Park Sikorskiego

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezANS Nieruchomości Świdnica

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 78 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Vivant Home(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż świdnicki, Świdnica, ul. Hetmańska (0.7 km od centrum Świdnicy)
  Vivant Home
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 45
  Powierzchnia: 38 - 70 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  IgnerHome
 • Park Zawiszów 3(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż świdnicki, Świdnica, ul. Bolesława Krzywoustego (1.6 km od centrum Świdnicy)
  Park Zawiszów 3
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 33
  Powierzchnia: 37 - 92 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  IgnerHome

Opis Inwestycji

Park Sikorskiego

PARK SIKORSKIEGO to inwestycja obejmująca budowę 3 kameralnych budynków w otulinie Parku Sikorskiego w Świdnicy przy ul. Kanonierskiej.Każdy z budynków będzie posiadał 28 mieszkań (4 kondygnacje po 7 mieszkań) oraz będzie wyposażony w windę.Parking znajduje się na poziomie 0 pod budynkiem oraz na zewnątrz - do każdego mieszkania należy wykupić jedno miejsce parkingowe pod budynkiem, a w razie potrzeby można opcjonalnie dokupić dodatkowe miejsce pod budynkiem lub miejsce zewnętrzne.Każde z mieszkań będzie w stanie deweloperskim z własnym ogrzewaniem podłogowym (indywidualne kotły C.O.) - żadnych grzejników!Okna PCV - kolor antracyt.Mieszkania na parterze (nad poziomem 0 - parking) posiadają duże tarasy, natomiast mieszkania na piętrach balkony. W standardzie są balustrady balkonów / tarasów.Teren w pełni ogrodzony - dwie bramy wjazdowe, oraz bramka piesza. Ponadto na terenie przewidziano plac zabaw dla najmłodszych oraz deptak z ławkami dla nieco starszych.Niewątpliwą zaletą inwestycji jest jej unikalne położenie przy samym parku, który po niedawnej rewitalizacji odzyskał swój blask. Do centrum miasta 15 minut spacerem - idealna enklawa spokoju tak blisko miasta.Obecnie droga dojazdowa jest utwardzona, natomiast po zakończeniu inwestycji będzie wylana asfaltem.Jeśli masz dodatkowe pytania zapraszamy na naszą stronę www lub do kontaktu mailowego / telefonicznego.

Inwestycja Park Sikorskiego znajduje się w Świdnicy, ul. Kanonierska 23 (1.1 km od centrum Świdnicy), sprzedaż prowadzi ANS Nieruchomości Świdnica

Inwestycja Park Sikorskiego jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 84 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Park Sikorskiego pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 33 do 78 metrów kwadratowych w cenie od 5 350 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 84 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Stan deweloperski obejmuje montaż drzwi wejściowych, okien, wylewkę podłogową, przygotowanie ścian pod malowanie, wykonanie instalacji: wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej (wraz z gniazdkami), instalację grzewczą (OGRZEWANIE PODŁOGOWE W STANDARDZIE) – kotły gazowe kondensacyjne, wentylacyjną oraz gazową. Podłogi – posadzki cementowe; ściany – murowane z bloczków silikatowych, do wykończenia tynki gipsowe nakładane maszynowo; sufit – tynki cementowo wapienne gładkie, tynki gipsowe nakładane maszynowo; łazienka – tynki cementowo wapienne; stolarka okienna – okna PVC. Dach budynku płaski pokryty papą, natomiast ściany zewnętrzne z izolacją termiczną – styropianem.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Park Sikorskiego

Świdnica położona jest w południowej części województwa dolnośląskiego, w powiecie świdnickim. Leży na skraju Sudetów oraz Gór Wałbrzyskich. W mieście rozwinęło się wiele gałęzi przemysłu - motoryzacyjny, elektrotechniczny, maszynowy oraz spożywczy. Jeśli chodzi o architekturę i zabytki miasta, wartym punktem na mapie Świdnicy jest Kościół Pokoju, wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO w 2001 roku. Główną częścią miasta są Kraszowice, funkcjonuje również podział na osiedla m.in. Stare Miasto, Osiedle Kolonia, Osiedle Piastów, Osiedle Słowiańskie czy Osiedle Zawiszów. W mieście funkcjonuje 9 szkół średnich, 7 szkół podstawowych, 9 przedszkoli oraz 2 żłobki. Dla osób chcących pogłębiać swoją wiedzę dedykowane są 3 uczelnie, szkoła policealna służb społecznych oraz młodzieżowy dom kultury.

Komunikacja

Obszar miasta Świdnicy stanowi szeroki węzeł dróg wojewódzkich i krajowych. Znajdują się tutaj m.in. droga krajowa nr 35, droga wojewódzka nr 382, droga wojewódzka nr 379. Ponadto Świdnica położona jest w niewielkiej odległości od autostrady A4, potocznie zwanej “łącznikiem”.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Park Sikorskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Park Sikorskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Świdnica Strzegomska TESCO.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Park Sikorskiego znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Dolnośląski Zakład Doskonalenia Zawodowego Oddział I we Wrocławiu Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Świdnicy w odległości 20 m, Ośrodek Szkoleniowy Sudeckiego Centrum Biznesu w odległości 550 m, Liceum Ogólnokształcące TEB Edukacja dla Dorosłych w Świdnicy w odległości 570 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Park Sikorskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 330 m, Gabinet alergologiczno astmologiczny w odległości 430 m, Gabinet alergologiczno astmologiczny w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Park Sikorskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 340 m znajduje się Biedronka, w odległości 340 m znajduje się Tesco, w odległości 510 m znajduje się Multi Park.

Data publikacji: 30.06.2020

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie