Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Piastowska 30

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Piastowska, oferowane bezpośrednio przez

ACATOM Sp. z o.o.

Kraków, Bronowice, ul. Piastowska 30

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 515 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Piastowska 30Piastowska 30

10 zdjęć

Piastowska 30
Piastowska 30
Piastowska 30
Piastowska 30

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 6 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 35 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Piastowska 30 logo

Inwestycja otrzymała pozwolenie na użytkowanie.

Piastowska 30 to kameralna inwestycja składająca się 35 mieszkań o zróżnicowanych metrażach (od 32 do 92 m2) i 2 lokali usługowych. Oferta skierowana jest do osób ceniących atmosferę małego 7- kondygnacyjnego budynku i bliskość centrum miasta. Przestronne balkony i duże przeszklenia sprawiają, że wszystkie mieszkania będą skąpane w naturalnym świetle.

W inwestycji nie zabrakło części handlowo – usługowej – lokale o tym przeznaczeniu znalazły się na pierwszej kondygnacji. Mieszkańcy będą mieli także możliwość korzystania z 2 kondygnacyjnego parkingu podziemnego.

Nowoczesny projekt z ciekawie zaprojektowanymi mieszkaniami w połączeniu z dogodną lokalizacją sprawiają, że Nabywcy otrzymają atrakcyjną przestrzeń mieszkalną w dogodnej lokalizacji obok krakowskich Błoń i Parku Jordana. Walory mieszkania w tej dzielnicy doceni każdy, kto lubi spędzać czas na świeżym powietrzu.

Inwestycja Piastowska 30 znajduje się na Bronowicach, ul. Piastowska 30 (3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez ACATOM Sp. z o.o.

Inwestycja Piastowska 30 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 35 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Piastowska 30 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ACATOM Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Piastowska 30?

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Piastowska 30 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Piastowska 30 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Miasteczko Studenckie AGH 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Piastowska 30 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Piastowska 30 znajduje się 51 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: żłobek w odległości 105 m, Chrześcijańska Szkoła Podstawowa Uczeń w odległości 145 m, Chrześcijańskie Liceum Ogólnokształcące Uczeń w odległości 161 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Piastowska 30 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Scanmed S.A. w odległości 230 m, Centrum Medyczne Unimed w odległości 345 m, NZOZ Famed w odległości 356 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Piastowska 30 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 78 m znajduje się Biedronka, w odległości 178 m znajduje się Awiteks, w odległości 189 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Piastowska 30 w odległości 241 m znajduje się Hala Sportowa AGH, w odległości 270 m znajduje się boisko / kort, w odległości 280 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 04.03.2021
Data aktualizacji: 07.08.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023