Atrium Park

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAtrium Park KTC Development Sp. z o.o. Sp. k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 78 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Vivant Home(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż świdnicki, Świdnica, ul. Hetmańska (0.7 km od centrum Świdnicy)
  Vivant Home
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 45
  Powierzchnia: 38 - 70 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  IgnerHome
 • Park Zawiszów 3(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż świdnicki, Świdnica, ul. Bolesława Krzywoustego (1.6 km od centrum Świdnicy)
  Park Zawiszów 3
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 33
  Powierzchnia: 37 - 92 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  IgnerHome

Opis Inwestycji

Przedmiotem inwestycji jest atrialny budynek mieszkalny o całkowitej powierzchni użytkowej 6500 m2. Będzie to budynek ze stoma mieszkaniami na 4 kondygnacjach. W poziomie przyziemia zostanie wykonany parking dla samochodów osobowych oraz komórki lokatorskie. Budynek podzielony został na dwie części. Każda z nich posiada osobną klatkę schodową wraz z windą osobową.Mieszkania zostały zaprojektowane aby spełnić wymagania każdego. Oprócz dużej funkcjonalności, nasi projektanci dostosowali metraże mieszkań tak aby każdy mógł pozwolić sobie na zakup własnego „M”. Mieszkania posiadają metraż od 36 m2 do 135 m2. Każde z mieszkań posiada balkon. W naszej ofercie znajdziecie państwo również mieszkania dwupoziomowe znajdujące się na ostatniej kondygnacji.

Inwestycja Atrium Park znajduje się w Świdnicy, ul. Kręta 5 (0.5 km od centrum Świdnicy), została zrealizowana przez dewelopera Atrium Park KTC Development Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Atrium Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 100 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Atrium Park pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Atrium Park KTC Development Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 100 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Elewacja
Elewacja na gotowo - styropian/wełna gr. 15 cm, tynk strukturalny akrylowy/silikatowy.
Stolarka okienna
Profil pięciokomorowy IGLO 5 firmy Drutex.
Drzwi zewnętrzne
ECO VENUS pełne.
Parapety zewnętrzne
Granit strzegomski.
Parapety wewnętrzne
Konglomerat lub MDF.
Instalacje
Instalacja pieca gazowego i grzejników - Piec Gazowy dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania o mocy 21 KW; grzejniki stalowe płytowe, w łazience grzejnik stalowy drabinkowy.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Atrium Park

Budynek zlokalizowany będzie przy ul. Krętej w Świdnicy. Działka znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie parku oraz supermarketu. Dodatkowym atutem lokalizacji jest bardzo dobre połączenie z drogą nr 35 (kierunek Wrocław) oraz rynkiem świdnickim.

Świdnica położona jest w południowej części województwa dolnośląskiego, w powiecie świdnickim. Leży na skraju Sudetów oraz Gór Wałbrzyskich. W mieście rozwinęło się wiele gałęzi przemysłu - motoryzacyjny, elektrotechniczny, maszynowy oraz spożywczy. Jeśli chodzi o architekturę i zabytki miasta, wartym punktem na mapie Świdnicy jest Kościół Pokoju, wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO w 2001 roku. Główną częścią miasta są Kraszowice, funkcjonuje również podział na osiedla m.in. Stare Miasto, Osiedle Kolonia, Osiedle Piastów, Osiedle Słowiańskie czy Osiedle Zawiszów. W mieście funkcjonuje 9 szkół średnich, 7 szkół podstawowych, 9 przedszkoli oraz 2 żłobki. Dla osób chcących pogłębiać swoją wiedzę dedykowane są 3 uczelnie, szkoła policealna służb społecznych oraz młodzieżowy dom kultury.

Komunikacja

Obszar miasta Świdnicy stanowi szeroki węzeł dróg wojewódzkich i krajowych. Znajdują się tutaj m.in. droga krajowa nr 35, droga wojewódzka nr 382, droga wojewódzka nr 379. Ponadto Świdnica położona jest w niewielkiej odległości od autostrady A4, potocznie zwanej “łącznikiem”.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Atrium Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Atrium Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Świdnica Łukasińskiego / Gdyńska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Atrium Park znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Świdnicy w odległości 200 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa ŚSO Bliżej Dziecka w odległości 290 m, Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Atrium Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Zespół Usług Medycznych "MEDYK" sp z o.o. w odległości 120 m, Gabinet alergologiczno astmologiczny w odległości 230 m, Gabinet alergologiczno astmologiczny w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Atrium Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Piekarnia, w odległości 30 m znajduje się Netto, w odległości 170 m znajduje się Eko.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Atrium Park w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.09.2013

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie