Harmonia Park

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezHarmonia Deweloper

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

Harmonia Park - to nowoczesne osiedle mieszkań bezczynszowych, położone w dzielnicy Wielbark przy ul. Ordonówny w Malborku, w bliskim sąsiedztwie Szkoły Podstawowej nr 3. W każdym z sześciu projektowanych budynków znajdują się dwa komfortowe i funkcjonalne trzypokojowe mieszkania o powierzchni 52 m2 (parter) oraz 57 m2 (piętro). Mieszkania na parterze posiadają wyjście na taras i możliwość korzystania z przyległego ogrodu. Mieszkania na piętrze posiadają dwa duże balkony oraz dostęp do poddasza. Dodatkowo do każdego mieszkania przynależy część działki wraz z miejscem parkingowym.Mieszkania wyposażone są w instalację wodnokanalizacyjną, elektryczną, telewizyjną i światłowodową. Każde z mieszkań ogrzewane jest nowoczesnym dwufunkcyjnym kotłem gazowym, współpracującym z niskotemperaturowym ogrzewaniem podłogowym standardowo rozprowadzonym we wszystkich pomieszczeniach. W mieszkaniach zaprojektowano energooszczędną stolarkę okienną oraz energooszczędne i antywłamaniowe drzwi zewnętrzne. Elewacja wykończona w jasnych kolorach z elementami drewna i szkła. Dachówka i stolarka okienno-drzwiowa w kolorze antracytowym. Tereny zielone są urządzone, miejsca parkingowe i ciągi komunikacyjne wyłożone kostką brukową. Nowoczesny a zarazem kameralny charakter osiedla Harmonia Park sprawia, iż komfortowo poczują się tu zarówno ludzie młodzi i aktywni jak i osoby szukające na co dzień ciszy i spokoju.

Inwestycja Harmonia Park znajduje się w Malborku, ul. Ordonówny (15.2 km od Tczewa), została zrealizowana przez dewelopera Harmonia Deweloper.

Inwestycja Harmonia Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Aktualnie w inwestycji Harmonia Park pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 52 do 57 metrów kwadratowych w cenie od 4 122 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Harmonia Deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 262 do 273 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.

Lokalizacja inwestycji Harmonia Park

Malbork to miasto położone w północnej Polsce, w województwie pomorskim. Zlokalizowany jest nad Nogatem. Jest siedzibą powiatu malborskiego. Malbork przede wszystkim budzi zainteresowanie głównie dzięki potężnej twierdzy krzyżackiej.W pobliżu znajduje się wiele innych zabytków m.in. Brama Garncarska oraz Brama Mariacka nazywana Sztumską. Jeśli chodzi o większe atrakcje, to na terenie miasta znajduje się park linowy “Jumpy Park”, organizowane są też rejsy statkiem. W pobliżu znajduje się również kąpielisko miejskie. W Malborku odbywają się także cyklicznie liczne wydarzenia oraz imprezy plenerowe.

Komunikacja

Malbork ma bardzo dobre połączenie z Gorzowem Wielkopolskim, Elblągiem (droga krajowa nr 22), Grudziądzem i Nowym Dworem Gd. (droga krajowa nr 55). Na terenie Malborka funkcjonuje komunikacja miejska. Ponadto niedaleko miasta znajduje się lotnisko wojskowe Malbork-Krasnołęka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Harmonia Park znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 3 im.2 Pułku Nocnych Bombowców "KRaków w Malborku w odległości 290 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Harmonia Park w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.04.2019

Data aktualizacji: 08.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie