Skanska otwiera swoje biura sprzedaży

Skanska

Data publikacji: 06.05.2020, Data aktualizacji: 06.05.2020

Skanska otwiera swoje biura sprzedaży
Już od dziś spółka mieszkaniowa Skanska ponownie zaprasza do swoich biur sprzedaży. Czytaj więcej na RynekPierwotny.pl!

Już od dziś spółka mieszkaniowa Skanska ponownie zaprasza do swoich biur sprzedaży. W pierwszej kolejności deweloper otwiera te zlokalizowane na warszawskich osiedlach: Jaśminowy Mokotów przy ul. Białego Dębu 1 oraz Park Skandynawia przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 8. Każde z nich jest przygotowane na bezpieczne spotkania handlowców z osobami zainteresowanymi kupnem mieszkania.

- Cieszymy się, że ponownie możemy spotkać się z naszymi klientami. Żadne wirtualne narzędzie nie zastąpi w pełni bezpośredniego kontaktu z drugą osobą. Budowanie zaufania i więzi z klientem to największe atuty takich spotkań. Kontakt twarzą w twarz sprawia, że nie jesteśmy wobec siebie anonimowi, dzięki czemu możemy lepiej poznać klienta i dopasować lokalizację oraz mieszkanie do jego potrzeb. Cieszy nas, że ponownie mamy taką możliwość – komentuje Karolina Guzik, menadżer ds. sprzedaży w spółce mieszkaniowej Skanska.

- Otwieramy się dla naszych klientów, ale nie zapominamy o bezpieczeństwie, dlatego przestrzegamy wszystkich wytycznych określonych przez ministerstwo. W każdym biurze sprzedaży zapewniamy płyn do dezynfekcji rąk oraz jednorazowe rękawiczki. Dbamy też o higienę miejsc pracy – przed i po każdym spotkaniu dezynfekujemy biurka - informuje Karolina Guzik. - Odwiedzając biuro każda osoba proszona jest o zadbanie o ochronę osobistą. Zasłonięcie chustą, bądź maseczką, ust i nosa oraz zachowanie min. 2. metrów dystansu od drugiej osoby. Dzięki temu będziemy mogli bezpiecznie przeprowadzić spotkanie. Aby nasi klienci oraz pracownicy czuli się bezpiecznie i komfortowo, minimalizujemy również liczbę osób przebywających jednocześnie w biurach sprzedaży, dlatego każde spotkanie umawiamy na konkretną godzinę – podkreśla menadżer ds. sprzedaży.

Osobom, które są zainteresowane kupnem mieszkania, ale nie mogą wyjść z domu, deweloper umożliwia skorzystanie z zakupu online. Jest to proste i bezpieczne rozwiązanie, dzięki zdalnej prezentacji lokali i elektronicznemu podpisywaniu umów rezerwacyjnych. [Zdalny zakup mieszkania w Skanska]. Wirtualne poznanie inwestycji ułatwiają takie funkcjonalności na stronie dewelopera, jak wirtualne spacery po mieszkaniach czy filmy prezentujące trwające budowy osiedli i ich okolicę. Natomiast podpisanie umowy przez Internet umożliwia platforma udostępniona przez podmiot zewnętrzny, która wykorzystuje zalety podpisu elektronicznego.

 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

KATEGORIE:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: