Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Nowy Bartąg

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bartąska, oferowane bezpośrednio przez

ANGO Development

olsztyński, Bartąg, ul. Bartąska 168

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 41 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowy BartągNowy Bartąg

16 zdjęć

Nowy Bartąg
Nowy Bartąg
Nowy Bartąg
Nowy Bartąg

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw
  • boisko

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 44 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 259 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: wielkość 1,76 - 4,45

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : garaże w bryle budynku
  • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się jezioro, rzeka

Opis inwestycji

Mamy przyjemność przedstawić Państwu projekt ,,NOWY BARTĄG", który powstaje, przy ulicy Bartąskiej. Pierwszy etap inwestycji obejmuje 3 budynki w których łącznie znajduje się 120 mieszkań pow. od 28 m2 do 94m2. Z miejscami postojowymi pod budynkiem, miej­sca­mi par­kin­go­wy­mi zewnętrznymi, dro­ga­mi we­wnętrz­ny­mi, oraz pla­cem za­baw dla dzie­ci. Wszystkie mieszkania cechuje bardzo korzystne nasłonecznienie o południowo-zachodniej ekspozycji. Do mieszkań parterowych przynależą duże tarasy, zaś do mieszkań zlokalizowanych na piętrach – balkony z stalowymi balustradami. Część mieszkań na najwyższej kondygnacji posiada dodatkową powierzchnię antresolę, oraz poddasze nieużytkowe. Wszystkie mieszkania posiadają piękny widok na tereny zielone oraz rzekę Łynę.

Obecnie realizujemy pierwszy budynek z drugiego etapu naszej inwestycji. W budynku znajdują się mieszkania w metrażach od 28 m2 do 76 m2 oraz lokale usługowe w parterze budynku. Deweloper zadbał o miejsca parkingowe zewnętrzne, indywidualne garaże oraz plac zabaw dla dzieci.

Inwestycja Nowy Bartąg znajduje się w Bartągu, ul. Bartąska 168 (0.6 km od Olsztyna), została zrealizowana przez ANGO Development.

Inwestycja Nowy Bartąg została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 44 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowy Bartąg nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ANGO Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie wielkość 1,76 - 4,45.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja wychodzi naprzeciw zróżnicowanym potrzebom przyszłych mieszkańców łącząc zalety szybkiego dojazdu do Centrum Olsztyna oraz bliskość do jeziora Bartąg, która sprzyja aktywnemu spędzania czasu. Inwestycja znajduje się przy ulicy Bartąskiej, w pewnym oddaleniu od głównej ulicy, w głębi powstającego osiedla.

Bartąg to miejscowość położona na Pojezierzu Olsztyńskim, nad lewym brzegiem Łyny, w odległości 6 km na południe od Olsztyna. Atutem lokalizacji jest umiejscowione od zachodnio- północnej strony, malownicze jezioro Bartąg. Wioska jest doskonałym miejscem zamieszkania dla osób na co dzień pracujących w stolicy województwa. Sprawna komunikacja miejska i dobra infrastruktura drogowa zapewniają łatwy dojazd do centrum miasta. Najmłodsi mieszkańcy swoje pierwsze kroki z edukacją mogą rozpocząć w przedszkolu, jedynej placówce oświatowej w miasteczku.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowy Bartąg?

Miejscowość położona na trasie linii kolejowej nr 216: Działdowo – Olsztyn Główny. Z przystanku Bartąg, znajdującego się w mieście, dostaniemy się w dalszą podróż po Polsce. Innym dogodnym środkiem lokomocji jest transport autobusowy Zarządu Komunikacji Miejskiej w Olsztynie, który do Bartąga dociera dwiema liniami: 36 z pętli Bartąska – Rondo do olsztyńskiego Tracka oraz 89 z pętli Bartąg – Kościół do wsi Ruś i Bartążek. Dojazd do Olsztyna umożliwia również Droga Krajowa 51 lub Wojewódzka 598.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowy Bartąg mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1650 metrów od inwestycji Nowy Bartąg znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bartąg.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowy Bartąg znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Bartąg znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 354 m, Szkoła Podstawowa im. 11 Listopada w Rusi. Filia w Bartągu w odległości 388 m, przedszkole w odległości 439 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowy Bartąg jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Frączak Stomatologia Mikroskopowa w odległości 132 m, Pracownia Protetyczna w odległości 567 m, NZOZ Endomedica ISPL Grzegorz Muszyński w odległości 836 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowy Bartąg składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 137 m znajduje się Żabka, w odległości 466 m znajduje się Piekarnia Tyrolska, w odległości 497 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Bartąg w odległości 87 m znajduje się boisko / kort, w odległości 384 m znajduje się boisko / kort, w odległości 388 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 08.03.2019
Data aktualizacji: 01.08.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023