Zdrojowa

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPrzedsiębiorstwo Budowlane Ciroko

Ceny od: 16 000 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Zdrojowa dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
20/13
1
29,3 m²
Parter
22/13
1
29,27 m²
Parter

Opis Inwestycji

Dojazd do apartamentów jest zapewniony miejskimi ulicami: Uzdrowiskową oraz Zdrojową. Na terenie inwestycji przebiega droga wewnętrzna umożliwiająca bezpośredni dojazd do poszczególnych budynków. Malownicza alejka stanowiąca dojście do plaży przebiega wzdłuż zachodniej granicy terenu.Ochrona, atrakcyjne zagospodarowanie z placem zabaw, fontanną i mnóstwem pięknej zieleni sprawią, że poczują się tu Państwo po prostu komfortowo.Oferujemy apartamenty w budynkach 4 piętrowych, które obejmują po 70 mieszkań o zróżnicowanej strukturze: 1, 2 i 3-pokojowe oraz po cztery mieszkania dwupoziomowe. Budynki przystosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych i wyposażone w cichobieżne dźwigi osobowe. Mieszkania na parterze mają możliwość zagospodarowania atrakcyjnych ogródków przydomowych.Przewidujemy możliwość łączenia mieszkań i dostosowanie podziałów wnętrz do indywidualnych potrzeb klientów. Zapewniamy w tym zakresie obsługę naszych architektów.Wysokie standardy materiałowe i stosowana technologia gwarantuje niskie koszty eksploatacji mieszkań.W kondygnacji podziemnej budynków zlokalizowany jest garaż wielostanowiskowy połączony ze wszystkimi piętrami budynku windą. Pojazdy można również zaparkować na stanowiskach postojowych wykonanych w poziomie terenu, przy ciągach komunikacyjnych. Inwestorem jest specjalnie utworzona dla realizacji tego przedsięwzięcia spółka Arkada-Inwest, której 100% właścicielem jest PB Ciroko pełniące również funkcję generalnego wykonawcy. Dotychczas zostały ukończone i oddane do użytkowania cztery budynki. Kolejne dwa są w trakcie realizacji.

Inwestycja Zdrojowa znajduje się w Świnoujściu, ul. Zdrojowa 18 (46.7 km od Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera Przedsiębiorstwo Budowlane Ciroko.

Inwestycja Zdrojowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 70 nowych mieszkań w tym 8 lokali typu apartament, znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zdrojowa pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchni 29 metrów kwadratowych w cenie od 16 000 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 29 m2 w cenie od 468 320 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Przedsiębiorstwo Budowlane Ciroko przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2005 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 70 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania w tym.
Powierzchnie mieszkań: 29 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 468 320 do 468 800 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 16 000 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Zdrojowa

Inwestycja zlokalizowana jest w odległości około 350 metrów od szerokiej piaszczystej plaży i blisko promenady nadmorskiej w otoczeniu Parku Zdrojowego - zespołu leśnego o dużych walorach krajobrazowych. Sąsiaduje również z nowo wybudowanym z kompleksem Medical Spa Świnoujście z hotelem, basenem, sauną, salą fitness i całą gamą usług pielęgnacyjnych, leczniczych i rehabilitacyjnych. W przyszłości powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie drugi obiekt o charakterze komercyjnym, uzupełniający funkcję mieszkalną inwestycji oraz usługi Medical Spa. Lokalizacja inwestycji łączy tak cenione przez nabywców zacisze Parku Zdrojowego z dostępnością pięknej plaży i wszelkich atrakcji zlokalizowanych w strefie nadmorskiej Świnoujścia. To idealne miejsce do wypoczynku i czynnej rekreacji.

Świnoujście, jedno z najatrakcyjniejszych miast polskiego wybrzeża, położone jest na północno-zachodnim krańcu Polski. Jest jedynym miastem w Polsce leżącym na kilkudziesięciu wyspach.Jego granice stanowią: od południa Zalew Szczeciński, od północy Morze Bałtyckie, od zachodu granica państwowa z Niemcami, zaś od strony wschodniej gmina Międzyzdroje.To właśnie dzięki swojemu wyjątkowemu położeniu Świnoujście jest miastem o wielu obliczach – z jednej strony ważnym ośrodkiem gospodarki morskiej ( jednym z czterech kluczowych portów w Polsce) i bazą marynarki wojennej, z drugiej – popularnym uzdrowiskiem i miejscowością turystyczną.Świnoujście ma status miasta na prawach powiatu i jest jednym z największych w województwie zachodniopomorskim. Zajmuje powierzchnię 197,2 km2 i z każdym rokiem powiększa swój obszar poprzez nanoszenie piasku na plaży przez prądy morskie.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zdrojowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 380 metrów od inwestycji Zdrojowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Uzdrowiskowa/Chrobrego.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zdrojowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zdrojowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Odido, w odległości 470 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zdrojowa w odległości 320 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.06.2020

Data aktualizacji: 07.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie