Przedsiębiorstwo Budowlane Ciroko logo

Przedsiębiorstwo Budowlane Ciroko

Szczecin, ul. Gerarda Merkatora 7
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Przedsiębiorstwo Budowlane CIROKO jest Spółką z o.o., która rozpoczęła swoją działalność w sierpniu 1990 roku, podejmując się realizacji inwestycji w zakresie budownictwa ogólnego, komunalnego i przemysłowego, w systemie generalnego wykonawstwa lub “pod klucz”.

Od 1991 roku na terenie Niemiec, w ramach usług budowlanych wykonujemy konstrukcje żelbetowe i murowe stanów surowych obiektów wraz z okładzinami elewacji z cegły klinkierowej lub silikatowej a także docieplanie elewacji.Siedziba i zaplecze techniczne firmy CIROKO mieści się w Szczecinie przy ulicy Gerarda Merkatora nr 7 (dawniej ul. Gdańska 16a).

Firma posiada także zaplecze socjalne dla własnych pracowników w Świnoujściu.CIROKO zatrudnia średnio 285 pracowników, w tym 27 osób kadry inżynieryjno-technicznej z wyższym wykształceniem, która w znacznej części posiada wieloletnie doświadczenie, zdobyte we współpracy z firmami niemieckimi i angielskimi na budowach prowadzonych na terenie Niemiec, Libii i Sudanu. Posiadamy dobrze zorganizowany system kooperacji z wieloma podwykonawcami branżowymi i specjalistycznymi oraz dostawcami materiałów i sprzętu specjalistycznego, a także biurami projektów, co pozwala nam podejmować się realizacji dużych i skomplikowanych zadań, w krótkim okresie czasu.

Przedsiębiorstwo Budowlane CIROKO jest członkiem Krajowej Izby Budownictwa oraz otrzymało rekomendację Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa.

Zakończyliśmy sprzedaż 4 inwestycji

Kontakt

Przedsiębiorstwo Budowlane Ciroko logo
Przedsiębiorstwo Budowlane Ciroko
Szczecin, ul. Gerarda Merkatora 7
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: