Zdrojowa

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPrzedsiębiorstwo Budowlane Ciroko

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 280 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Navigator Świnoujście(0.9 km dalej)
  Apartament wakacyjny

  Nowe mieszkania na sprzedaż Świnoujście, ul. Wybrzeże Władysława IV 6 (45.9 km od Szczecina)
  Navigator Świnoujście
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 71
  Powierzchnia: 25 - 124 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  asset home – Przedstawiciel Dewelopera
 • Sun Towers(1.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Świnoujście, ul. Wyspiańskiego (47 km od Szczecina)
  Ceny od: 8 481 brutto/m2
  Sun Towers
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 141
  Powierzchnia: 29 - 188 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  asset home – Przedstawiciel Dewelopera
 • Seaside Garden(1.7 km dalej)
  Apartament wakacyjny

  Nowe mieszkania na sprzedaż Świnoujście, ul. Kornela Ujejskiego (47.8 km od Szczecina)
  Ceny od: 15 500 brutto/m2
  Seaside Garden
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 68
  Powierzchnia: 30 - 57 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  asset home – Przedstawiciel Dewelopera

Opis Inwestycji

Dojazd do apartamentów jest zapewniony miejskimi ulicami: Uzdrowiskową oraz Zdrojową. Na terenie inwestycji przebiega droga wewnętrzna umożliwiająca bezpośredni dojazd do poszczególnych budynków. Malownicza alejka stanowiąca dojście do plaży przebiega wzdłuż zachodniej granicy terenu.Ochrona, atrakcyjne zagospodarowanie z placem zabaw, fontanną i mnóstwem pięknej zieleni sprawią, że poczują się tu Państwo po prostu komfortowo.Oferujemy apartamenty w budynkach 4 piętrowych, które obejmują po 70 mieszkań o zróżnicowanej strukturze: 1, 2 i 3-pokojowe oraz po cztery mieszkania dwupoziomowe. Budynki przystosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych i wyposażone w cichobieżne dźwigi osobowe. Mieszkania na parterze mają możliwość zagospodarowania atrakcyjnych ogródków przydomowych.Przewidujemy możliwość łączenia mieszkań i dostosowanie podziałów wnętrz do indywidualnych potrzeb klientów. Zapewniamy w tym zakresie obsługę naszych architektów.Wysokie standardy materiałowe i stosowana technologia gwarantuje niskie koszty eksploatacji mieszkań.W kondygnacji podziemnej budynków zlokalizowany jest garaż wielostanowiskowy połączony ze wszystkimi piętrami budynku windą. Pojazdy można również zaparkować na stanowiskach postojowych wykonanych w poziomie terenu, przy ciągach komunikacyjnych. Inwestorem jest specjalnie utworzona dla realizacji tego przedsięwzięcia spółka Arkada-Inwest, której 100% właścicielem jest PB Ciroko pełniące również funkcję generalnego wykonawcy. Dotychczas zostały ukończone i oddane do użytkowania cztery budynki. Kolejne dwa są w trakcie realizacji.

Inwestycja Zdrojowa znajduje się w Świnoujściu, ul. Zdrojowa 18 (46.7 km od Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera Przedsiębiorstwo Budowlane Ciroko.

Inwestycja Zdrojowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 70 nowych mieszkań w tym 8 lokali typu apartament, znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zdrojowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 29 metrów kwadratowych w cenie od 16 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Przedsiębiorstwo Budowlane Ciroko przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2005 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 70 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Zdrojowa

Inwestycja zlokalizowana jest w odległości około 350 metrów od szerokiej piaszczystej plaży i blisko promenady nadmorskiej w otoczeniu Parku Zdrojowego - zespołu leśnego o dużych walorach krajobrazowych. Sąsiaduje również z nowo wybudowanym z kompleksem Medical Spa Świnoujście z hotelem, basenem, sauną, salą fitness i całą gamą usług pielęgnacyjnych, leczniczych i rehabilitacyjnych. W przyszłości powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie drugi obiekt o charakterze komercyjnym, uzupełniający funkcję mieszkalną inwestycji oraz usługi Medical Spa. Lokalizacja inwestycji łączy tak cenione przez nabywców zacisze Parku Zdrojowego z dostępnością pięknej plaży i wszelkich atrakcji zlokalizowanych w strefie nadmorskiej Świnoujścia. To idealne miejsce do wypoczynku i czynnej rekreacji.

Świnoujście, jedno z najatrakcyjniejszych miast polskiego wybrzeża, położone jest na północno-zachodnim krańcu Polski. Jest jedynym miastem w Polsce leżącym na kilkudziesięciu wyspach.Jego granice stanowią: od południa Zalew Szczeciński, od północy Morze Bałtyckie, od zachodu granica państwowa z Niemcami, zaś od strony wschodniej gmina Międzyzdroje.To właśnie dzięki swojemu wyjątkowemu położeniu Świnoujście jest miastem o wielu obliczach – z jednej strony ważnym ośrodkiem gospodarki morskiej ( jednym z czterech kluczowych portów w Polsce) i bazą marynarki wojennej, z drugiej – popularnym uzdrowiskiem i miejscowością turystyczną.Świnoujście ma status miasta na prawach powiatu i jest jednym z największych w województwie zachodniopomorskim. Zajmuje powierzchnię 197,2 km2 i z każdym rokiem powiększa swój obszar poprzez nanoszenie piasku na plaży przez prądy morskie.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zdrojowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 380 metrów od inwestycji Zdrojowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Uzdrowiskowa/Chrobrego.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zdrojowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zdrojowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Odido, w odległości 470 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zdrojowa w odległości 320 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.06.2020

Data aktualizacji: 07.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie