Park Zawiszów

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezIgnerHome

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 78 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Park Zawiszów 3

  Nowe mieszkania na sprzedaż świdnicki, Świdnica, ul. Bolesława Krzywoustego (1.6 km od centrum Świdnicy)
  Park Zawiszów 3
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 33
  Powierzchnia: 37 - 92 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  IgnerHome
 • Vivant Home(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż świdnicki, Świdnica, ul. Hetmańska (0.7 km od centrum Świdnicy)
  Vivant Home
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 45
  Powierzchnia: 38 - 70 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  IgnerHome

Opis Inwestycji

Park Zawiszów

Ignerhome poleca nowe osiedle mieszkaniowe „Park Zawiszów” w najbardziej lubianej i pożądanej przez Świdniczan części miasta. Zaprojektowane z dbałością o najmniejszy detal, położone na wzniesieniu z relaksującym widokiem na panoramę masywu Ślęży, wyznacza nowy wymiar nowoczesnego osiedla wśród otaczającej zabudowy.Park Zawiszów to osiedle dla najbardziej wymagających, dla osób poszukujących poza zwykłymi czterema ścianami przestrzeni do życia i odpoczynku, przestrzeni do spędzania czasu z dziećmi, przyjaciółmi i sąsiadami.Zaprojektowany z pasją do tworzenia przestrzeni Park Zawiszów to zespół trzech budynków o niepowtarzalnej i nieprzeciętnej architekturze. Niebanalny styl to parkowy charakter zagospodarowania osiedla, spójny i harmonijny układ urbanistyczny, skwer zieleni, aleja spacerowa, niezliczone kompozycje roślinne, multi-funkcyjny plac zabaw dla dzieci, klimatyczne oświetlenie.Park Zawiszów to kameralne osiedle składające się z trzech budynków mieszkalnych. Pierwszy etap realizacji obejmuje budynek A wraz z aleją spacerową oraz placem zabaw dla dzieci. W ofercie znajdą Państwo pełen przekrój mieszkań, od niewielkich i bardzo funkcjonalnych 2-pokojowych po rodzinne i komfortowe 4- pokojowe. Każde mieszkanie będzie posiadać balkon, a mieszkania znajdujące się na parterze- tarasy oraz zagospodarowane i ogrodzone ogródki. Pod budynkiem znajdzie się garaż podziemny z miejscami postojowymi i boksami komórkowymi oraz komórkami lokatorskimi. Budynek będzie posiadał trzy klatki wyposażone w nowoczesne windy.Ideą projektu Park Zawiszów było stworzenie zielonej enklawy pośród istniejącej zabudowy, w której mieszkańcy znajdą chwile wytchnienia, nawiążą relacje z sąsiadami, spędzą czas z dziećmi. Znajdą Państwo wiele ławek sprzyjającym sąsiedzkim pogawędkom, urokliwe aleje spacerowe i zielony skwer, na którym będzie można urządzić rodzinny piknik. Multi-funkcyjny plac zabaw z piramidą linową, huśtawkami, mini-torem, trampoliną i bezpieczną piaskownicą dla maluszków zapewni wiele atrakcji dzieciom w każdym wieku.Budynek A - gotowe mieszkaniaBudynek B- termin realizacji IV kw. 2018

Inwestycja Park Zawiszów znajduje się w Świdnicy, ul. Bolesława Krzywoustego (1.6 km od centrum Świdnicy), została zrealizowana przez dewelopera IgnerHome.

Inwestycja Park Zawiszów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 146 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Park Zawiszów pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 73 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper IgnerHome przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (40 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (100 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 146 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (40 miejsc).
 • miejsca postojowe naziemne (100 miejsc).
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, boisko, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, videodomofon.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Park Zawiszów

Świdnica położona jest w południowej części województwa dolnośląskiego, w powiecie świdnickim. Leży na skraju Sudetów oraz Gór Wałbrzyskich. W mieście rozwinęło się wiele gałęzi przemysłu - motoryzacyjny, elektrotechniczny, maszynowy oraz spożywczy. Jeśli chodzi o architekturę i zabytki miasta, wartym punktem na mapie Świdnicy jest Kościół Pokoju, wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO w 2001 roku. Główną częścią miasta są Kraszowice, funkcjonuje również podział na osiedla m.in. Stare Miasto, Osiedle Kolonia, Osiedle Piastów, Osiedle Słowiańskie czy Osiedle Zawiszów. W mieście funkcjonuje 9 szkół średnich, 7 szkół podstawowych, 9 przedszkoli oraz 2 żłobki. Dla osób chcących pogłębiać swoją wiedzę dedykowane są 3 uczelnie, szkoła policealna służb społecznych oraz młodzieżowy dom kultury.

Komunikacja

Obszar miasta Świdnicy stanowi szeroki węzeł dróg wojewódzkich i krajowych. Znajdują się tutaj m.in. droga krajowa nr 35, droga wojewódzka nr 382, droga wojewódzka nr 379. Ponadto Świdnica położona jest w niewielkiej odległości od autostrady A4, potocznie zwanej “łącznikiem”.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Park Zawiszów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Park Zawiszów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Świdnica Stęczyńskiego.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Park Zawiszów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne MED-AZ w odległości 390 m, NZOZ Centrum Medyczne MED-AZ w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Park Zawiszów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się KDM TARNÓW , w odległości 240 m znajduje się Piekarnia, w odległości 250 m znajduje się KDM Tarnów.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Park Zawiszów w odległości 70 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 16.05.2016

Data aktualizacji: 03.04.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie