dodatkową przestrzeń, pozwalają na nasłonecznienie wnętrz i kumulację energii – dobrej energii. Z zewnątrz nadają bryle apartamentów lekkości i tworzą harmonijną, minimalistyczną całość z otoczeniem.Dowolna aranżacja i pełna modułowośćPrzyszłym nabywcom umożliwiamy pełną personalizację wnętrz i rozkładu mieszkania dzięki współpracy z architektami i projektantami związanymi z inwestycją – to nowość na rynku nowych mieszkań w Rzeszowie. Opcja dostępna jest na etapie budowy.W STANDARDZIE INWESTYCJI:miejsce parkingowe dla każdego z mieszkań,ogrodzone ogródki przynależne do mieszkań na parterze,tarasy balkonowe w mieszkaniach na piętrze.DODATKOWE MOŻLIWOŚCI DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH NABYWCÓW:opcja instalacji kominka opalanego drewnem w wybranych mieszkaniach parterowychstrychy do adaptacji w cenie wybranych mieszkań na piętrachdodatkowe antresole nad wybranymi mieszkaniami – z możliwością instalacji schodów drewnianych

Inwestycja Apartamenty Forsycji znajduje się w Rzeszowie, ul. Forsycja 2 (3.3 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez dewelopera Apartamenty Forsycji.

Inwestycja Apartamenty Forsycji została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań w tym 12 lokali typu apartament, znajdujących się w 8 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Forsycji pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 45 do 83 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Apartamenty Forsycji przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 9 komórek lokatorskich Przypisane do wybranych mieszkań.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (9): Przypisane do wybranych mieszkań.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Forsycji

W zacisznej, zielonej części Rzeszowa Apartamenty Forsycji spełniają pragnienie prywatności i łączą je z praktycznym, czyli niedalekim, a niemęczącym sąsiedztwem centrum miasta. Tworzymy zupełnie nową tkankę miejską – kameralną i spokojną, bezpieczną i rodzinną, ale również nowoczesną, wygodną i aktywną. Kompleks mieszkalny położony jest nieopodal Parku Papieskiego oraz przyległego do niego nowoczesnego placu zabaw. W pobliżu znajdują się m.in. placówka edukacyjna, kulturalna, punkty gastronomiczne, sklep spożywczy, stacja benzynowa, przystanek autobusowy. Bardzo szybki dojazd do ścisłego centrum miasta oraz hipermarketów spożywczych i meblowych.

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Forsycji mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Apartamenty Forsycji znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Krokusowa / Pelargonii 06.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Forsycji w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.06.2019

Data aktualizacji: 17.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie