Marina Iława

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMarina Iława Apartamenty

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

Marina Iława Apartamenty nad Jeziorem, to wyjątkowe miejsce dla wszystkich, którzy cenią sobie piękno i wygodę. Piękno otaczającego jeziora harmonijnie współgra z bardzo starannie zaprojektowaną i przemyślaną architekturą budynków, dopracowanym detalem architektonicznym oraz rozwiązaniami funkcjonalnymi części wspólnych. Starannie zagospodarowane wybrzeże osiedla na którym znajdują się ścieżki spacerowe, własna plaża, 7 pomostów z możliwością cumowania łodzi oraz plac zabaw dla dzieci.Marina Iława Apartamenty nad Jeziorem to sześć starannie i nowocześnie zaprojektowanych budynków z apartamentami. Łącznie w projekcie wybudowanych zostało około 152 mieszkań. Do apartamentów można dokupić komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym, który zlokalizowany jest na poziomie gruntu – 4 metry nad poziomem lustra wody jeziora i rzeki. Cały obiekt jest monitorowany.W obrębie zespołu zabudowy mieszkaniowej wyłączono ruch samochodów z wyjątkiem dojazdu dla samochodów specjalnych. Wjazd do garaży podziemnych jest możliwy wyłącznie drogami na zewnątrz zabudowy.Architektura budynków nawiązuje do architektury budynków apartamentowych, dla podkreślenia unikalnej lokalizacji w strefie turystycznej nad jeziorem i rzeką. Mieszkania wyposażono w balkony i tarasy dla kameralnej rekreacji. Duże pionowe okna – zapewniają lepszy widok na otoczenie.

Inwestycja Marina Iława znajduje się w Iławie, ul. Konstytucji 3 Maja 3 (56.9 km od Olsztyna), została zrealizowana przez dewelopera Marina Iława Apartamenty.

Inwestycja Marina Iława została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 152 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Marina Iława pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 30 do 59 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Marina Iława Apartamenty przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 152 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, przystań dla łodzi, monitoring, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, rzeka, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Marina Iława

Iława to miasto o powierzchni 21,88 km2, zamieszkałe przez 33 181 osób. Nazywane perłą turystyczną województwa warmińsko-mazurskiego. W centrum przeważa zabytkowa architektura, natomiast w innych rejonach nowoczesna lub blokowa. Różnorodność wynika z intensywnego rozwoju miasta. Większość terenów jest zabudowywana z dbałością o przyrodę. Miasto należy do Zielonych Płuc Polski. W Iławie lub jej okolicach znajdują się dwa parki krajobrazowe i aż 8 rezerwatów przyrody. Miasto słynie z najdłuższego jeziora w Polsce: Jeziorak z największą wyspą śródlądową w kraju, o nazwie Wielka Żuława. Główną arterią jest droga krajowa nr 16 oraz drogi wojewódzkie. Sprawnie funkcjonuje transport publiczny w formie kolei i autobusów. Rozbudowany jest transport śródlądowy ze względu na dużą ilość zbiorników wodnych. Gospodarka miasta opiera się w dużej mierze na turystyce. Wydzielono tutaj podstrefę Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikacja

Głównym szlakiem lądowym jest droga krajowa nr 16, a także dwie drogi wojewódzkie: nr 521 i nr 536. Sprawnie funkcjonuje tu kolej, autobusy miejskie, a także transport śródlądowy w postaci tramwajów wodnych, promów i żaglówek.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Marina Iława mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Marina Iława znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 3-go Maja.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Marina Iława znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PrzedszkoleNiepubliczne "Majka" z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 220 m, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w odległości 300 m, Szkolne Schronisko Młodzieżowe w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Marina Iława jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Prywatny Gabinet Pediatryczny Wojciech Dobrzeniecki w odległości 450 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Marina Iława w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Hala Sportowa.

Data publikacji: 21.12.2017

Data aktualizacji: 01.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie