Wechta - Długosza

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Długosza, oferowane bezpośrednio przez

Aiga Investments Sp. z o.o.

Poznań, Jeżyce, Osiedle Jeżyce, ul. Długosza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 458 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Wechta - Długosza

3 zdjęcia

Wechta - Długosza
Wechta - Długosza
Wechta - Długosza

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 2 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Dobra lokalizacja:

Budynek mieszkalny wielorodzinny z garażem podziemnym przy ulicy Długosza (dzielnica - Jeżyce). Doskonała lokalizacja, usytuowanie budynku w Śródmieściu, w pobliżu głównych ulic - Dąbrowskiego (od północy) oraz Bukowskiej (od południa) - umożliwi szybkie dotarcie do centrum miasta samochodem lub komunikacją miejską.

Atrakcyjne mieszkania:

Wszystkie mieszkania, położone na piętrach, posiadają balkony, natomiast mieszkania znajdujące się na parterze - tarasy posadowione na gruncie. Usytuowane w wewnętrznych dziedzińcach - od strony wschodniej budynku - alejki spacerowe oraz place zabaw z małą architekturą, otoczone zróżnicowaną zielenią, zapewnią mieszkańcom komfort wypoczynku. Dla bezpieczeństwa mieszkańców budynek został ogrodzony; zaprojektowano w nim również portiernię dla ochrony. Nowoczesna, prosta forma architektoniczna budynku doskonale wpisuje się w sąsiednią zabudowę. W ofercie posiadamy mieszkania dwu- i trzypokojowe w standardzie deweloperskim.

Inwestycja Wechta - Długosza znajduje się na Jeżycach, ul. Długosza (2.3 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Aiga Investments Sp. z o.o.

Inwestycja Wechta - Długosza została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Wechta - Długosza nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Aiga Investments Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wechta - Długosza?

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wechta - Długosza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1640 metrów od inwestycji Wechta - Długosza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wechta - Długosza znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wechta - Długosza znajdują się 54 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 60 m, XXXII Liceum Ogólnokształcące w odległości 110 m, Szkoła Podstawowa nr 71 im. Janusza Kusocińskiego w odległości 140 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wechta - Długosza jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów w odległości 180 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 230 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wechta - Długosza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Lewiatan, w odległości 210 m znajduje się Żabka, w odległości 280 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wechta - Długosza w odległości 80 m znajduje się boisko / kort, w odległości 190 m znajduje się boisko / kort, w odległości 200 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 13.06.2019

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: