Park Sikorskiego

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kanonierska, oferowane bezpośrednio przez

ANS Nieruchomości Świdnica

Świdnica, ul. Kanonierska 23

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 52 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Park Sikorskiego

11 zdjęć

Park Sikorskiego
Park Sikorskiego
Park Sikorskiego
Park Sikorskiego

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 84 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Stan deweloperski obejmuje montaż drzwi wejściowych, okien, wylewkę podłogową, przygotowanie ścian pod malowanie, wykonanie instalacji: wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej (wraz z gniazdkami), instalację grzewczą (OGRZEWANIE PODŁOGOWE W STANDARDZIE) – kotły gazowe kondensacyjne, wentylacyjną oraz gazową. Podłogi – posadzki cementowe; ściany – murowane z bloczków silikatowych, do wykończenia tynki gipsowe nakładane maszynowo; sufit – tynki cementowo wapienne gładkie, tynki gipsowe nakładane maszynowo; łazienka – tynki cementowo wapienne; stolarka okienna – okna PVC. Dach budynku płaski pokryty papą, natomiast ściany zewnętrzne z izolacją termiczną – styropianem.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Park Sikorskiego logo

PARK SIKORSKIEGO to inwestycja obejmująca budowę 3 kameralnych budynków w otulinie Parku Sikorskiego w Świdnicy przy ul. Kanonierskiej.

Każdy z budynków będzie posiadał 28 mieszkań (4 kondygnacje po 7 mieszkań) oraz będzie wyposażony w windę.

Parking znajduje się na poziomie 0 pod budynkiem oraz na zewnątrz - do każdego mieszkania należy wykupić jedno miejsce parkingowe pod budynkiem, a w razie potrzeby można opcjonalnie dokupić dodatkowe miejsce pod budynkiem lub miejsce zewnętrzne.

Każde z mieszkań będzie w stanie deweloperskim z własnym ogrzewaniem podłogowym (indywidualne kotły C.O.) - żadnych grzejników!

Okna PCV - kolor antracyt.

Mieszkania na parterze (nad poziomem 0 - parking) posiadają duże tarasy, natomiast mieszkania na piętrach balkony. W standardzie są balustrady balkonów / tarasów.

Teren w pełni ogrodzony - dwie bramy wjazdowe, oraz bramka piesza. Ponadto na terenie przewidziano plac zabaw dla najmłodszych oraz deptak z ławkami dla nieco starszych.

Niewątpliwą zaletą inwestycji jest jej unikalne położenie przy samym parku, który po niedawnej rewitalizacji odzyskał swój blask. Do centrum miasta 15 minut spacerem - idealna enklawa spokoju tak blisko miasta.

Obecnie droga dojazdowa jest utwardzona, natomiast po zakończeniu inwestycji będzie wylana asfaltem.

Jeśli masz dodatkowe pytania zapraszamy na naszą stronę www lub do kontaktu mailowego / telefonicznego.

Inwestycja Park Sikorskiego znajduje się w Świdnicy, ul. Kanonierska 23 (1.1 km od centrum Świdnicy), sprzedaż prowadzi ANS Nieruchomości Świdnica.

Inwestycja Park Sikorskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 84 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Park Sikorskiego nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Świdnica położona jest w południowej części województwa dolnośląskiego, w powiecie świdnickim. Leży na skraju Sudetów oraz Gór Wałbrzyskich. W mieście rozwinęło się wiele gałęzi przemysłu - motoryzacyjny, elektrotechniczny, maszynowy oraz spożywczy. Jeśli chodzi o architekturę i zabytki miasta, wartym punktem na mapie Świdnicy jest Kościół Pokoju, wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO w 2001 roku. Główną częścią miasta są Kraszowice, funkcjonuje również podział na osiedla m.in. Stare Miasto, Osiedle Kolonia, Osiedle Piastów, Osiedle Słowiańskie czy Osiedle Zawiszów. W mieście funkcjonuje 9 szkół średnich, 7 szkół podstawowych, 9 przedszkoli oraz 2 żłobki. Dla osób chcących pogłębiać swoją wiedzę dedykowane są 3 uczelnie, szkoła policealna służb społecznych oraz młodzieżowy dom kultury.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Park Sikorskiego?

Obszar miasta Świdnicy stanowi szeroki węzeł dróg wojewódzkich i krajowych. Znajdują się tutaj m.in. droga krajowa nr 35, droga wojewódzka nr 382, droga wojewódzka nr 379. Ponadto Świdnica położona jest w niewielkiej odległości od autostrady A4, potocznie zwanej “łącznikiem”.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Park Sikorskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1057 metrów od inwestycji Park Sikorskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Świdnica Miasto.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Park Sikorskiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Park Sikorskiego znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Bliżej Dziecka" w odległości 440 m, Żłobek Miejski nr 1 w odległości 532 m, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w odległości 582 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Park Sikorskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 327 m, Gabinet alergologiczno astmologiczny w odległości 420 m, Gabinet alergologiczno astmologiczny w odległości 427 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Park Sikorskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 263 m znajduje się E. Leclerc, w odległości 314 m znajduje się Biedronka, w odległości 548 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Park Sikorskiego w odległości 629 m znajduje się boisko / kort, w odległości 701 m znajduje się boisko / kort, w odległości 733 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 30.06.2020
Data aktualizacji: 01.08.2021

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: