Mewa Park

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Patriotyczna, oferowane bezpośrednio przez

GRUPA UNIBUD

Łódź, Górna, Ruda, ul. Patriotyczna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 19 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Mewa ParkMewa Park

9 zdjęć

Mewa Park
Mewa Park
Mewa Park
Mewa Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • własny akwen

Przyroda w okolicy

  • las
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 25 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Dach

Dach o konstrukcji drewnianej. Pokrycie dachówką ceramiczną.

Elewacja

Poza tynkiem Baumit smaku wykończenia dodaje zastosowane na elewacji drewno.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi antywłamaniowe drewniane.

Ogrzewanie

Gazowe.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Domy (z wyjątkiem tych o powierzchni 116 m2) posiadają garaże. Wszystkie domy mają także podjazd przed domem. Możliwość parkowania jest także na terenie osiedla, a dla gości są specjalne miejsca przy wjeździe na osiedle.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, staw

Opis inwestycji

Projekt MEWA PARK to jedno z nielicznych łódzkich osiedli domów jednorodzinnych łączących w sobie cechy nowoczesnego osiedla z naturalnym pięknem otaczającego go krajobrazu. Ta niepowtarzalna mieszanka, tak rzadko spotykana we współczesnym planowaniu urbanistycznym, daje poczucie wyjątkowości jej mieszkańcom. Liczne tereny zielone, dają poczucie oderwania się od miejskiego zgiełku bez ryzyka utraty kontroli nad bieżącymi sprawami. Inwestycję zlokalizowaliśmy w południowej części Łodzi, gdzie domy sąsiadują z pełnym uroku Lasem Ruda Popioły, Stawami Stefańskiego i rzeką Ner.

Osiedle zlokalizowane w atrakcyjnym otoczeniu do spędzania czasu wolnego - w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się przystań wodna oraz Wake&Roll Park - jedyne w Łodzi takie miejsce. To malownicze miejsce jest idealne dla tych, którzy pragną odpocząć od szybkiego trybu życia i miejskiego zgiełku. Osiedle znajduje się w dobrym komunikacyjnie miejscu: z jednej strony możemy dojechać do Trasy Górnej, natomiast w drugą stronę mamy wjazd na trasę S14.

Inwestycja Mewa Park znajduje się na osiedlu Ruda, ul. Patriotyczna (7.3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez GRUPA UNIBUD .

Inwestycja Mewa Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 25 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Mewa Park nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców GRUPA UNIBUD przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mewa Park?

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mewa Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 559 metrów od inwestycji Mewa Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rudzka - Popioły.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mewa Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mewa Park znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 534 m, szkoła w odległości 544 m, szkoła w odległości 549 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mewa Park w odległości 234 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 309 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 312 m znajduje się bieżnia / tor.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: