Apartamenty Witosa

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Anna-Bud Bis Sp. z.o.o. sp.k

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 699 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Apartamenty Witosa

Najbliższe inwestycje

 • Park Klonowy(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kielce, ul. Klonowa (3.3 km od centrum Kielc)
  Ceny od: 5 390/m2
  Park Klonowy
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 68 m2
  Liczba pokoi: 3
  Komplexbud
 • Rezydencja Klonowa(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kielce, ul. Klonowa (3.2 km od centrum Kielc)
  Ceny od: 4 590/m2
  Rezydencja Klonowa
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 115
  Powierzchnia: 23 - 91 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Komplexbud Inwestycje Sp. z o.o.
 • Parkowe Wzgórze Bocianek - Kielce(1.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kielce, ul. Warszawska (2.7 km od centrum Kielc)
  Ceny od: 4 900 brutto/m2
  Parkowe Wzgórze Bocianek - Kielce
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 49
  Powierzchnia: 43 - 114 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  HSD Inwestycje

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Apartamenty Witosa

Apartamenty Witosa to malowniczo położony, nad Doliną Silnicy kompleks 2 budynków mieszkalnych wielorodzinnych. Budynki te, ciekawą architekturą, wpisują się w naturalne ukształtowanie terenu.123 mieszkania o powierzchni od 28 m2 do 104 m2 z komórkami lokatorskimi i miejscami garażowymi lub postojowymi oraz lokale usługowe w budynku od ul. Witosa.Apartamenty Witosa to dbałość o swoich mieszkańców, ułatwiony dostęp dla osób niepełnosprawnych, a także wybudowany parking podziemnym oraz stanowiska parkingowe na powierzchni.Na terenie Apartamentów Witosa przewidzieliśmy również coś dla amatorów natury. Dla celów rekreacyjnych urządzone zostaną trawniki z elementami zieleni niskopiennej, również dach garażu (parkingu) podziemnego będzie wykonany w formie zieleni. Mała architektura - plac zabaw dla dzieci, siłownia zewnętrzna dla starszych.Doskonała lokalizacja zapewnia dostęp do infrastruktury miejskiej, a jednocześnie stanowi miejsce odpoczynku i relaksu z dala od miejskiego zgiełku. Sąsiedztwo terenów zielonych biegnących wzdłuż Silnicy sprzyja aktywnemu wypoczynkowi i rekreacji.Apartamenty Witosa to min. wygoda, nowoczesność, rekreacja.Atuty osiedla:-budynki wielorodzinne z windami,-nowoczesne i funkcjonalne mieszkania,-szeroki wybór mieszkań od 28 m2 do 104 m2 (cena od 3.900 brutto za metr kwadratowy),-pomieszczenia pomocnicze od 2,0 m2,-miejsca garażowe,-3 lokale użytkowe,-ciągi pieszo – jezdne i chodniki zaprojektowano zapewniając łatwy dostęp dla osób niepełnosprawnych,-ciekawa architektura w ciepłej, naturalnej kolorystyce.

Inwestycja Apartamenty Witosa znajduje się w Kielcach, ul. Witosa 103 (3.8 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez dewelopera Anna-Bud Bis Sp. z.o.o. sp.k.

Inwestycja Apartamenty Witosa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 123 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Witosa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 58 do 68 metrów kwadratowych w cenie od 3 900 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Anna-Bud Bis Sp. z.o.o. sp.k przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 123 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Witosa

Szukasz miejsca na domowe ognisko, gdzie znajdziesz spokój i odpoczynek wśród zieleni z wygodnym dostępem do usług? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, nasze nowo powstające osiedle przy ulicy Witosa, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Ustronna i jednocześnie uniwersalna lokalizacja osiedla, zapewnia w ciągu kilkunastu minut (transportem publicznym), dotarcie do największych galerii handlowych w Kielcach, marketów budowlanych czy centrum miasta. W najbliższej okolicy znajduje się przedszkole, stacja paliw, co z pewnością będzie ogromną wygodą dla zmotoryzowanej części mieszkańców osiedla. Osoby wolące korzystać z transportu publicznego ucieszy zapewne fakt wygodnego dostępu do linii komunikacji miejskiej. Blisko umieszczone sklepy spożywcze ułatwią codzienne zakupy, a sąsiedztwo Silnicy oraz Zalewu Kieleckiego pozwoli na ukojenie nerwów wśród szelestu liści i szumu wody, co przyda się każdemu po ciężkim dniu pracy. Jeśli chcą Państwo poznać szczegóły oferty, zapraszamy do kontaktu z nami, telefonicznie lub za pomocą formularza, znajdującego się na stronie internetowej.

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

W odległości 1200 metrów od inwestycji Apartamenty Witosa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Os. Uroczysko.

Data publikacji: 26.07.2016

Data aktualizacji: 19.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie