Ogrody Soho

Mieszkania na sprzedaż ul. Podchorążych, oferowane bezpośrednio przez

SOHO Investments

Jarocin, ul. Podchorążych

Ceny od: 6 281 zł/m2
Ogrody Soho

1 zdjęcie

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

35 - 60/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

4

Budynki

6

Stand. wykończenia

Deweloperski

Przystanek Autobusowy - 280 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

5 sklepów, 3 placówki edukacyjne, 1 kawiarnia lub restauracja, 2 obiekty sportowe

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • 4 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 180 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, balkon

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 180 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 35 do 60 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

  • kształtują się w zakresie od 359 900 do 379 500 zł
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 281 do 6 472 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

W otoczeniu zieleni, w samym centrum Jarocina, już niebawem rozkwitnie nasza nowa inwestycja „Ogrody Soho”. Dogodna lokalizacja z jednej strony pozwala na szybki dojazd do centrum miasta, z drugiej natomiast zapewnia mieszkańcom spokój. Zaprojektowaliśmy dla Państwa sześć nowoczesnych budynków, w których znajdować się będzie 180 apartamentów o zróżnicowanych układach, do wyboru będą mieszkania o powierzchni od 35m do 60m każde z nich wyposażone w taras. Trzykondygnacyjne budynki posiadać będą windę oraz komórki lokatorskie. Całości dopełni wszechobecna zieleń i miejsce zabaw dla najmłodszych lokatorów .

Jak zwykle projekt oparty został o nowoczesne rozwiązania oraz najwyższej jakości materiały. Na elewacjach dominować będzie elegancka biel oraz grafit, a liczne przeszklenia zagwarantują optymalne nasłonecznienie oraz przestrzeń.

Inwestycja Ogrody Soho znajduje się w Jarocinie, ul. Podchorążych (0.7 km od centrum Jarocina), została zrealizowana przez SOHO Investments.

Inwestycja Ogrody Soho została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 180 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Soho w sprzedaży jest 180 nowych mieszkań o powierzchni od 35 do 60 metrów kwadratowych , w cenie od 6 281 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców SOHO Investments nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Jarocin to miasto położone w województwie wielkopolskim. Zajmuje 16,23 km2 powierzchni, którą zamieszkuje ok. 26 tysięcy osób. Występuje tutaj podział na 14 osiedli, a do najpopularniejszych należy Osiedle Bajkowa oraz Serafina. Miasto położone jest w otoczeniu licznych terenów zielonych m.in. parków oraz skwerów. Ponadto w pobliżu znajdują się jeziora oraz Plaża Gminna w Zaniemyślu. Jednym z głównych punktów na mapie Jarocina jest Rynek wraz z zabytkowym Ratuszem - stanowi on zarówno siedzibę władz miasta, jak i również na jego terenie usytuowane jest Muzeum Regionalne. W okolicy mieści się Pałac Radolińskich, który słynie z wyjątkowej architektury w stylu angielskiego neogotyku. Miasto zyskało na popularności za sprawą wielu wydarzeń kulturowych m.in. największego festiwalu rockowego w Europie Wschodniej, który co roku gromadzi wielu artystów z całej Polski. Dodatkowo cyklicznie organizowane są imprezy muzyczne takie, jak “Disco Stars Festiwal” i “Sounds of Freedom”. Jeśli chodzi o edukację, to funkcjonują tutaj liczne przedszkola, szkoły podstawowe i ponadgimnazjalne, a także Wielkopolska Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekologiczna oraz Centrum Kształcenia Dorosłych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ogrody Soho?

Przez Jarocin przebiega droga krajowa nr 11 na trasie Kołobrzeg-Bytom, droga krajowa nr 12, która prowadzi do wsi Dorohusk, a także droga krajowa nr 15, która zapewnia połączenie między Ostródą a Trzebnicą. Występuje tutaj również droga ekspresowa S11, która łączy wieś Wolica Pusta z Trzebnicą. Dodatkowo znajduje się tutaj droga wojewódzka nr 442, która przebiega przez Jarocin i Tuliszków. Jarocin jest jednym z największych węzłów kolejowych w Wielkopolsce. Krzyżują się tutaj linie nr 272 na trasie Poznań-Kluczbork, linia nr 281 oraz linia kolejowa nr 350, która prowadzi przez Jarocin, Gostyń aż do Leszna. Ponadto funkcjonuje tutaj również transport miejski z trzema liniami autobusowymi.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody Soho mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Ogrody Soho znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ogrody Soho znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Soho znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: ANGLISTA Szkoła Języków Obcych Niepubliczne Centrum Edukacyjne w odległości 210 m, Niepubliczne Przedszkole "Jaś i Małgosia" w Jarocinie w odległości 260 m, Niepubliczne Przedszkole "Promyczek" w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ogrody Soho składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Lidl, w odległości 240 m znajduje się Dino, w odległości 320 m znajduje się ALDI.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Soho w odległości 480 m znajduje się Boisko, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.08.2022
Data aktualizacji: 10.08.2023
SOHO Investments logo

SOHO Investments

Adres biura sprzedaży:

ul. Franciszka Basińskiego 1, 63-200 Jarocin
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: