Wechta - Długosza

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAiga Investments Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 344 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Fama Jeżyce(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Jeżyce, Osiedle Jeżyce, ul. Dąbrowskiego (2 km od centrum Poznania)
  Fama Jeżyce
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 104
  Powierzchnia: 32 - 102 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Monday Development Sp. z o.o.
 • Bookowska 18(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Grunwald, Łazarz, ul. Bukowska (1.5 km od centrum Poznania)
  Bookowska 18
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 105
  Powierzchnia: 33 - 96 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Monday Development Sp. z o.o.
 • Nasze Jeżyce - Etap II(1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Jeżyce, Osiedle Jeżyce, ul. Szczepanowskiego (2.3 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 7 561/m2
  Nasze Jeżyce - Etap II
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 44
  Powierzchnia: 44 - 73 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 10 ofert
  Echo Investment S.A.

Opis Inwestycji

Dobra lokalizacja:Budynek mieszkalny wielorodzinny z garażem podziemnym przy ulicy Długosza (dzielnica - Jeżyce). Doskonała lokalizacja, usytuowanie budynku w Śródmieściu, w pobliżu głównych ulic - Dąbrowskiego (od północy) oraz Bukowskiej (od południa) - umożliwi szybkie dotarcie do centrum miasta samochodem lub komunikacją miejską.Atrakcyjne mieszkania:Wszystkie mieszkania, położone na piętrach, posiadają balkony, natomiast mieszkania znajdujące się na parterze - tarasy posadowione na gruncie. Usytuowane w wewnętrznych dziedzińcach - od strony wschodniej budynku - alejki spacerowe oraz place zabaw z małą architekturą, otoczone zróżnicowaną zielenią, zapewnią mieszkańcom komfort wypoczynku. Dla bezpieczeństwa mieszkańców budynek został ogrodzony; zaprojektowano w nim również portiernię dla ochrony. Nowoczesna, prosta forma architektoniczna budynku doskonale wpisuje się w sąsiednią zabudowę. W ofercie posiadamy mieszkania dwu- i trzypokojowe w standardzie deweloperskim.

Inwestycja Wechta - Długosza znajduje się na Jeżycach, ul. Długosza (2.3 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Aiga Investments Sp. z o.o..

Inwestycja Wechta - Długosza została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Wechta - Długosza pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Aiga Investments Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 2 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Wechta - Długosza

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wechta - Długosza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Wechta - Długosza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bukowska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wechta - Długosza znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole Kolumbus w odległości 100 m, Szkoła Podstawowa Nr 71 w odległości 160 m, Ogród Jordanowski Nr2 w odległości 220 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wechta - Długosza jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów w odległości 300 m, Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wechta - Długosza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Lewiatan, w odległości 280 m znajduje się Żabka, w odległości 290 m znajduje się Fresh Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wechta - Długosza w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Orlik, w odległości 230 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.03.2015

Data aktualizacji: 13.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie