Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Kapitański Mostek

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Bałtycka, oferowane bezpośrednio przez

Adam Wasilewski

Kołobrzeg, ul. Bałtycka 7

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 626 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kapitański MostekKapitański Mostek

6 zdjęć

Kapitański Mostek
Kapitański Mostek
Kapitański Mostek
Kapitański Mostek

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • rowerownia
  • Standard deweloperski
  • Wykończenie pod klucz

Przyroda w okolicy

  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 70 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (50 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, morze

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Luksusowe apartamenty na miarę Twoich oczekiwań

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą apartamentów, które nie tylko będą atrakcyjne na wynajem, ale również mogą być domową ostoją na resztę życia.

Osiedle Kapitański Mostek - Bałtycka 7 to nowoczesne mieszkania w bloku pięciokondygnacyjnym + kondygnacja podziemna. Mieszkania charakteryzują się wysokim komfortem, a ich usytuowanie jest tak pomyślane, aby zapewnić jak największe nasłonecznienie.

Inwestycja Kapitański Mostek znajduje się w Kołobrzegu, ul. Bałtycka 7 (1.1 km od centrum Kołobrzegu), została zrealizowana przez Adam Wasilewski.

Inwestycja Kapitański Mostek została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 70 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kapitański Mostek nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Adam Wasilewski przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (50 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Kołobrzeg jest miastem nadmorskim, przez które przepływa rzeka Parsęta. Nosi miano miasta uzdrowiskowego oraz obfituje w tereny zielone i obiekty turystyczne. Znajduje się tu kilka rozległych parków, a jednym z ważniejszych obszarów zielonych jest Dolina Parsęty o niezwykłych walorach przyrodniczych. Pod względem architektonicznym Kołobrzeg jest ciekawą mieszanką gotyku, neogotyku i modernizmu. Na obrzeżach widać współczesną zabudowę mieszkalną, tworzone są osiedla domów jednorodzinnych. Miasto wyróżnia się długim molo i Bulwarem J. Szymańskiego rozciągającym się wzdłuż plaży. Infrastruktura społeczna celuje w potrzeby mieszkańców. Działa tu kilkanaście szkół różnego szczebla. W mieście jest szpital, przychodnie lekarskie i apteki. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewnia dostęp do szeregu obiektów sportowych. Jest tu także galeria handlowa, amfiteatr oraz kina.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kapitański Mostek?

Kołobrzeg leży na drodze krajowej nr 11, ale przechodzą przez nie także drogi wojewódzkie nr 102 i 163. Znajduje się tu port jachtowy z licznymi miejscami cumowniczymi. W sezonie letnim z Kołobrzegu odbywają się rejsy na Bornholm. Działa tu komunikacja miejska – jeździ kilkadziesiąt linii autobusowych. Funkcjonuje również przewóz pasażerski PKS, czynne są także linie kolejowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kapitański Mostek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Kapitański Mostek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kołobrzeg Stadion.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kapitański Mostek znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kapitański Mostek znajduje się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 341 m, Przedszkole Miejskie nr.1 im. Juliana Tuwima w odległości 427 m, przedszkole w odległości 455 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kapitański Mostek jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatologia Bałtycka w odległości 41 m, Stomatolog P&P w odległości 373 m, Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SPZOZ w odległości 383 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kapitański Mostek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 45 m znajduje się ryby wędzone, w odległości 77 m znajduje się Rybacki Rynek Rybny, w odległości 95 m znajduje się SKALAR Sp.j.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kapitański Mostek w odległości 146 m znajduje się basen, w odległości 226 m znajduje się Stadion im. Sebastiana Karpiniuka, w odległości 265 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 30.03.2021

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023