Spalska

Oferta archiwalna

Tomaszów Mazowiecki, ul. Spalska 74

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Spalska

3 zdjęcia

Spalska
Spalska
Spalska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 27 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada: 800zł/mkw

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : 10.000zł za MP.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Nowa inwestycja w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Spalskiej 74/78 to budynek wielorodzinny, w którym zaprojektowano 27 lokali mieszkalnych. W budynku znajdować się będą również indywidualne garaże na poziomie przyziemia. W ofercie przewidziane są także miejsca postojowe naziemne. Do każdego lokalu mieszkalnego będzie dostępna komórka lokatorska w piwnicy budynku o pow. od 9mkw do 25mkw.

Mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe w dwóch wariantach z aneksem kuchennym lub oddzielną kuchnią o powierzchni od 37mkw do 80mkw.

Teren osiedla zostanie ogrodzony, a w jego środkowej części od strony zachodniej wydzielony zostanie plac zabaw dla dzieci wraz z miejscem rekreacji. Pozostała część działki zostanie zaprojektowana zielenią niską i drzewkami.

W niewielkiej odległości od osiedla znajduje się szkoła, przedszkole, sklepy oraz ścieżka rowerowa biegnąca w kierunku Spały. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży w celu szczegółowego omówienia oferty.

Inwestycja Spalska znajduje się w Tomaszowie Mazowieckim, ul. Spalska 74 (19.1 km od Piotrkowa Trybunalskiego), została zrealizowana przez "Ezbud" Sp. z o.o. Sp.k.

Inwestycja Spalska została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 27 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Spalska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców "Ezbud" Sp. z o.o. Sp.k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie 800zł/mkw.

Lokalizacja inwestycji

Tomaszów Mazowiecki to miasto położone w województwie łódzkim, w powiecie tomaszowskim. Powierzchnia miasta wynosi 41,3 km3, a zamieszkuje ją ok. 62 tysiące osób. Jest czwartym pod względem ludności miastem w województwie oraz drugim z bezpłatną komunikacją miejską. Jedną z najciekawszych atrakcji jest jedyny w Polsce, całoroczny tor do uprawiania łyżwiarstwa szybkiego “Arena Lodowa Tomaszów Mazowiecki”. Na terenie miasta znajduje się również Spalski Park Krajobrazowy, Zalew Sulejowski oraz Niebieskie Źródła. Jeśli chodzi o edukację, w Tomaszowie funkcjonują przedszkola, szkoły podstawowe oraz ponadpodstawowe, szkoły artystyczne oraz szkoły wyższe.

Komunikacja

W mieście znajduje się droga ekspresowa S8, przebiegająca przez Białystok, Warszawę, Wrocław oraz Kudowę-Zdrój. Przebiega tutaj również droga krajowa nr 48, łącząca Białobrzegi z miejscowością Kock, oraz droga wojewódzka nr 713 na trasie Łódź - Januszewice.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Spalska?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Spalska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Spalska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szczęśliwa - Spalska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Spalska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Spalska znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole TOMASZEK w Tomaszowie Mazowieckim w odległości 440 m, Szkoła PodstawowaTOMEK w odległości 440 m, Liceum Ogólnokształcące THOMAS w odległości 440 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Spalska w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.06.2019
Data aktualizacji: 27.02.2020

Oferty w Tomaszowie Mazowieckim

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: