Apartamenty Przy Rynku

7 zdjęć

Apartamenty Przy Rynku
Apartamenty Przy Rynku
Apartamenty Przy Rynku
Apartamenty Przy Rynku

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Przy Rynku dostępne są 3 oferty

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (3)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Promocje

 • Promocja

  Świąteczna promocja! 10% rabatu na wszystkie mieszkania

  Więcej szczegółów w biurze sprzedaży.

 • Last minute

  Kup mieszkanie na osiedlu Apartamenty Przy Rynku bez wkładu własnego!

  Wybrane mieszkania w tej inwestycji spełniają kryteria programu Mieszkanie bez wkładu własnego.

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 4 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 14 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 127 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

balkon.

Komórki lokatorskie:

posiada: Przynależne do lokalu

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne .
 • miejsca postojowe podziemne : miejsca podwójne zależne/platformy.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 3 mieszkania.

Powierzchnie mieszkań:

od 65 do 68 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 437 577 do 454 729 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 200 do 6 900 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Inwestycja zawiera 170 lokali mieszkalnych oraz 12 lokali usługowych. Oferta obejmuje szeroki wybór mieszkań w niskiej zabudowie o powierzchni od 30 do 140m2 oraz lokali usługowych o powierzchni od 40 do 94 m2.

Budynek ma kształt zbliżony do litery U. Architekturą nawiązuje do istniejącej zabudowy Starego Miasta w Trzebnicy. Naturalny kolor materiałów wykończeniowych został dobrany tak, by budynki nie kontrastowały z otaczającą je przyrodą. Ozdobne elementy architektury stanowią wykusze i balkony, zaś gzymsy, bonitowania i opaski dekoracyjne stanowią dodatkowy element dekoracyjny wyróżniający inwestycję z otoczenia. W ramach inwestycji po stronie wewnętrznego dziedzińca przygotowano udogodnienia dla mieszkańców - teren rekreacyjny (zieleń ozdobna niska, rośliny pnące i drzewa, ciągi piesze i trawniki) oraz bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych. Tereny zielone na terenie osiedla zostaną zaaranżowane tak, by zapewnić Państwu relaks oraz wypoczynek.

Mamy nadzieję, że odnajdą Państwo u nas swoje miejsce do zamieszkania!

Inwestycja Apartamenty Przy Rynku znajduje się w Trzebnicy, ul. Obornicka/Marcinowska/Brama Trębaczy (12.6 km od Wrocławia), sprzedaż prowadzi Świat Nieruchomości - Bracia Juszczak.

Inwestycja Apartamenty Przy Rynku została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 127 nowych mieszkań znajdujących się w 14 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Przy Rynku w sprzedaży 3 nowe mieszkania o powierzchni od 65 do 68 metrów kwadratowych, w cenie od 5 200 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 65 do 68 m2 w cenie od 437 577 zł (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Przynależne do lokalu.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja „Apartamenty przy Rynku” położona jest w historycznym centrum Trzebnicy, przy ulicy Obornickiej, Marcinowskiej i Bramy Trębaczy. Trzebnica jest miejscem spokoju i aktywnego odpoczynku wśród malowniczych wzgórz i lasów. Bogata historia uzdrowiskowa przeplata się ze współczesnym, rekreacyjnym charakterem miasta. Las bukowy otaczający Trzebnicę z południowej strony jest źródłem czystego i świeżego powietrza, co w zestawieniu z rozległymi terenami słynnych trzebnickich sadów tworzy doskonałe warunki do uprawiania wszelkich form rekreacji i tworzy to miejsce wręcz doskonałym do zamieszkania. W okolicy znajduje się szkoła, przedszkole, sklepy, bank, ośrodek zdrowia a także obiekty sportowo-rekreacyjne: baseny, parki, boiska, co stwarza wspaniałe i zdrowe warunki do mieszkania i wypoczynku.

Powiat trzebnicki usytuowany jest w dorzeczu Odry, w północno-wschodniej części województwa dolnośląskiego. Jego terytorium obejmuje powierzchnię ponad 1025 km2 i przedzielone jest przez wzgórza Wału Trzebnickiego. Do powiatu należą miasta: Trzebnica, Oborniki Śląskie, Prusice i Żmigród oraz 2 gminy wiejskie. Zielony pejzaż obfituje w malownicze wzgórza, bukowe i sosnowe lasy, stawy, 3 rezerwaty przyrody oraz Park Krajobrazowy Dolina Baryczy. Ludność, której liczba wynosi ok. 79 tys., koncentruje się w miastach, gdzie dominuje niska zabudowa: wille, kamienice, domy jedno- i wielorodzinne. W Trzebnicy oraz Obornikach Śląskich znajdują się zabytkowe kompleksy uzdrowiskowe. Dobrze rozwinięta jest baza turystyczna, a do atrakcji należą: kąpieliska – Glinianki i Produs, Park Wodny Zdrój w Trzebnicy, Gradi Golf Club koło Prusic, a także liczne ośrodki nauki jazdy konnej, muzea i skanseny. W powiecie kursują pociągi oraz autobusy, a najważniejsze arterie to drogi krajowe: nr 5 i nr 15.

Komunikacja

Przez obszar powiatu trzebnickiego przebiegają dwie arterie krajowe: droga nr 5 (Nowe Marzy – Lubawka przy granicy z Czechami) oraz droga nr 15 (Trzebnica – Ostróda). Znajdują się tutaj także 4 arterie wojewódzkie, min. droga nr 340 (Oleśnica – Trzebnica – Oborniki Śląskie – Ścinawa) oraz droga nr 342 (Wrocław – Oborniki Śląskie – Strupina). W powiecie kursują autobusy przewoźnika PKS Wołów oraz pociągi, np. Kolei Dolnośląskich, zaś w miastach – busy komunikacji miejskiej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Przy Rynku?

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Przy Rynku znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Przy Rynku znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Jednoroczna Policealna Szkoła Edukacji Innowacyjnej w Trzebnicy w odległości 220 m, Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Trzebnicy w odległości 220 m, Branżowa szkoła I stopnia w Trzebnicy w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Przy Rynku składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Biedronka, w odległości 460 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Przy Rynku w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 16.11.2020
Data aktualizacji: 30.11.2022

Inwestycje w pobliżu w Trzebnicy

Oferty w Trzebnicy

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: