Osiedle Sosnowa

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Sosnowa, oferowane bezpośrednio przez

P.B.O. Trojan Sp. z o.o.

Rybnik, ul. Sosnowa 20

Osiedle SosnowaOsiedle Sosnowa

4 zdjęcia

Osiedle Sosnowa
Osiedle Sosnowa
Osiedle Sosnowa
Osiedle Sosnowa
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

61 - 78/m2

Przedział pokoi

3 - 4

Kondygnacje

4

Budynki

3

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Rybnik Paruszowiec - 1079 m

Przystanek Autobusowy - 308 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

2 placówki edukacyjne, 4 kawiarnie i restauracje, 6 sklepów, 5 obiektów sportowych, 5 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 72 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

kotły gazowe

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada: nieobowiązkowy zakup

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne : nieobowiązkowy zakup

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 24 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 61 do 78 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

zaliczka - umowa rezerwacyjna, następnie całość - umowa sprzedaży

Warunki rezerwacji:

umowa rezerwacyjna i wpłacenie zaliczki

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy i gwarancję bankową

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Kameralne Osiedle „Sosnowa” przy ul. Sosnowej 20 w Rybniku – Nowe mieszkania Rybnik

Nasza nowa inwestycja to mini osiedle przy ul. Sosnowej 20 w Rybniku. W pierwszej fazie inwestycji powstały trzy czterokondygnacyjne budynki.

Ten kameralny kompleks o nowoczesnej, atrakcyjnej i przede wszystkim funkcjonalnej architekturze, został oddany do użytku.

W każdym z budynków znajdą się 24 dwu i trzypokojowe mieszkania o powierzchni od 34 m² do 78 m². W tej Rybnickiej inwestycji wszystkie mieszkania mają balkony lub loggie, a te parterowe całkiem spore ogródki (do 80m2), zaś w podziemnej kondygnacji budynku znajdują się stanowiska garażowe i komórki lokatorskie.

- 24 nowe mieszkania w każdym z budynków

- Powierzchnia mieszkań od 34 m² do 78 m²

- Mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe

- Mieszkania (oprócz parterowych) posiadają balkony lub loggie

- Mieszkania parterowe posiadają duże ogródki (do 80 m²)

Teren zewnętrzny osiedla osiedla jest zagospodarowany roślinami płożącymi oraz drzewami.

Wygoda i Komfort

Architekci nie silili się na oryginalność, skupili się za to na detalach, ale największą wagę przywiązali do funkcjonalności zaproponowanych rozwiązań oraz możliwości ich adaptacji do indywidualnych potrzeb. Wszystkie mieszkania w Rybnickiej inwestycji są wyjątkowo jasne z dużym przeszkleniem, co powoduje, że do mieszkania wpada dużo światła.

Zupełnie proste bryły budynków ożywione zostały niebanalnym układem balkonów i loggii oraz wykorzystanymi kolorami i materiałami. Jasne bryły budynków z grafitowym parterem, poprzetykane gdzieniegdzie doskonale imitującą drewno płytą hpl, która pojawia się na elewacji w formie okładziny oraz grafitowymi pasami, dzięki tym subtelnym zabiegom zyskały grację i styl.

Inwestycja Osiedle Sosnowa znajduje się w Rybniku, ul. Sosnowa 20 (9.9 km od Jastrzębia-Zdroju), została zrealizowana przez P.B.O. Trojan Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Sosnowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku.

Cały projekt składa się z 72 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Sosnowa w sprzedaży są 24 nowe mieszkania o powierzchni od 61 do 78 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców P.B.O. Trojan Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie nieobowiązkowy zakup.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Sosnowa znajduje się w północno wschodniej części miasta Rybnika, w dzielnicy Paruszowiec – Piaski, a konkretniej w dzielnicy Zastaw. Takie położenie osiedla w tej części Rybnika skutkuje poszukiwaną bliskością terenów zielonych – las jest właściwie w sąsiedztwie – to Park Krajobrazowy „Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich”.

Istotnym atutem mieszkania w Rybniku na osiedlu Sosnowa jest także dobry dojazd nie tylko do centrum Rybnika (3km), ale Żor (12km), Wodzisławia Śląskiego (15km), Raciborza (30km), Gliwic (30km), czy Katowic (50km). Bardzo szybko dotrzemy również do autostrady A1 (8km) oraz do stacji PKP (1,2km).

Kolejnym ważnym aspektem mieszkań w Rybniku jest bliskość wielu sklepów i marketów: Lidl (3km), Biedronka (2,5km), Centrum Handlowe Plaza (3,5km), Obi (3,5km), Makro (3,5km)

W okolicy znajduje się również przedszkole (1,6km), szkoła podstawowa (1,8km), a nawet liceum (2,8km)

Umiejscowienie osiedla zadowoli również wszystkich tych ,którzy korzystają ze strefy kulturalnej lub sportowej. W pobliżu znajdziemy między innymi : Siłownie (3km), tor rolkarski (1,5km) korty tenisowe (5,5km), basen (2,5km), pole golfowe (3km), tężnia solankowa (1km) oraz wiele innych równie ciekawych miejsc.

Rybnik to miasto ulokowane w południowej Polsce, w zachodniej części województwa śląskiego, i podzielone na 27 dzielnic. Miasto posiada bardzo ugruntowaną pozycję pod względem lidera gospodarczego w regionie. Na przestrzeni lat z górniczego ośrodka przemysłowego Rybnik przekształcił się w centrum ekonomiczne, edukacyjne i kulturalne. Wizerunek miasta postrzegany jest na świecie jako wzorcowy model, a atrakcyjne tereny coraz częściej wybierane są przez inwestorów. Bardzo dobrze rozwinięty układ komunikacyjny i duża ilość powierzchni inwestycyjnych pozwala na lokowanie kapitału właśnie w Rybniku. Dzięki położeniu miasta wśród lasów i wód, mieszkańcy mają możliwość wypoczynku na łonie natury. Liczne szlaki piesze i rowerowe umożliwiają aktywny wypoczynek. Przez Rybnik przebiega również jedna z najdłuższych sieci ścieżek rowerowych w Polsce, licząca ponad 100 km tras. W północno-zachodniej części Rybnika z kolei, rozciąga się 7 kilometrowy Zalew Rybnicki, który jest idealnym miejscem na weekendowy wypoczynek. Wzdłuż zbiornika rozpościerają się bulwary spacerowe, ławki i miejsca piknikowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Sosnowa?

Dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa zapewnia szybki dojazd z centrum Rybnika praktycznie w każdy zakątek miasta. Drogi krajowe i wojewódzkie umożliwiają podróż m.in. do Gdańska (Autostrada A1), Gliwic (DK 78), Bytomia (DW 925) czy Raciborza (DW 935). Bezpośrednie połączenia PKS gwarantują podróż do prawie wszystkich regionów Polski. W Rybniku ważną rolę odgrywa transport kolejowy. Ruch pasażerski i towarowy odbywa się na trasach prowadzących do Katowic, Wrocławia, Warszawy, Kołobrzegu, Świnoujścia czy Gdyni. Komunikacja miejska w Rybniku obsługiwana jest przez Zarząd Transportu Drogowego. Kilkadziesiąt linii autobusowych (w tym kilka nocnych) Zarządu Transportu Zbiorowego umożliwiają podróż w obrębie całego miasta. Elektroniczny bilet daje możliwość przejazdu liniami bez konieczności każdorazowego zakupu biletu.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Sosnowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1079 metrów od inwestycji Osiedle Sosnowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rybnik Paruszowiec.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Sosnowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Sosnowa znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole numer 3 w odległości 760 m, szkoła w odległości 823 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Sosnowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Dambiec & Sobocik, w odległości 406 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 920 m znajduje się Odido.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Sosnowa w odległości 705 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 725 m znajduje się boisko / kort, w odległości 829 m znajduje się centrum sportowe.

Data publikacji: 23.10.2020
Data aktualizacji: 10.04.2024
P.B.O. Trojan Sp. z o.o. logo

P.B.O. Trojan Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

Gdańska 14, 48-100 Zabrze

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 07:00 - 15:00
 • Wtorek: 07:00 - 15:00
 • Środa: 07:00 - 15:00
 • Czwartek: 07:00 - 15:00
 • Piątek: 07:00 - 15:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: