Kwartał Róży Wiatrów

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Przedsiębiorstwo Budowlane Ciroko

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Kwartał Róży Wiatrów dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
9
1
26,85 m²
1
27
1
26,85 m²
3
28
1
28,76 m²
3
29
2
29,17 m²
3

Opis Inwestycji

Zapraszamy do Kwartału Róży Wiatrów - Twojej życiowej przystani.Świnoujście jest wyjątkowym miejscem na ziemi, a Kwartał Róży Wiatrów – wyjątkowym miejscem tego miasta. Wystarczy spojrzeć na mapę: z jednej strony blisko centrum, z drugiej strony zacisze świetnie utrzymanego parku.Z jednej strony kilkanaście minut spacerem do nadbałtyckiej plaży, z drugiej strony kilka minut do miejskiego deptaka, przeprawy promowej i portu jachtowego.Na terenie Kwartału znajdziecie Państwo dużo zieleni, plac zabaw, ogródki przydomowe, a także dwukondygnacyjny garaż wielostanowiskowy.Obecnie rozpoczęliśmy sprzedaż ostatniego etapu inwestycji. Oferujemy mieszkania 1 i 2 pokojowe przygotowane do indywidualnego wykończenia przez nabywcę oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym.Zainteresowanych prowadzeniem działalności zapraszamy do nabycia lub wynajęcia powierzchni usługowych.Umożliwiamy łączenie lokali, by odpowiedzieć na Państwa indywidualne potrzeby. Istnieje również możliwość indywidualnej aranżacji i wykończenia mieszkania pod klucz.Inwestorem jest Towarzystwo Budowlane ARKADA Sp. z o.o. w Świnoujściu, a generalnym wykonawcą Przedsiębiorstwo Budowlane CIROKO Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie - macierzysta spółka budowlana z ponad 25-letnią tradycją. Obie firmy to doświadczeni i sprawdzeni deweloperzy.Kwartał Róży Wiatrów jest naszą kolejną realizacją mieszkaniową w Świnoujściu po cieszącej się dużym powodzeniem inwestycji przy ul. Zdrojowej. Świadomi doskonałej lokalizacji kwartału, oddajemy do Państwa dyspozycji nowoczesne, atrakcyjnie wykończone budynki o niebanalnej architekturze nawiązującej do historycznej zabudowy Świnoujścia. Stawiamy na jakość i jesteśmy dumni, że nowa inwestycja cieszy się Państwa uznaniem tak, jak poprzednie.Budowa przebiegła etapowo. Prace rozpoczęliśmy w kwietniu 2015 i zakończyliśmy w maju 2019r. Obecnie sprzedawany jest ostatni etap inwestycji – segment nr 6 przy ul. Piastowskiej 37.Budynki, mieszkania i lokale usługowe zostały zaprojektowane w taki sposób, że każdy znajdzie tu swoje miejsce.

Inwestycja Kwartał Róży Wiatrów znajduje się w Świnoujściu, ul. Piastowska 72-600 (46.4 km od Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera Przedsiębiorstwo Budowlane Ciroko.

Inwestycja Kwartał Róży Wiatrów została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 220 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Kwartał Róży Wiatrów pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 27 do 29 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 27 do 29 m2 (3 mieszkania)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 29 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Przedsiębiorstwo Budowlane Ciroko przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 220 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, morze.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 27 do 29 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1, 2-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kwartał Róży Wiatrów

Świnoujście, jedno z najatrakcyjniejszych miast polskiego wybrzeża, położone jest na północno-zachodnim krańcu Polski. Jest jedynym miastem w Polsce leżącym na kilkudziesięciu wyspach.Jego granice stanowią: od południa Zalew Szczeciński, od północy Morze Bałtyckie, od zachodu granica państwowa z Niemcami, zaś od strony wschodniej gmina Międzyzdroje.To właśnie dzięki swojemu wyjątkowemu położeniu Świnoujście jest miastem o wielu obliczach – z jednej strony ważnym ośrodkiem gospodarki morskiej ( jednym z czterech kluczowych portów w Polsce) i bazą marynarki wojennej, z drugiej – popularnym uzdrowiskiem i miejscowością turystyczną.Świnoujście ma status miasta na prawach powiatu i jest jednym z największych w województwie zachodniopomorskim. Zajmuje powierzchnię 197,2 km2 i z każdym rokiem powiększa swój obszar poprzez nanoszenie piasku na plaży przez prądy morskie.

Komunikacja

W odległości 300 metrów od inwestycji Kwartał Róży Wiatrów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Swinoujscie Centrum.

Data publikacji: 13.06.2019

Data aktualizacji: 29.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie