Inwestycja przy ul. Zdrojowej

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Przedsiębiorstwo Budowlane Ciroko

Świnoujście, ul. Zdrojowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 197 ofert w najbliższej okolicy!

Inwestycja przy ul. Zdrojowej

4 zdjęcia

Inwestycja przy ul. Zdrojowej
Inwestycja przy ul. Zdrojowej
Inwestycja przy ul. Zdrojowej
Inwestycja przy ul. Zdrojowej

Najbliższe inwestycje

 • Sun Towers Świnoujście
  od: 8 481 zł/m2

  asset home – Przedstawiciel Dewelopera

 • Seaside Garden - Świnoujście
  od: 15 500 zł/m2

  asset home – Przedstawiciel Dewelopera

 • Green Square
  od: 8 500 zł/m2

  MASTERM

Opis Inwestycji

Zadanie inwestycyjne składa się z 2 części: pensjonatowo-hotelowej i mieszkalnej. Część mieszkalna będzie realizowana w 2 etapach:etap I – 2 budynki usytuowane w zachodniej części działki (nr 1 i 4 wg planu sytuacyjnego)etap II -  4 budynki (nr 2, 3, 5 i 6)

Projekt zakłada powierzchnię zabudowy obejmującą 30% terenu, komunikację – 20%, natomiast tereny zielone – 50%.Inwestorem jest specjalnie utworzona dla realizacji tego przedsięwzięcia spółka Arkada-Inwest, której 100% właścicielem jest PB Ciroko. PB Ciroko pełni również funkcję generalnego wykonawcy.

Realizowane obecnie budynki to obiekty mieszkalne 4,5-kondygnacyjne o wysokim dachu, z garażami podziemnymi, przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, wyposażone w cichobieżne dźwigi osobowe.Budynki obejmują po 70 mieszkań  o zróżnicowanej strukturze: 1, 2, 3-pokojowe oraz po cztery mieszkania dwupoziomowe.Mieszkania na parterze mają możliwość zagospodarowania ogródków przydomowych.Wysokie standardy materiałowe i stosowana technologia gwarantuje niskie koszty eksploatacji mieszkań.

Projekt przewiduje możliwość łączenia mieszkań i dostosowanie podziałów wnętrz do indywidualnych potrzeb klientów. Zapewniamy w tym zakresie pełną obsługę wykonywaną przez naszych architektów.

Realizacja pierwszego, drugiego i trzeciego budynku została zakończona.

Termin zakończenia budowy budynku nr 4 – grudzień 2009 r.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Zdrojowej znajduje się w Świnoujściu, ul. Zdrojowa (46.8 km od Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera Przedsiębiorstwo Budowlane Ciroko.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Zdrojowej została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 420 nowych apartamentów. Budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Zdrojowej pozostało na sprzedaż 0 apartamentów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Przedsiębiorstwo Budowlane Ciroko przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów
cała inwestycja składa się z 420 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, ochrona całodobowa
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się morze, las
Typ nieruchomości:

Lokalizacja inwestycji

Świnoujście, jedno z najatrakcyjniejszych miast polskiego wybrzeża, położone jest na północno-zachodnim krańcu Polski. Jest jedynym miastem w Polsce leżącym na kilkudziesięciu wyspach.Jego granice stanowią: od południa Zalew Szczeciński, od północy Morze Bałtyckie, od zachodu granica państwowa z Niemcami, zaś od strony wschodniej gmina Międzyzdroje.To właśnie dzięki swojemu wyjątkowemu położeniu Świnoujście jest miastem o wielu obliczach – z jednej strony ważnym ośrodkiem gospodarki morskiej ( jednym z czterech kluczowych portów w Polsce) i bazą marynarki wojennej, z drugiej – popularnym uzdrowiskiem i miejscowością turystyczną.Świnoujście ma status miasta na prawach powiatu i jest jednym z największych w województwie zachodniopomorskim. Zajmuje powierzchnię 197,2 km2 i z każdym rokiem powiększa swój obszar poprzez nanoszenie piasku na plaży przez prądy morskie.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. Zdrojowej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 380 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Zdrojowej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Uzdrowiskowa/Chrobrego.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Inwestycja przy ul. Zdrojowej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ul. Zdrojowej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 380 m znajduje się Odido, w odległości 470 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Zdrojowej w odległości 420 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 450 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: