Korona Legionowa

3 zdjęcia

Korona Legionowa
Korona Legionowa
Korona Legionowa

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Korona Legionowa dostępnych jest 70 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (70)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • instalacja fotowoltaiczna

Przyroda w okolicy

 • 4 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 79 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, balkon, taras, loggia.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (119 miejsc): w hali garażowej.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 70 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 39 do 102 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 10 324 do 11 528 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Korona Legionowa logo

KORONA LEGIONOWA to nowy projekt na mapie Legionowa - kameralny budynek z mieszkaniami klasy premium, zaprojektowany dla wymagających Klientów. Stonowana, lecz niebanalna kolorystyka elewacji w połączeniu z wyszukanymi, gustownymi detalami oraz wysoką jakością wykończenia to tylko część elementów wyróżniających KORONĘ LEGIONOWA. Przenieśliśmy wysokie standardy z naszych warszawskich inwestycji i osadziliśmy je w centrum dynamicznie rozwijającego się miasta. Z zewnątrz wzrok przyciąga pełna elegancji bryła budynku, a elewacja oraz wewnętrzne części wspólne zaskoczą dbałością o szczegóły. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nabywcy naszych mieszkań poczuli się wyjątkowo jako mieszkańcy najlepszej inwestycji mieszkaniowej w Legionowie.

KORONA LEGIONOWA to nietuzinkowy projekt w skali miasta. Inwestycja usytuowana zostanie wśród obecnego na działce starodrzewu. Dzięki temu budynek zyska naturalną ozdobę i zarazem osłonę od strony przyległych ulic. Prosta i nowoczesna bryła KORONY LEGIONOWA jest idealnie wkomponowana w otoczenie. Już od samego wejścia będzie można poczuć powiew elegancji i luksusu dzięki ciepłym, piaskowym barwom i dyskretnym ozdobom w kolorze miedzi. Portale wkomponowane w drzwi wejściowe mieszkań, indywidualny projekt panelu wejściowego z dzwonkiem i numerem mieszkania, czy w końcu jednakowe wycieraczki w całym budynku – to detale, których można nie zauważyć osobno, ale razem dają wrażenie spójności i ładu. Znakiem rozpoznawczym Kompanii Domowej są niespotykane balustrady balkonów.

KORONA LEGIONOWA to kameralna inwestycja. Tylko 79 mieszkań 2-, 3-, 4-, i 5-pokojowych. Zróżnicowane metraże docenią zarówno single, pary, jak i rodziny z dziećmi. Do wyboru są mieszkania od 38 do 101 m2 – każde niezwykle przytulne, komfortowe i pełne światła. Lokale posiadają duże przestronne loggie, balkony, tarasy lub, w przypadku mieszkań na parterze, dostęp do ogrodu. Rozległy, dwu-kondygnacyjny parking podziemny zmieści 119 samochodów.

Projektując KORONĘ LEGIONOWA zadbaliśmy o Twój komfort, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie. Wśród starodrzewu zaprojektowano „mini park” - strefę rekreacyjną, byś mógł zrelaksować się wśród zieleni. Abyś czuł się bezpiecznie dostępu do budynku będzie chronił dwustopniowy system kontroli. Automatycznie rozsuwane drzwi umożliwią bezdotykowe wejście do budynku a nowoczesny system oczyszczania powietrza to ochrona Twojego zdrowia przed szkodliwymi bakteriami, wirusami i grzybami. Oprócz „zielonego dachu” wyposażonego w panele fotowoltaiczne budynek będzie korzystał z oświetlenia LED w częściach wspólnych. Przy doborze materiałów wykończeniowych, m.in. farb, kierowano się nie tylko ich trwałością, ale też bezpieczeństwem dla zdrowia. Każde mieszkanie będzie wstępnie przygotowane do wykonania instalacji inteligentnego systemu sterowania mieszkaniem.

Inwestycja Korona Legionowa znajduje się w Legionowie, ul. Wyspiańskiego (3.2 km od Warszawy), jest realizowana przez Kompania Domowa Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie planowania z planowanym na 1 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 79 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Korona Legionowa w sprzedaży jest 70 nowych mieszkań o powierzchni od 39 do 102 metrów kwadratowych, w cenie od 10 324 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 39 do 63 m2 (45 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 61 do 68 m2 (16 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 68 do 102 m2 (5 mieszkań)
 • 5-pokojowe o powierzchni 82 m2 (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Kompania Domowa Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (119 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest przy zacisznej ul. Wyspiańskiego w centralnej części miasta. W odległości krótkiego spaceru jest wszystko, czego potrzebujesz – sklepy, szkoły, przedszkola, punkty usługowe oraz urzędy. 200 metrów od inwestycji znajduje się kilka przystanków autobusowych, z których możesz dojechać do ważnych miejsc w Legionowie oraz dojechać do Warszawy. Stolica jest blisko także dzięki połączeniu kolejowemu. Z dworca kolejowego odjeżdżają pociągi dalekobieżne oraz podmiejskie – SKM i KM. Kochający zieleń, spacery i aktywność na świeżym powietrzu docenią bliskość Parku Miejskiego NSZZ Solidarność oraz Rezerwatu Przyrody Bukowiec Jabłonowski z powracającą do dawnej roli leśniczówką. Wielbicieli żeglowania i innych sportów wodnych zadowoli fakt, że zaledwie 9 km dzieli inwestycję KORONA LEGIONOWA od Zalewu Zegrzyńskiego. Ten popularny wśród warszawiaków akwen wodny zachęca do uprawiania wszelkich sportów wodnych, jak i zwyczajnego plażowania. To także znakomity cel letnich wycieczek rowerowych.

Komunikacja

Miasto znajduje się w odległości zaledwie 23 kilometrów od centrum Warszawy. Legionowo posiada dwie stacje kolejowe na których zatrzymują się pociągi prowadzące do Gdynii, Krakowa, Olsztyna, a nawet Sierpca czy Zakopanego. Sprawne połączenie ze stolicą zapewnia droga krajowa nr 61. Komunikacje z Warszawą zapewniają także autobusy ZTM - do miasta dojeżdża kilka stałych linii autobusowych. Ponadto, w mieście funkcjonują także prywatni przewoźnicy autobusowi.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Korona Legionowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Korona Legionowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Korona Legionowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sielankowa 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Korona Legionowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Korona Legionowa znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Konwaliowy Domek w odległości 140 m, Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Legionowie w odległości 240 m, Liceum Ogólnokszałcące dla Dorosłych "ŻAK" w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Korona Legionowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Biedronka, w odległości 280 m znajduje się Gondola Legionowo, w odległości 350 m znajduje się Mila.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Korona Legionowa w odległości 150 m znajduje się Renovatio, w odległości 210 m znajduje się Sandow Gym, w odległości 210 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 06.09.2022
Data aktualizacji: 27.10.2022

Inwestycje w pobliżu w Legionowie

Oferty w Legionowie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: