Marina Iława

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Konstytucji 3 Maja, oferowane bezpośrednio przez Marina Iława Apartamenty

Iława, ul. Konstytucji 3 Maja 3

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Marina Iława

7 zdjęć

Marina Iława
Marina Iława
Marina Iława
Marina Iława

Opis Inwestycji

Marina Iława Apartamenty nad Jeziorem, to wyjątkowe miejsce dla wszystkich, którzy cenią sobie piękno i wygodę. Piękno otaczającego jeziora harmonijnie współgra z bardzo starannie zaprojektowaną i przemyślaną architekturą budynków, dopracowanym detalem architektonicznym oraz rozwiązaniami funkcjonalnymi części wspólnych. Starannie zagospodarowane wybrzeże osiedla na którym znajdują się ścieżki spacerowe, własna plaża, 7 pomostów z możliwością cumowania łodzi oraz plac zabaw dla dzieci.

Marina Iława Apartamenty nad Jeziorem to sześć starannie i nowocześnie zaprojektowanych budynków z apartamentami. Łącznie w projekcie wybudowanych zostało około 152 mieszkań. Do apartamentów można dokupić komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym, który zlokalizowany jest na poziomie gruntu – 4 metry nad poziomem lustra wody jeziora i rzeki. Cały obiekt jest monitorowany.

W obrębie zespołu zabudowy mieszkaniowej wyłączono ruch samochodów z wyjątkiem dojazdu dla samochodów specjalnych. Wjazd do garaży podziemnych jest możliwy wyłącznie drogami na zewnątrz zabudowy.

Architektura budynków nawiązuje do architektury budynków apartamentowych, dla podkreślenia unikalnej lokalizacji w strefie turystycznej nad jeziorem i rzeką. Mieszkania wyposażono w balkony i tarasy dla kameralnej rekreacji. Duże pionowe okna – zapewniają lepszy widok na otoczenie.

Inwestycja Marina Iława znajduje się w Iławie, ul. Konstytucji 3 Maja 3 (0.6 km od centrum Iławy), została zrealizowana przez Marina Iława Apartamenty.

Inwestycja Marina Iława została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 152 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Marina Iława nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Marina Iława Apartamenty przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 152 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, przystań dla łodzi, monitoring, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, rzeka, rezerwat przyrody

Lokalizacja inwestycji

Iława to miasto o powierzchni 21,88 km2, zamieszkałe przez 33 181 osób. Nazywane perłą turystyczną województwa warmińsko-mazurskiego. W centrum przeważa zabytkowa architektura, natomiast w innych rejonach nowoczesna lub blokowa. Różnorodność wynika z intensywnego rozwoju miasta. Większość terenów jest zabudowywana z dbałością o przyrodę. Miasto należy do Zielonych Płuc Polski. W Iławie lub jej okolicach znajdują się dwa parki krajobrazowe i aż 8 rezerwatów przyrody. Miasto słynie z najdłuższego jeziora w Polsce: Jeziorak z największą wyspą śródlądową w kraju, o nazwie Wielka Żuława. Główną arterią jest droga krajowa nr 16 oraz drogi wojewódzkie. Sprawnie funkcjonuje transport publiczny w formie kolei i autobusów. Rozbudowany jest transport śródlądowy ze względu na dużą ilość zbiorników wodnych. Gospodarka miasta opiera się w dużej mierze na turystyce. Wydzielono tutaj podstrefę Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikacja

Głównym szlakiem lądowym jest droga krajowa nr 16, a także dwie drogi wojewódzkie: nr 521 i nr 536. Sprawnie funkcjonuje tu kolej, autobusy miejskie, a także transport śródlądowy w postaci tramwajów wodnych, promów i żaglówek.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Marina Iława?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Marina Iława mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Marina Iława znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 3-go Maja.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Marina Iława znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Marina Iława znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PrzedszkoleNiepubliczne "Majka" z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 220 m, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w odległości 300 m, Szkolne Schronisko Młodzieżowe w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Marina Iława jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Prywatny Gabinet Pediatryczny Wojciech Dobrzeniecki w odległości 450 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Marina Iława w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Hala Sportowa.

Data publikacji: 21.12.2017
Data aktualizacji: 01.08.2019

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: