Zielone Osiedle - etap I

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezOsiedle Zielone Kępno

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

Zielone Osiedle to nowa inwestycja w Kępnie szyta na miarę najbardziej wymagających klientów. Oferujemy kameralne osiedle zamknięte, dające poczucie przytulności i bezpieczeństwa. Nowoczesna architektura i szerokie spektrum metraży mieszkań umożliwi znalezienie lokalu mieszczącego się w budżecie nabywcy, jak również idealnie odpowiadającego na jego indywidualne potrzeby. Budynki mieszkalne zaplanowano jako kompleks z miejscami parkingowymi oraz komórkami lokatorskimi.Docelowo powstaną aż 164 mieszkania w 4 blokach. Pierwszy etap budowy obejmuje 72 mieszkania w metrażach od 30 do 54 m2 w wygodnym i przemyślanym rozkładzie z dodatkową powierzchnią w postaci balkonu. Dzięki temu każdy – rodzina, młode małżeństwo, singiel – znajdzie wymarzone, idealnie dopasowane do swoich potrzeb mieszkanie. Zielone Osiedle w Kępnie znajduje się w doskonałej lokalizacji, w spokojnej i cichej okolicy niedaleko centrum miasta.Dobre inwestycje mieszkaniowe to połączenie trzech elementów: przemyślanego projektu, wysokiej jakości materiałów budowlanych oraz doświadczonej ekipy wykonawczej. Zielone Osiedle zachwyca właśnie dlatego, że dołożyliśmy wszelkich starań, aby w inwestycji idealnie dopasować wszystkie te aspekty. Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone materiały najwyższej jakości, które gwarantują komfort mieszkania na długie lata.Budynki Zielonego Osiedla zostały zabezpieczone przed ewentualnymi podtopieniami poprzez wyniesienie całego terenu powyżej poziomu wód gruntowych i opadowych. Dodatkowym zabezpieczeniem jest wykonanie fundamentów i garaży z betonu wodoszczelnego W8 oraz hydroizolacja tych części budynków, które narażone są na bezpośrednie działanie wilgoci i wody. Zastosowana technologia znacząco podniesie jakość realizowanych obiektów.1. System dostępu z wideodomofonem zamontowanym przy furtce, wejściu na klatkę oraz w każdym mieszkaniu, pozwala na pełną kontrolę bezpieczeństwa.2. Dla najmłodszych mieszkańców czeka wydzielony plac zabaw otoczony zielenią, oddalony od miejsc parkingowych, widoczny z okien budynków3. Stacja ładowania samochodów elektrycznych dostępna tylko dla mieszkańców4. Wzorowa akustyka wszystkich mieszkań5. Zewnętrzne parapety wykonane z granitu o grubości 2cm6. Na każdym balkonie położone kompozytowe deski balkonowe imitujące drewno7. W każdym oknie zamontowane zewnętrzne rolety elektryczne8. Jednopoziomowe parkingi naziemne – wydzielone garaże w budynku A oraz garaże wielostanowiskowe z komórkami lokatorskimi w budynku C9. W każdym bloku winda renomowanej marki KONE z dostępem z poziomu garażu10. Niezawodne bramy garażowe firmy HORMANNDostępne komórki lokatorskie w bloku C.

Inwestycja Zielone Osiedle - etap I znajduje się w Kępnie, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego (59.3 km od Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Osiedle Zielone Kępno.

Inwestycja Zielone Osiedle - etap I jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 72 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Zielone Osiedle - etap I pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 31 do 54 metrów kwadratowych w cenie od 6 804 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Osiedle Zielone Kępno przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie tylko w bloku C..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 72 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Konstrukcja budynku
- fundamenty żelbetowe, - ściany żelbetowe, silikatowe
Elewacja
- ściany elewacyjne: tynk dekoracyjny zewnętrzny, na bazie żywicy silikonowo-silikatowej z dodatkiem wyselekcjonowanego kruszywa - wykończenie ścian elewacyjnych: elewacje w tynku cienkowarstwowym w kolorze czarnym barwiona w masie
Stolarka okienna
- okna w technologii PCV, szklenie 3 warstwowe, dźwiękoszczelne, odporne na obciążenie wiatrem, wodoszczelne, wyposażone dodatkowo w nawietrzniki higroskopijne, - rolety zewnętrzne elektryczne, - parapety zewnętrzne granitowe o grubości 2 cm
Drzwi zewnętrzne
drzwi wejściowe do mieszkania: stalowe, izolowane termicznie i akustycznie z ościeżnicą, antywłamaniowe
Balkony
- posadzka: deski kompozytowe imitujące drewno - balustrady i przegrody: barierki stalowe ocynkowane ogniowo, pomalowane proszkowo
Posadzka
w lokalach mieszkalnych: jastrych cementowy pod położenie paneli podłogowych, wykładzin, kafli lub mozaiki parkietowej
Ściany
- ściany wewnętrzne międzylokalowe i działowe: żelbetowe lub silikatowe - wykończenie ścian wewnętrznych: w garażach i pomieszczeniach technicznych tynki cementowo-wapienne kategorii 4 (tynk trójwarstwowy zatarty na gładko)
Sufity
tynk cementowo-wapienny kategorii 4
Parapety zewnętrzne
granitowe o grubości 2 cm
Instalacje
- instalacja CO: kompletna: grzejniki panelowe, żeberkowe, w łazienkach drabinkowe, dopasowane do charakteru wnętrz, wszystkie grzejniki z zaworami termoregulacyjnymi - instalacja wodno-kanalizacyjna: kuchnia i pomieszczenia sanitarne: podejścia do urządzeń zgodnie z projektem, przyłącza wody zimnej i odpływ do kanalizacji dla pralki (w łazience), przyłącze wody zimnej dla zmywarki w kuchni - instalacja elektryczna: kompletna wraz z osprzętem (bez opraw oświetleniowych), trójfazowe zasilanie kuchenki elektrycznej, kompletna instalacja dzwonkowa - instalacja telewizyjna: w każdym mieszkaniu dostępny sygnał TV naziemnej analogowej i cyfrowej oraz TVSAT, naziemnej cyfrowej DVB-T, WLAN oraz światłowód; w mieszkaniu gniazdo RTV/SAT z sygnałem Radio i TV, TV SAT przygotowane do podłączenia indywidualnego odbiornika/dekodera dla telewizji satelitarnej (tuner/dekoder telewizji satelitarnej nie wchodzi w skład instalacji); w pokoju dziennym podwójne gniazdo TVSAT umożliwiające podłączenie urządzenia "boxrecorder" HDTV (niezależne nagrywanie); możliwe podłączenie dekoderów satelitarnych platform cyfrowych dostępnych w Polsce (np. Cyfrowy Polsat); możliwość TV operatora sieci światłowodowej - instalacja teleinformatyczna, telefon i Internet: do każdego mieszkania doprowadzone są 2 kable Cat 5e umożliwiające podłączenie do mieszkania, w zależności od potrzeb Kupującego, telefonu lub Internetu (o prędkości do 1 Gbps)
Ogrzewanie
centralna kotłownia na gaz
Wentylacja
system wentylacji mechaniczno-wywiewnej powietrza poprzez wyciągowe kratki higrosterowane umieszczone w kuchni i łazience; dopływ powietrza do pomieszczeń (pokoje, kuchnia) realizowany poprzez higrosterowane nawiewniki zamontowane w oknach, osobny kanał w kuchni obsługuje okap kuchenny
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: tylko w bloku C..
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Zielone Osiedle - etap I

Kępno to miasto położone w województwie wielkopolskim na Wysoczyźnie Wieruszowskiej, leży nad rzeką Niesób. Jego powierzchnia wynosi 8 km2 i zamieszkuje ją ok. 14 tysięcy osób. Warto wspomnieć o tym, że miastem wojewódzkim dla tej okolicy jest odległy o 170 kilometrów Poznań, chociaż znacznie bliżej jest do Wrocławia, Opola, Łodzi, a nawet do Katowic. W samym centrum znajduje się piękny Rynek o wyjątkowej architekturze, a przy nim dziewiętnastowieczny klasycystyczny ratusz - wokół stoją kolorowe, ładne kamieniczki, które zdecydowanie nadają klimatu w okolicy. W pobliżu mieści się również Muzeum Ziemi Kępińskiej, które posiada zbiory archeologiczne prezentujące historię regionu, zbiory sztuki współczesnej (malarstwo) oraz dzieła Tadeusza Piotra Potworowskiego i pamiątki z nim związane (korespondencja, notatki, zdjęcia). Jedną z najciekawszych atrakcji w mieście jest zdecydowanie - Qarium Kępno, które stanowi świetne centrum rozrywki dla rodzin z dziećmi. Jeśli chodzi o placówki edukacyjne, funkcjonują tutaj liczne przedszkola, szkoły podstawowe i szkoły średnie.

Komunikacja

Przez Kępno przebiega droga ekspresowa S8. Znajduje się tutaj również droga krajowa nr 11, która łączy Kołobrzeg z Bytomiem. Występuje tutaj także transport kolejowy zapewniający połączenie między Poznaniem a Katowicami oraz na trasie Kępno-Namysłów.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zielone Osiedle - etap I jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Okulista w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielone Osiedle - etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się ''Sklep Eden", w odległości 430 m znajduje się Sklep spożywczy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielone Osiedle - etap I w odległości 460 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.10.2020

Data aktualizacji: 02.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie