Atrium Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kręta, oferowane bezpośrednio przez

Atrium Park KTC Development Sp. z o.o. Sp. k.

Świdnica, ul. Kręta 5

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 52 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Atrium Park

4 zdjęcia

Atrium Park
Atrium Park
Atrium Park
Atrium Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 100 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Elewacja

Elewacja na gotowo - styropian/wełna gr. 15 cm, tynk strukturalny akrylowy/silikatowy.

Stolarka okienna

Profil pięciokomorowy IGLO 5 firmy Drutex.

Drzwi zewnętrzne

ECO VENUS pełne.

Parapety zewnętrzne

Granit strzegomski.

Parapety wewnętrzne

Konglomerat lub MDF.

Instalacje

Instalacja pieca gazowego i grzejników - Piec Gazowy dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania o mocy 21 KW; grzejniki stalowe płytowe, w łazience grzejnik stalowy drabinkowy.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Przedmiotem inwestycji jest atrialny budynek mieszkalny o całkowitej powierzchni użytkowej 6500 m2. Będzie to budynek ze stoma mieszkaniami na 4 kondygnacjach. W poziomie przyziemia zostanie wykonany parking dla samochodów osobowych oraz komórki lokatorskie. Budynek podzielony został na dwie części. Każda z nich posiada osobną klatkę schodową wraz z windą osobową.

Mieszkania zostały zaprojektowane aby spełnić wymagania każdego. Oprócz dużej funkcjonalności, nasi projektanci dostosowali metraże mieszkań tak aby każdy mógł pozwolić sobie na zakup własnego „M”. Mieszkania posiadają metraż od 36 m2 do 135 m2. Każde z mieszkań posiada balkon. W naszej ofercie znajdziecie państwo również mieszkania dwupoziomowe znajdujące się na ostatniej kondygnacji.

Inwestycja Atrium Park znajduje się w Świdnicy, ul. Kręta 5 (0.5 km od centrum Świdnicy), została zrealizowana przez Atrium Park KTC Development Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja Atrium Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 100 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Atrium Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Atrium Park KTC Development Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Budynek zlokalizowany będzie przy ul. Krętej w Świdnicy. Działka znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie parku oraz supermarketu. Dodatkowym atutem lokalizacji jest bardzo dobre połączenie z drogą nr 35 (kierunek Wrocław) oraz rynkiem świdnickim.

Świdnica położona jest w południowej części województwa dolnośląskiego, w powiecie świdnickim. Leży na skraju Sudetów oraz Gór Wałbrzyskich. W mieście rozwinęło się wiele gałęzi przemysłu - motoryzacyjny, elektrotechniczny, maszynowy oraz spożywczy. Jeśli chodzi o architekturę i zabytki miasta, wartym punktem na mapie Świdnicy jest Kościół Pokoju, wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO w 2001 roku. Główną częścią miasta są Kraszowice, funkcjonuje również podział na osiedla m.in. Stare Miasto, Osiedle Kolonia, Osiedle Piastów, Osiedle Słowiańskie czy Osiedle Zawiszów. W mieście funkcjonuje 9 szkół średnich, 7 szkół podstawowych, 9 przedszkoli oraz 2 żłobki. Dla osób chcących pogłębiać swoją wiedzę dedykowane są 3 uczelnie, szkoła policealna służb społecznych oraz młodzieżowy dom kultury.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Atrium Park?

Obszar miasta Świdnicy stanowi szeroki węzeł dróg wojewódzkich i krajowych. Znajdują się tutaj m.in. droga krajowa nr 35, droga wojewódzka nr 382, droga wojewódzka nr 379. Ponadto Świdnica położona jest w niewielkiej odległości od autostrady A4, potocznie zwanej “łącznikiem”.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Atrium Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 927 metrów od inwestycji Atrium Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Świdnica Miasto.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Atrium Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Atrium Park znajduje się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Bliżej Dziecka" w odległości 272 m, Przedszkole Językowa AbraCadabra w odległości 350 m, Szkoła Podstawowa nr 105 w odległości 429 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Atrium Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gabinet stomatologiczny w odległości 119 m, Zespół Usług Medycznych "MEDYK" sp z o.o. w odległości 119 m, Gabinet alergologiczno astmologiczny w odległości 223 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Atrium Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 12 m znajduje się Netto, w odległości 27 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 159 m znajduje się Delikatesy Centrum.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Atrium Park w odległości 170 m znajduje się boisko / kort, w odległości 180 m znajduje się boisko / kort, w odległości 194 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: