Spalska

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez"Ezbud" Sp. z o.o. Sp.k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

Nowa inwestycja w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Spalskiej 74/78 to budynek wielorodzinny, w którym zaprojektowano 27 lokali mieszkalnych. W budynku znajdować się będą również indywidualne garaże na poziomie przyziemia. W ofercie przewidziane są także miejsca postojowe naziemne. Do każdego lokalu mieszkalnego będzie dostępna komórka lokatorska w piwnicy budynku o pow. od 9mkw do 25mkw.Mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe w dwóch wariantach z aneksem kuchennym lub oddzielną kuchnią o powierzchni od 37mkw do 80mkw.Teren osiedla zostanie ogrodzony, a w jego środkowej części od strony zachodniej wydzielony zostanie plac zabaw dla dzieci wraz z miejscem rekreacji. Pozostała część działki zostanie zaprojektowana zielenią niską i drzewkami.W niewielkiej odległości od osiedla znajduje się szkoła, przedszkole, sklepy oraz ścieżka rowerowa biegnąca w kierunku Spały. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży w celu szczegółowego omówienia oferty.

Inwestycja Spalska znajduje się w Tomaszowie Mazowieckim, ul. Spalska 74 (19.1 km od Piotrkowa Trybunalskiego), została zrealizowana przez dewelopera "Ezbud" Sp. z o.o. Sp.k..

Inwestycja Spalska została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 27 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Spalska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 36 do 80 metrów kwadratowych w cenie od 4 450 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper "Ezbud" Sp. z o.o. Sp.k. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie 800zł/mkw.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 27 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: 800zł/mkw.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: 10.000zł za MP.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Spalska

Tomaszów Mazowiecki to miasto położone w województwie łódzkim, w powiecie tomaszowskim. Powierzchnia miasta wynosi 41,3 km3, a zamieszkuje ją ok. 62 tysiące osób. Jest czwartym pod względem ludności miastem w województwie oraz drugim z bezpłatną komunikacją miejską. Jedną z najciekawszych atrakcji jest jedyny w Polsce, całoroczny tor do uprawiania łyżwiarstwa szybkiego “Arena Lodowa Tomaszów Mazowiecki”. Na terenie miasta znajduje się również Spalski Park Krajobrazowy, Zalew Sulejowski oraz Niebieskie Źródła. Jeśli chodzi o edukację, w Tomaszowie funkcjonują przedszkola, szkoły podstawowe oraz ponadpodstawowe, szkoły artystyczne oraz szkoły wyższe.

Komunikacja

W mieście znajduje się droga ekspresowa S8, przebiegająca przez Białystok, Warszawę, Wrocław oraz Kudowę-Zdrój. Przebiega tutaj również droga krajowa nr 48, łącząca Białobrzegi z miejscowością Kock, oraz droga wojewódzka nr 713 na trasie Łódź - Januszewice.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Spalska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Spalska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szczęśliwa - Spalska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Spalska znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole TOMASZEK w Tomaszowie Mazowieckim w odległości 440 m, Szkoła PodstawowaTOMEK w odległości 440 m, Liceum Ogólnokształcące THOMAS w odległości 440 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Spalska w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.06.2019

Data aktualizacji: 27.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie