Villa pod dębem

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Szeptyckiego, oferowane bezpośrednio przez Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o.

Iława, ul. Szeptyckiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Villa pod dębem

3 zdjęcia

Villa pod dębem
Villa pod dębem
Villa pod dębem

Opis Inwestycji

Komfortowe mieszkania w „Villi pod dębem“

Do oferty mieszkań w Iławie dołączył kolejny, wyjątkowy budynek, który idealnie wpisuje się w potrzeby mieszkańców. „Villa pod dębem“ to stylowy obiekt, który wybudujemy w centrum Iławy przy ul. Szeptyckiego. Budynek będzie wyróżniał się nowoczesną architekturą. Na elewacji zastosujemy tynk ozdobny o strukturze drewna i płytki elewacyjne w szarym kolorze. Całość dopełnią tereny zielone wokół budynku oraz bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych.

Cenny dąb szypułkowy

Na terenie inwestycji rośnie przepiękny, stary dąb szypułkowy, który jest cennym obiektem przyrodniczym, wartym zachowania ze względu na swoje walory przyrodnicze, estetyczne i kulturowe. Pomimo niewielkiej powierzchni działki, na której zaprojektowany został budynek z halą garażową i całą niezbędną infrastrukturą, udało się nam zachować to piękne drzewo. Budynek powstanie tuż obok starego dębu, stąd pomysł, aby nazwać go „Villa pod dębem”. Wiemy, jak istotne dla budownictwa mieszkalnego jest zachowanie i właściwe urządzenie terenów zielonych, co staramy się realizować na wszystkich naszych inwestycjach.

Duże tarasy i piwnice

W czterokondygnacyjnym, dwuklatkowym budynku będą się znajdować 43 mieszkania o powierzchni od 32m2 do 73m2. Zaprojektowane mieszkania mają tradycyjny układ. Większość z nich oferuje widok na dwie strony budynku. Układ bryły budynku nie jest ograniczony tylko do jednej klatki schodowej na cały budynek, co ma pozytywny wpływ na przestronność i właściwe doświetlenie wszystkich mieszkań. Nasze mieszkania charakteryzuje wysoka jakość wykonania, funkcjonalność i przestrzeń. Wszystkie będą miały balkony, a większe z nich będą posiadały duże tarasy, nawet do 17m2. Dodatkowo do każdego mieszkania przynależy duża piwnica wliczona w cenę mieszkania. Decydując się na mieszkanie w „Villi pod dębem“ klienci poczują komfort i prestiż. I to jeszcze w tym roku, ponieważ klucze do mieszkań planujemy przekazywać klientom pod koniec bieżącego roku.

Inwestycja Villa pod dębem znajduje się w Iławie, ul. Szeptyckiego (0.2 km od centrum Iławy), została zrealizowana przez Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o.

Inwestycja Villa pod dębem została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 43 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa pod dębem nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (14 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 43 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (14 miejsc).
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Mieszkania w centrum miasta i blisko natury Najważniejszym celem planowanej przez IPB inwestycji było wykorzystanie walorów lokalizacji (centrum miasta, w pobliżu rzeki Iławka) i stworzenie nowoczesnego, stylowego elementu urbanistyczno-architektonicznego w centrum miasta. Lokale własnościowe z udziałem w gruncie. Na każdy lokal zakładana jest odrębna księga wieczysta. W budynku powstanie Wspólnota Mieszkaniowa.

Iława to miasto o powierzchni 21,88 km2, zamieszkałe przez 33 181 osób. Nazywane perłą turystyczną województwa warmińsko-mazurskiego. W centrum przeważa zabytkowa architektura, natomiast w innych rejonach nowoczesna lub blokowa. Różnorodność wynika z intensywnego rozwoju miasta. Większość terenów jest zabudowywana z dbałością o przyrodę. Miasto należy do Zielonych Płuc Polski. W Iławie lub jej okolicach znajdują się dwa parki krajobrazowe i aż 8 rezerwatów przyrody. Miasto słynie z najdłuższego jeziora w Polsce: Jeziorak z największą wyspą śródlądową w kraju, o nazwie Wielka Żuława. Główną arterią jest droga krajowa nr 16 oraz drogi wojewódzkie. Sprawnie funkcjonuje transport publiczny w formie kolei i autobusów. Rozbudowany jest transport śródlądowy ze względu na dużą ilość zbiorników wodnych. Gospodarka miasta opiera się w dużej mierze na turystyce. Wydzielono tutaj podstrefę Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikacja

Głównym szlakiem lądowym jest droga krajowa nr 16, a także dwie drogi wojewódzkie: nr 521 i nr 536. Sprawnie funkcjonuje tu kolej, autobusy miejskie, a także transport śródlądowy w postaci tramwajów wodnych, promów i żaglówek.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa pod dębem?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa pod dębem mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Villa pod dębem znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kościuszki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villa pod dębem znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa pod dębem znajduje się się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie w odległości 210 m, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Alfa" w Iławie w odległości 210 m, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Iławie im. Janusza Korczaka w odległości 210 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa pod dębem jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ośrodek Zdrowia " Rodzina " w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa pod dębem składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Rondo, w odległości 310 m znajduje się Biedronka, w odległości 340 m znajduje się Galeria Jeziorak.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa pod dębem w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.04.2015
Data aktualizacji: 08.07.2019

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: