Kwartał Róży Wiatrów

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPrzedsiębiorstwo Budowlane Ciroko

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 280 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Navigator Świnoujście(0.7 km dalej)
  Apartament wakacyjny

  Nowe mieszkania na sprzedaż Świnoujście, ul. Wybrzeże Władysława IV 6 (45.9 km od Szczecina)
  Navigator Świnoujście
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 71
  Powierzchnia: 25 - 124 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  asset home – Przedstawiciel Dewelopera
 • Sun Towers(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Świnoujście, ul. Wyspiańskiego (47 km od Szczecina)
  Ceny od: 8 481 brutto/m2
  Sun Towers
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 141
  Powierzchnia: 29 - 188 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  asset home – Przedstawiciel Dewelopera
 • Seaside Garden(1.5 km dalej)
  Apartament wakacyjny

  Nowe mieszkania na sprzedaż Świnoujście, ul. Kornela Ujejskiego (47.8 km od Szczecina)
  Ceny od: 15 500 brutto/m2
  Seaside Garden
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 68
  Powierzchnia: 30 - 57 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  asset home – Przedstawiciel Dewelopera

Opis Inwestycji

Zapraszamy do Kwartału Róży Wiatrów - Twojej życiowej przystani.Świnoujście jest wyjątkowym miejscem na ziemi, a Kwartał Róży Wiatrów – wyjątkowym miejscem tego miasta. Wystarczy spojrzeć na mapę: z jednej strony blisko centrum, z drugiej strony zacisze świetnie utrzymanego parku.Z jednej strony kilkanaście minut spacerem do nadbałtyckiej plaży, z drugiej strony kilka minut do miejskiego deptaka, przeprawy promowej i portu jachtowego.Na terenie Kwartału znajdziecie Państwo dużo zieleni, plac zabaw, ogródki przydomowe, a także dwukondygnacyjny garaż wielostanowiskowy.Obecnie rozpoczęliśmy sprzedaż ostatniego etapu inwestycji. Oferujemy mieszkania 1 i 2 pokojowe przygotowane do indywidualnego wykończenia przez nabywcę oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym.Zainteresowanych prowadzeniem działalności zapraszamy do nabycia lub wynajęcia powierzchni usługowych.Umożliwiamy łączenie lokali, by odpowiedzieć na Państwa indywidualne potrzeby. Istnieje również możliwość indywidualnej aranżacji i wykończenia mieszkania pod klucz.Inwestorem jest Towarzystwo Budowlane ARKADA Sp. z o.o. w Świnoujściu, a generalnym wykonawcą Przedsiębiorstwo Budowlane CIROKO Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie - macierzysta spółka budowlana z ponad 25-letnią tradycją. Obie firmy to doświadczeni i sprawdzeni deweloperzy.Kwartał Róży Wiatrów jest naszą kolejną realizacją mieszkaniową w Świnoujściu po cieszącej się dużym powodzeniem inwestycji przy ul. Zdrojowej. Świadomi doskonałej lokalizacji kwartału, oddajemy do Państwa dyspozycji nowoczesne, atrakcyjnie wykończone budynki o niebanalnej architekturze nawiązującej do historycznej zabudowy Świnoujścia. Stawiamy na jakość i jesteśmy dumni, że nowa inwestycja cieszy się Państwa uznaniem tak, jak poprzednie.Budowa przebiegła etapowo. Prace rozpoczęliśmy w kwietniu 2015 i zakończyliśmy w maju 2019r. Obecnie sprzedawany jest ostatni etap inwestycji – segment nr 6 przy ul. Piastowskiej 37.Budynki, mieszkania i lokale usługowe zostały zaprojektowane w taki sposób, że każdy znajdzie tu swoje miejsce.

Inwestycja Kwartał Róży Wiatrów znajduje się w Świnoujściu, ul. Piastowska 72-600 (46.4 km od Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera Przedsiębiorstwo Budowlane Ciroko.

Inwestycja Kwartał Róży Wiatrów została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 220 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Kwartał Róży Wiatrów pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 27 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Przedsiębiorstwo Budowlane Ciroko przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 220 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, morze.

Lokalizacja inwestycji Kwartał Róży Wiatrów

Świnoujście, jedno z najatrakcyjniejszych miast polskiego wybrzeża, położone jest na północno-zachodnim krańcu Polski. Jest jedynym miastem w Polsce leżącym na kilkudziesięciu wyspach.Jego granice stanowią: od południa Zalew Szczeciński, od północy Morze Bałtyckie, od zachodu granica państwowa z Niemcami, zaś od strony wschodniej gmina Międzyzdroje.To właśnie dzięki swojemu wyjątkowemu położeniu Świnoujście jest miastem o wielu obliczach – z jednej strony ważnym ośrodkiem gospodarki morskiej ( jednym z czterech kluczowych portów w Polsce) i bazą marynarki wojennej, z drugiej – popularnym uzdrowiskiem i miejscowością turystyczną.Świnoujście ma status miasta na prawach powiatu i jest jednym z największych w województwie zachodniopomorskim. Zajmuje powierzchnię 197,2 km2 i z każdym rokiem powiększa swój obszar poprzez nanoszenie piasku na plaży przez prądy morskie.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kwartał Róży Wiatrów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Kwartał Róży Wiatrów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chrobrego/Mieszka I.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kwartał Róży Wiatrów znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 10 ,,KOLOROWY ŚWIAT" w odległości 80 m, Przedszkole Niepubliczne "Wiatraczek" w odległości 80 m, Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w odległości 220 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kwartał Róży Wiatrów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Miejski im. Jana Garduły w odległości 280 m, Nova Med w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kwartał Róży Wiatrów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 150 m znajduje się Społem, w odległości 170 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kwartał Róży Wiatrów w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.06.2019

Data aktualizacji: 08.06.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie