Mieszkania Smugowa

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez"Ezbud" Sp. z o.o. Sp.k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

Inwestycja ta wyróżnia się podwyższonym standardem, interesująca architekturą, komfortem użytkowania i funkcjonalnością. Oferujemy mieszkania dwu, trzy i czteropokojowe o optymalnym układzie przestrzennym i zróżnicowanych metrażach – od 38-117m2.Każde mieszkanie posiada balkon (mieszkania powyżej 88 m 2posiadają 2 balkony). Do każdego lokalu mieszkalnego przynależna jest komórka lokatorska w piwnicy budynku.Teren nieruchomości ogrodzony i zagospodarowany zieleniąNa terenie zielonym zostanie zorganizowane miejsce rekreacji i odpoczynku dla mieszkańcówSzeroka gama mieszkań o zróżnicowanym rozkładzie i metrażuDuże możliwości w zakresie własnej aranżacji wnętrz lokali mieszkalnychBudynek zarządzany będzie przez profesjonalną firmę zarządzającąNiskie czynsze i koszt utrzymania nieruchomościMieszkania będzie można kupić w standardzie deweloperskim, przez co Klient zyskuje możliwość realizacji własnych pomysłów na aranżację wnętrza mieszkania. Na życzenie klienta zaoferujemy również w bardzo atrakcyjnej cenie mieszkania kompleksowo wykończone, w tym również zabudowę mebli kuchennych i sprzęt AGD.Inwestycja jest zlokalizowana blisko centrum miasta. W sąsiedztwie znajdują się: przedszkola, szkoły, szpital, policja, supermarket, przystanek autobusowy i las. Duża zaletą jest bliskość ścieżki rowerowej prowadzącej do pobliskich grot w Nagórzycach i nad Zalew Sulejowski

Inwestycja Mieszkania Smugowa znajduje się w Tomaszowie Mazowieckim, ul. Smugowa 13-23A (16.4 km od Piotrkowa Trybunalskiego), została zrealizowana przez dewelopera "Ezbud" Sp. z o.o. Sp.k..

Inwestycja Mieszkania Smugowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 44 nowych mieszkań. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Mieszkania Smugowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper "Ezbud" Sp. z o.o. Sp.k. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (38 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 44 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (38 miejsc).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Mieszkania Smugowa

Tomaszów Mazowiecki to miasto położone w województwie łódzkim, w powiecie tomaszowskim. Powierzchnia miasta wynosi 41,3 km3, a zamieszkuje ją ok. 62 tysiące osób. Jest czwartym pod względem ludności miastem w województwie oraz drugim z bezpłatną komunikacją miejską. Jedną z najciekawszych atrakcji jest jedyny w Polsce, całoroczny tor do uprawiania łyżwiarstwa szybkiego “Arena Lodowa Tomaszów Mazowiecki”. Na terenie miasta znajduje się również Spalski Park Krajobrazowy, Zalew Sulejowski oraz Niebieskie Źródła. Jeśli chodzi o edukację, w Tomaszowie funkcjonują przedszkola, szkoły podstawowe oraz ponadpodstawowe, szkoły artystyczne oraz szkoły wyższe.

Komunikacja

W mieście znajduje się droga ekspresowa S8, przebiegająca przez Białystok, Warszawę, Wrocław oraz Kudowę-Zdrój. Przebiega tutaj również droga krajowa nr 48, łącząca Białobrzegi z miejscowością Kock, oraz droga wojewódzka nr 713 na trasie Łódź - Januszewice.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mieszkania Smugowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Mieszkania Smugowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Smugowa pętla 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania Smugowa znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Raj-Landia 2 w odległości 260 m, Przedszkole nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim w odległości 330 m, Niepubliczne Przedszkole Bartek w odległości 390 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mieszkania Smugowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Pogotowie ratunkowe w odległości 210 m, Tomaszowskie Centrum Zdrowia w odległości 210 m, Ambulatorium w odległości 210 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mieszkania Smugowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Carrefour, w odległości 290 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 300 m znajduje się Piekarnia i Cukiernia Zawada.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania Smugowa w odległości 270 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.01.2013

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie