Inwestycja Niska

Oferta archiwalna

Łódź, Widzew, Stary Widzew, ul. Niska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 765 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Inwestycja Niska

11 zdjęć

Inwestycja Niska
Inwestycja Niska
Inwestycja Niska
Inwestycja Niska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 6 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 32 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : Cena: 22000 zł.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Budynek przy ul. Niskiej 11/15 to doskonała lokalizacja w centrum miasta. Jest to również idealna propozycja dla osób ceniących sobie wysoką jakość wykonania obiektu.

Inwestycja przy ul. Niskiej 11/15 powstała z dbałością o przemyślane rozwiązania architektoniczne oraz nowoczesne rozwiązania materiałowe, a także z zachowaniem najwyższej jakości wykonania zarówno części wspólnych budynku jak i stanu deweloperskiego oferowanych w inwestycji lokali.

Pozostałe w ofercie mieszkania to 2 lub 3 sypialnie [w większości zorientowane na wschód], pokój dzienny

z balkonem [zorientowany na południowy zachód], kuchnia jako oddzielne pomieszczenie z oknem i spiżarnią lub jako aneks kuchenny oraz łazienka [szczególnie przestronna w mieszkaniach o powierzchni 93 metrów kwadratowych] i osobne pomieszczenie toalety.

Duże, ciepłe okna maksymalnie doświetlają przestrzeń mieszkań co w połączeniu z korzystnym usytuowaniem względem stron świata zapewnia komfortowe, przyjazne, idealne do zamieszkania warunki.

Budynek jest kameralnym obiektem z 28 mieszkaniami.

Pod budynkiem znajduje się kondygnacja garażu wielostanowiskowego z wydzielonymi miejscami parkingowymi. Z poziomu terenu dostępne są 3 samodzielne garaże jednostanowiskowe zamykane niezależnymi bramami. W ofercie pozostały jeszcze 2 garaże.

Na parterze budynku, od frontu zlokalizowano 3 lokale użytkowe i 1 lokal użytkowy dostępny od podwórka.

Grunt, na którym posadowiony został budynek stanowi własność, a nie jest przedmiotem użytkowania wieczystego co oznacza, że nabywca lokalu staje się również właścicielem udziału w gruncie, proporcjonalnie - w zależności od stosunku powierzchni lokalu do powierzchni użytkowej budynku.

Inwestycja Inwestycja Niska znajduje się na Starym Widzewie, ul. Niska (2.3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez GRUPA UNIBUD .

Inwestycja Inwestycja Niska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 32 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja Niska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców GRUPA UNIBUD przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Obiekt zlokalizowany w Łodzi przy ul. Niskiej 11/15. Jest to lokalizacja w pobliżu skrzyżowania Marszałków - Al. Piłsudskiego z Al. Śmigłego-Rydza [lokalizacja to tzw. Stary Widzew]. Lokalizacja ta zapewnia swobodną komunikację zarówno samochodową jak i transportem miejskim ze względu na bliskość przystanków autobusowych i tramwajowych; bezpośrednio po ulicy Niskiej nie jeździ komunikacja miejska, a ulica Niska jest krótką ulicą – sięga od Al. Piłsudskiego do ul. Zbiorczej więc natężenie ruchu samochodowego również jest niewielkie dzięki czemu ul. Niska jest spokojna i cicha. Pomimo że lokalizacja budynku przypada na centrum Łodzi, które obarczone jest specyficzną zabudową w postaci kamienic to w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się również stosunkowo nowe budynki mieszkalne wielorodzinne – bloki. Sąsiednia zabudowa wielorodzinna tworząc pewnego rodzaju 'ekrany' zapewnia ograniczenie hałasu, który mógłby być spowodowany bliskim sąsiedztwem głównych arterii komunikacyjnych Łodzi. W bardzo bliskiej odległości od budynku przy ul. Niskiej 11/15, tuż za ulicą Zbiorczą znajduje się Park nad Jasieniem zapewniający miejsce do aktywnego wypoczynku mieszkańców. W pobliżu ul. Niskiej znajdują się różnego rodzaju usługi i sklepy oraz w niedalekiej odległości Centrum Handlowe 'Tulipan'. Z inwestycji jest dobry dojazd do uczelni wyższych znajdujących się w Łodzi, w tym publicznych. W sąsiedztwie inwestycji przy ul. Niskiej 11/15 znajdują się również placówki oświatowe niższych szczebli, między innymi przedszkola.

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Inwestycja Niska?

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja Niska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Inwestycja Niska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piłsudskiego - Śmigłego-Rydza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Inwestycja Niska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja Niska znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 83 w odległości 110 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Inwestycja Niska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed w odległości 210 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja Niska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja Niska w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 16.02.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Starym Widzewie

Oferty na Starym Widzewie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: