Apartamenty Parkowa

Mieszkania na sprzedaż ul. Parkowa, oferowane bezpośrednio przez Antrans Invest Sp. z o.o.

Chorzów, ul. Parkowa
Apartamenty Parkowa

15 zdjęć

Apartamenty Parkowa
Apartamenty Parkowa
Apartamenty Parkowa
Apartamenty Parkowa

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Parkowa dostępnych jest 18 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Apartamenty Parkowa logo

Spokój życia w miejskim stylu

Apartamenty Parkowa to inwestycja stworzona z myślą o tych, którzy cenią sobie połączenie bliskości aglomeracji śląskiej oraz spokojnego życia rodzinnego w otoczeniu zieleni.

APARTAMENTY PARKOWA

NOWOCZESNE MIESZKANIA

Inwestycja Apartamenty Parkowa łączy w sobie uroki życia w mieście i spokój zielonego zakątka Chorzowa. Wyjątkowa lokalizacja oraz atrakcyjny wygląd budynku sprawiają, że Apartamenty Parkowa jest unikalnym projektem w skali Chorzowa. Nieopodal położony Park Śląski jest największym parkiem miejskim w Europie, jest on zwany Zielonymi Płucami Górnego Śląska.

Inwestycja Apartamenty Parkowa położona jest przy ulicy Parkowej, w zielonej części Chorzowa. Jej znakomita lokalizacja to przede wszystkim szybki dojazd Trasy Średnicowej (6 min), bliskość Parku Śląskiego oraz doskonale rozwinięta infrastruktura miejska. W odległości zaledwie 3 minut spacerem od inwestycji znajduje się przystanek tramwajowy SZYB PREZYDENT, z którego odjeżdża 8 linii autobusowych. Równie blisko znajduje się szkoła podstawowa oraz kościół. Warto dodać, że w odległości 10 minut spacerem znajduje się Galeria Handlowa AKS oraz przystanki tramwajowe. Dodatkowo, w ramach rewitalizacji Parku Śląskiego za ponad 220 mln zł powstaje m.in. Śląski Park Nauki.

Bliskość licznych terenów zielonych, ścieżek biegowych oraz tras rowerowych sprawia, że aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu jest jeszcze przyjemniejsze. Oddalony o kilka kroków od inwestycji Park Śląski z zadrzewionymi alejkami, największym w Polsce ogrodem różanym oraz placami zabaw dla dzieci i siłownią w plenerze, jak również Wesołym Miasteczkiem LEGENDIA czy Śląskim Ogrodem Zoologicznym to tylko kilka miejsc, od których dzieli nas dosłownie kilka minut spacerem.

Dbałość o Detale

KOMFORT I DESIGN

Dzięki dbałości o każdy detal oraz wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów Inwestycja Apartamenty Parkowa zyskała ponadczasowy charakter. Kontekst miejsca stał się wykładnią projektową dla całego obiektu. Widokowe loggie zostały wyposażone w donice dekoracyjne, które zostaną obsadzone roślinnością pnącą nawiązującą do parkowej przyrody.

W obiekcie powstanie łącznie 70 apartamentów o zróżnicowanym metrażu od 31 m2 do 104 m2, są to zarówno kawalerki, mieszkania 2- i 3- pokojowe, jak i przestronne penthouse’y na najwyższym piętrze. Taka różnorodność sprawia, że jest to miejsce dla każdego.

Pod budynkiem znajdzie się 2-poziomowy garaż podziemny z niezależnymi wjazdami. Zostało w nim przewidziane miejsce do ładowania samochodów elektrycznych oraz komórki lokatorskie. Łącznie na 2 poziomach będzie 110 miejsc parkingowych. Ponadto w poziomie parteru do dyspozycją mieszkańców będą dwie wózkownie.

Inwestycja Apartamenty Parkowa znajduje się w Chorzowie, ul. Parkowa (1.2 km od centrum Chorzowa), jest realizowana przez dewelopera Antrans Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Parkowa jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 70 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Parkowa pozostało na sprzedaż 18 mieszkań o powierzchniach od 41 do 102 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 41 do 43 m2 (8 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 58 do 77 m2 (9 mieszkań)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 102 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Antrans Invest Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (110 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 70 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne (110 miejsc).
Udogodnienia:
wózkarnia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 18 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 41 do 102 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wymarzona Lokalizacja ZIELONA OAZA W CENTRUM MIASTA Dwie minuty spacerem od Apartamentów Parkowa znajduje się Park Śląski – miejsce magiczne i wielobarwne, gdzie współistnieją zachwycająca przyroda i atrakcje miejskiej przestrzeni. Park Śląski tętni życiem przez cały rok. Na pobliskim Stadionie Śląskim odbywają są nie tylko wydarzenia sportowe, organizowane są również liczne targi oraz wiele innych wydarzeń kulturalnych. W pobliżu Apartamenty Parkowa znajduje się także Park Rozrywki Legendia, jeden z najbardziej atrakcyjnych terenów rozrywkowych. Park Śląski cieszy się wielką popularnością wśród osób lubiących aktywnie spędzać czas. Znajdują się tu kort tenisowy oraz boiska – do piłki nożnej, do siatkówki i do koszykówki. To także wymarzona przestrzeń do biegania. W okolicy znajduje się dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo - usługowa, w tym sklepy takie jak Centrum Handlowe AKS czy Biedronka, bogate zaplecze sportowe, jak również przedszkola, szkoły i placówki medyczne. PARK ŚLĄSKI to unikatowa „oaza zieleni” zlokalizowana w Chorzowie, pośrodku kilkumilionowej aglomeracji górnośląskiej w najbardziej uprzemysłowionym regionie kraju. Od ponad 60 lat służy spacerowiczom, turystom, uczestnikom imprez masowych a także zwolennikom wzmacniania zdrowia i sportowej kondycji na łonie przyrody poprzez marsz, bieg lub jazdę na rowerze bądź rolkach.

Chorzów to miasto powiatowe, leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej, nad rzeką Rawą. Sąsiaduje z 6 innymi miastami należącymi do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jego powierzchnia wynosi 33,5 km2, a liczba mieszkańców to ok. 105 000. Krajobraz miasta jest typowy dla Śląska, a huty i zakłady przemysłowe przeplatają się z osiedlami mieszkaniowymi wybudowanymi z myślą o pracownikach. Centrum miasta wyróżnia się bardzo zwartą zabudową, licznymi kamienicami i budynkami najważniejszych instytucji. Chorzów II to głównie bloki i słynne, śląskie familoki, Batory łączy w sobie zabudowę industrialną z budynkami mieszkalnymi, a na Chorzowie Starym przeważają tereny przemysłowe. Miasto ma w pełni rozwinięte zaplecze medyczne – są tu trzy szpitale i ok. 130 innych jednostek świadczących usługi tego typu. Rozwija się oświata i życie kulturalne. Znajdują się tu także liczne obiekty sportowe. Chorzów ma duże znaczenie komunikacyjne – biegnie tędy autostrada A4, droga krajowa i wojewódzka, niedaleko znajduje się lotnisko, są tu dwie stacje kolejowe.

Komunikacja

Przez południową część miasta biegnie autostrada A4. Poza tym Chorzów przecinany jest przez drogę krajową nr 79 oraz drogę wojewódzką nr 902. Tuż przy jego północnej granicy przebiega natomiast droga krajowa nr 94. Na terenie Chorzowa znajduje się 87 przystanków komunikacji miejskiej. Są tu także dwie stacje kolejowe, które zapewniają dostęp do najważniejszych miast nie tylko w kraju, ale i zagranicą, a ok. 30km od centrum znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Parkowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 410 metrów od inwestycji Apartamenty Parkowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chorzów AKS.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Parkowa znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 29 w odległości 490 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Parkowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Nasza Poradnia w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Parkowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Carrefour, w odległości 230 m znajduje się Centrum Handlowe AKS, w odległości 240 m znajduje się Piekarnia-Cukiernia MDJ.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Parkowa w odległości 260 m znajduje się Fitness, w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 19.06.2020
Data aktualizacji: 16.06.2021
Apartamenty Parkowa logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Chorzów, ul. Parkowa (pawilon przy placu budowy)
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: