Żmujdzka

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAcatom Sp. z o.o. Sp.k.

Ceny od: 6 750 zł brutto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Żmujdzka dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
U1
118,41 m²
Parter
799 268 zł6 750 zł/m²

Opis Inwestycji

Przedsięwzięcie deweloperskie Żmujdzka to budynek wielorodzinny realizowany w doskonałej lokalizacji z dobrym dojazdem do centrum miasta. Niewątpliwym atutem inwestycji jest również bliskość kompleksu biurowego Opolska Business Park.Niska zabudowa oraz zieleń w sąsiedztwie dają poczucie przestrzeni a pobliskie sklepy oraz punkty usługowe odpowiadają na potrzeby codziennego życia.Na inwestycję składają się 33 lokale mieszkalne oraz 2 lokale usługowe. Mieszkania zostały zróżnicowane pod względem powierzchni jak i układu funkcjonalnego. Oferta obejmuje zarówno lokale 1 - pokojowe o niewielkim metrażu około 27 m2 – doskonałe jako pierwsze mieszkanie lub inwestycja pod wynajem, jak i większe mieszkania 2, 3, 4 - pokojowe. Mieszkania dwupoziomowe zlokalizowane na drugim piętrze pozwalają na elastyczną aranżację, dostosowaną do indywidualnych potrzeb kupującego. Na parterze do lokali mieszkalnych przylegają ogródki. Dla zmotoryzowanych mieszkańców zaprojektowano naziemne miejsca parkingowe.Inwestycja Żmujdzka to bliskość serca miasta, jak i galerii handlowych, inwestycji biurowych i szkół wyższych.

Inwestycja Żmujdzka znajduje się na Prądniku Czerwonym, ul. Żmujdzka (2.4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Acatom Sp. z o.o. Sp.k..

Inwestycja Żmujdzka została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Żmujdzka pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 118 metrów kwadratowych w cenie od 6 750 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Acatom Sp. z o.o. Sp.k. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 118 m2.
Ceny lokali użytkowych (brutto):
  • kształtują się na poziomie 799 268 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 6 750 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Żmujdzka

Prądnik Czerwony to III dzielnica Krakowa. Jej terytorium liczy sobie 643,79 ha i zamieszkiwane jest przez 47 775 osób. To jedna z mniejszych dzielnic Krakowa, jednak jej bliska odległość od centrum sprawia, że rozwija się w zadowalającym tempie i może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą społeczną. Pod względem zabudowy dzielnica jest dość jednolita. Przez lata widoczne były tu głównie spółdzielcze osiedla z wielkiej płyty wybudowane na początku II połowy XXw. Obecnie na Prądniku Czerwonym zaczynają wyrastać coraz to nowe domy jednorodzinne oraz kompleksy budynków mieszkalnych. Mimo niedalekiej odległości od centrum miasta, jest tu spokojnie i nie brakuje terenów zielonych, a jednym z ciekawszych jest Park „Zaczarowanej Dorożki”. Działalność 2 klubów sportowych skutkuje natomiast istnieniem zaplecza sportowego w postaci m.in. boisk i kortów tenisowych.

Komunikacja

Przy zachodniej granicy Prądnika Czerwonego zbiegają się 3 istotne trasy drogowe. Jest to europejska trasa E77 oraz drogi krajowe nr 7 i 79. Dobre połączenie z centrum miasta oraz z innymi dzielnicami jest natomiast zasługą regularnych kursów linii autobusowych i tramwajowych.

W odległości 200 metrów od inwestycji Żmujdzka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Opolska Estakada.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Żmujdzka znajdują się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole "Piotrusia Pana" w odległości 400m, Prywatne Przedszkole "Mały Dworek" w odległości 450m, Klub Malucha Bąbelkowo w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się EXPEDITE. APTEKA, w odległości 450 m znajduje się ZIKO APTEKI SP. Z O.O., w odległości 650 m znajduje się VENA-VITA. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 200 m znajduje się Kuchnia Mistrza Jana, w odległości 250 m znajduje się AP Kraków, w odległości 250 m znajduje się PKO BANK POLSKI. BANKOMAT.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, w odległości 450 m znajduje się KLUB SPORTOWY PRĄDNICZANKA, w odległości 550 m znajduje się Studio Tańca i Fitness PASJA.

Data publikacji: 30.01.2019

Data aktualizacji: 23.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie