Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Jagiellońska Park

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Jagiellońska, oferowane bezpośrednio przez

Przedsiębiorstwo Budowlano - Remontowe "Przyszłość"

Malbork, ul. Jagiellońska

Ceny od: 6 700 zł/m2
Jagiellońska ParkJagiellońska Park

3 zdjęcia

Jagiellońska Park
Jagiellońska Park
Jagiellońska Park
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

42 - 61/m2

Przedział pokoi

2 - 3

Kondygnacje

4

Budynki

5

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Malbork - 1559 m

Przystanek Autobusowy - 116 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

19 placówek medycznych, 20 placówek edukacyjnych, 4 kawiarnie i restauracje, 13 sklepów, 14 obiektów sportowych, 3 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne : garaże w kondygnacji piwnicznej

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 32 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 42 do 61 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 371 323 do 393 759 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 700 do 7 184 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle „Jagiellońska Park” to inwestycja, która spełni Państwa oczekiwania. W/w osiedle składać się będzie z 5 budynków wyróżniających się prostą i nowoczesną architekturą, które ponadto charakteryzować będzie przemyślana funkcjonalność każdego z pomieszczeń, zapewniająca komfort i wygodę mieszkania. Będzie to osiedle przyjazne dla aktywnych dorosłych - dla których powstanie siłownia terenowa, ale też dla najmłodszych, którzy będą mogli korzystać z wewnętrznego placu zabaw. Obecnie realizowany będzie czwarty z pięciu planowanych budynków.

W budynku „E” - nowoczesnym i komfortowym 3-piętrowym i 2-klatkowym obiekcie z windami zaplanowano 32 starannie przemyślane lokale mieszkalne o następujących metrażach: 39,06 m2 - 43,98 m2 jako 2-pokojowe, 56,61 m2 - 72,55 m2 jako 3-pokojowe oraz 62,91m2 – 71,03m2 jako 4-pokojowe. Wszystkie lokale mieszkalne zaprojektowane zostały z przestronnymi balkonami. W kondygnacji piwnicznej zaplanowano 12 garaży o powierzchni od 17,90 m2 do 28,26 m2. Planowany termin zakończenia inwestycji budynek „E” – III kwartał 2022 r.

W budynku „D” - nowoczesnym i komfortowym 3-piętrowym i 2-klatkowym obiekcie z windami zaplanowano 36 starannie przemyślanych lokali mieszkalnych o następujących metrażach: 41,00 m2 - 51,61 m2 jako 2-pokojowe, 50,23 m2 - 65,87 m2 jako 3-pokojowe. Wszystkie lokale mieszkalne zaprojektowane zostały z przestronnymi balkonami. W kondygnacji piwnicznej zaplanowano 14 garaży o powierzchni od 18,49 m2 do 23,96 m2. Planowany termin zakończenia inwestycji budynek „D” – IV kwartał 2022 r. Planowany termin zakończenia inwestycji budynek „A” – IV kwartał 2023 r.

W budynku „A” - nowoczesnym i komfortowym 3-piętrowym i 3-klatkowym obiekcie z windami i ogródkami na parterze zaplanowano 44 starannie przemyślane lokale mieszkalne o następujących metrażach: 30,01m²-30,42m² jako 1-pokojowe, 30,06 m2 - 45,52 m2 jako 2-pokojowe, 55,94 m2 - 60,85 m2 jako 3-pokojowe. Wszystkie lokale mieszkalne zaprojektowane zostały z przestronnymi balkonami. W kondygnacji piwnicznej zaplanowano 8 garaży o powierzchni ok. 18m2.

Budynek powstanie przy wykorzystaniu nowoczesnych, energooszczędnych technologii, a także naturalnych materiałów wykończeniowych, co w zdecydowany sposób wpłynie na komfort i ekonomikę użytkowania mieszkań. Wykończenie w tzw. „standardzie deweloperskim”. Ogrzewanie miejskie z sieci ECO Malbork Sp. z o.o.. Mieszkania będą stanowić własność hipoteczną, a przyszły zarząd będzie się organizował w formie wspólnoty mieszkaniowej.

Dlaczego Jagiellońska Park?

· atrakcyjna lokalizacja w najszybciej rozwijającej się dzielnicy Malborka

· nowoczesna i elegancka forma architektoniczna

· duży wybór mieszkań o różnych metrażach

· funkcjonalne rozkłady mieszkań przy zachowaniu optymalnego metrażu

· przestronne i słoneczne balkony stanowiące dodatkową przestrzeń do relaksu

· siłownia terenowa oraz wewnętrzny plac zabaw

· piwnice w cenie mieszkania

· inwestycja chroniona otwartym rachunkiem powierniczym

Inwestycja Jagiellońska Park znajduje się w Malborku, ul. Jagiellońska (14.8 km od Tczewa), została zrealizowana przez Przedsiębiorstwo Budowlano - Remontowe "Przyszłość".

Inwestycja Jagiellońska Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Aktualnie w inwestycji Jagiellońska Park w sprzedaży są 32 nowe mieszkania o powierzchni od 42 do 61 metrów kwadratowych , w cenie od 6 700 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Przedsiębiorstwo Budowlano - Remontowe "Przyszłość" przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Malbork to miasto położone w północnej Polsce w województwie pomorskim. Zlokalizowany jest nad Nogatem. Jest siedzibą powiatu malborskiego. Malbork przede wszystkim budzi zainteresowanie głównie dzięki potężnej twierdzy krzyżackiej. W pobliżu znajduje się wiele innych zabytków m.in. Brama Garncarska oraz Brama Mariacka nazywana Sztumską. Jeśli chodzi o większe atrakcje, to na terenie miasta znajduje się park linowy Jumpy Park, organizowane są też rejsy statkiem. W pobliżu znajduje się również kąpielisko miejskie. W Malborku odbywają się także cyklicznie liczne wydarzenia oraz imprezy plenerowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Jagiellońska Park?

Malbork ma bardzo dobre połączenie z Gorzowem Wielkopolskim, Elblągiem (droga krajowa nr 22), Grudziądzem i Nowym Dworem Gdańskim (droga krajowa nr 55). Na terenie Malborka funkcjonuje komunikacja miejska. Ponadto niedaleko miasta znajduje się lotnisko wojskowe Malbork-Krasnołęka.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jagiellońska Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1559 metrów od inwestycji Jagiellońska Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Malbork.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Jagiellońska Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jagiellońska Park znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 59 m, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w odległości 70 m, Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w odległości 385 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Jagiellońska Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Powiatowe Centrum Zdrowia - Poradnie Specjalistyczne w odległości 575 m, Powiatowe Centrum Zdrowia w odległości 584 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 585 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Jagiellońska Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 235 m znajduje się Żabka, w odległości 431 m znajduje się Siedemnastka, w odległości 468 m znajduje się KAMAJ.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jagiellońska Park w odległości 297 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 643 m znajduje się Atlantis Fitnessclub, w odległości 661 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 28.04.2022
Data aktualizacji: 13.10.2023
Przedsiębiorstwo Budowlano - Remontowe "Przyszłość" logo

Przedsiębiorstwo Budowlano - Remontowe "Przyszłość"

Adres biura sprzedaży:

ul. Prusa 1 82-200 Malbork

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023